עוד תאונה בין רכבת למשאית יש נפגעים

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
שבת שלום אביתר היקר. רציתי שתדע

תודה רבה ידידי ! אני כבר למדתי את
הלקח מהפעם הקודמת, בהתאם להערותייך שלדעתי היו הערות בונות. לפיכך, אני נוהג כעצתך. החוכמה בחיים היא להפיק לקחים וליישם אותם. שבת-שלום בועז אחי ! אביתר.
שבת שלום אביתר היקר. רציתי שתדע
שאני אף פעם לא מפסיק ללמוד ממך למרות גילי המופלג

elians

New member
פעם ראשונה שאני שומע על

קובי, אל תהיה חוכמולוג...
תהיה בטוח שיש סיבה ומעבר לזה אין טעם לפרט. מדובר ברכבת שיצאה מבאר שבע לתל אביב. הרכבת נגררה ע"י קטר JT42BW (בובו) מספר 739. הקרונות שהרכיבו את הרכבת הם 341 338 332 330 325 322 316 312 304 ניהוג מדובר במערך מו-דו ספרדיים.
פעם ראשונה שאני שומע על
רכבת מסוג זה באזור ב"ש עד היו ידעתי על IC3, DD, וכמובן היגוסלביים הישנים, אבל אף פעם לא ראיתי מודו ספרדי בקו זה.

fireman

New member
מצוקה בניידים

פעם ראשונה שאני שומע על
רכבת מסוג זה באזור ב"ש עד היו ידעתי על IC3, DD, וכמובן היגוסלביים הישנים, אבל אף פעם לא ראיתי מודו ספרדי בקו זה.
מצוקה בניידים
ביום רביעי נסעתי לת"א מבאר שבע בIC3 כפול (שני מערכים בלבד.) דבר נדיר מאוד בקו הזה.

אורי404

New member
ערן. כתבתי בעבר ואנסה שוב. עד כמה

מצוקה בניידים
ביום רביעי נסעתי לת"א מבאר שבע בIC3 כפול (שני מערכים בלבד.) דבר נדיר מאוד בקו הזה.
ערן. כתבתי בעבר ואנסה שוב. עד כמה
שזכור לי צילמת בעבר מערך מודו שחונה חניית לילה בתחנת באר שבע מרכז.

gay1982

New member
דווקא לא

מצוקה בניידים
דווקא לא
יש בקו שני רכבות של 2 מערכי אייסי פעמיים ביום ב8:44 וב 9:44

mister K

New member
הרכבת הזאת ביום שישי היא תמיד מודו.

פעם ראשונה שאני שומע על
הרכבת הזאת ביום שישי היא תמיד מודו.
ואם אני לא טועה גם זאת של 11:38.

קובי לו

New member
מה חכמולוג, מה ???

תהיה בטוח שיש סיבה ומעבר לזה אין טעם לפרט. מדובר ברכבת שיצאה מבאר שבע לתל אביב. הרכבת נגררה ע"י קטר JT42BW (בובו) מספר 739. הקרונות שהרכיבו את הרכבת הם 341 338 332 330 325 322 316 312 304 ניהוג מדובר במערך מו-דו ספרדיים.
מה חכמולוג, מה ???
ומה הסיבה ללא לפרסם אירוע שהוא לא בבחינת מידע פנימי ??? אשמח לקבל נימוק הגיוני ולא נזיפה טפשית. תודה.

fireman

New member
מה הסיבה?

מה חכמולוג, מה ???
ומה הסיבה ללא לפרסם אירוע שהוא לא בבחינת מידע פנימי ??? אשמח לקבל נימוק הגיוני ולא נזיפה טפשית. תודה.
מה הסיבה?
אולי לא בא לו? הוא חייב לך משהו? הוא לא צריך לשתף לא אותי ולא אותך במידע אם הוא לא רוצה והוא גם לא חייב לך שום הסבר למה הוא לא מוכן לשתף במידע....

מה התנגש תא הניהוג או הקטר?

elians

New member
קטר 739 התנגש במשאית.

קטר 739 התנגש במשאית.
ראי תמונות לאחר ההתנגשות בהמשך השרשור, כמו כן, תמונה שלו בימים טובים יותר. מקור התמונה: ארכיון הפורום צלם התמונה: ד"ר אביתר רייטר 1/4/03

קובי לו

New member
אני עדין מצפה לקבל הסבר

אני עדין מצפה לקבל הסבר
מצידי אפילו במסר פרטי, ואני מתחייב לא לפרסם את תוכן המסר הפרטי ברבים.

fireman

New member
למה הוא חייב לך הסבר?

אני עדין מצפה לקבל הסבר
מצידי אפילו במסר פרטי, ואני מתחייב לא לפרסם את תוכן המסר הפרטי ברבים.
למה הוא חייב לך הסבר?
אני לא מבין לפעמים את ההתפסות שלך לקטנות האלה... הוא חייב לך משהו? הוא עובד אצלך? מקבל ממך משכורת?

קובי לו

New member
הבקשה הופנתה אליך !

למה הוא חייב לך הסבר?
אני לא מבין לפעמים את ההתפסות שלך לקטנות האלה... הוא חייב לך משהו? הוא עובד אצלך? מקבל ממך משכורת?
הבקשה הופנתה אליך !
אני באתי בטענות על כך שאביתר לא מספר את מה שהוא יודע על התאונה פה בפורום. אתה כתבת לי "אל תהיה חוכמולוג". אבקש ממך, ערן איל, להסביר לי במה הייתי חוכמולוג. כל מידע על הרכבת, עפ"י הגיון, חוק (חופש המידע) וכן עפ"י חוק לא כתוב של הפורום שמי שיש לו מידע רכבתי חולק אותו עם אחרים, כל אלו גם יחד אמורים היו לגרום לו כן לספר מה שידוע לו (אין הכוונה למספר הנפגעים או שמות המעורבים, אלא יותר איזו רכבת וכדומה). במיוחד ארוע שהוא לא בבחינת מידע פנימי של הרכבת (כגון תכנון תכנית חומש חדשה וכו' שכל עוד לא פורסמו הם בבחינת מידע פנימי), אלא תאונה שהיא אירוע חיצוני לרכבת (שכן כל העולם ואשתו יודעים על כך). אני עדין מבקש שתסביר לי מדוע אני חכמולוג כשבקשתי מאביתר לספר לנו מה ידוע לו על התאונה. הסברתי שלא אכפת לי שתעשה את זה אתה במסר אישי אם אתה לא רוצה לחשוף סיבות המנעות אביתר מפרסום. אני עדין ממתין (לך, להסבר על חכמולוגיותי).

fireman

New member
תחסוך ממני...

הבקשה הופנתה אליך !
אני באתי בטענות על כך שאביתר לא מספר את מה שהוא יודע על התאונה פה בפורום. אתה כתבת לי "אל תהיה חוכמולוג". אבקש ממך, ערן איל, להסביר לי במה הייתי חוכמולוג. כל מידע על הרכבת, עפ"י הגיון, חוק (חופש המידע) וכן עפ"י חוק לא כתוב של הפורום שמי שיש לו מידע רכבתי חולק אותו עם אחרים, כל אלו גם יחד אמורים היו לגרום לו כן לספר מה שידוע לו (אין הכוונה למספר הנפגעים או שמות המעורבים, אלא יותר איזו רכבת וכדומה). במיוחד ארוע שהוא לא בבחינת מידע פנימי של הרכבת (כגון תכנון תכנית חומש חדשה וכו' שכל עוד לא פורסמו הם בבחינת מידע פנימי), אלא תאונה שהיא אירוע חיצוני לרכבת (שכן כל העולם ואשתו יודעים על כך). אני עדין מבקש שתסביר לי מדוע אני חכמולוג כשבקשתי מאביתר לספר לנו מה ידוע לו על התאונה. הסברתי שלא אכפת לי שתעשה את זה אתה במסר אישי אם אתה לא רוצה לחשוף סיבות המנעות אביתר מפרסום. אני עדין ממתין (לך, להסבר על חכמולוגיותי).
תחסוך ממני...
פשוט תפסיק לעשות את מה שהביא לחסימתך מכתיבה בפורום כבר לא פעם ולא פעמיים.

לא חייב לספר לך דבר. נקודה.

טענה לאבייתר ולרכבת ישראל -
מה זה, לכל הרוחות, האיסור הזה (שמסרת לי בטלפון) שקבלת לא לדווח פרטים על התאונה? כאילו שזה אירוע פנים רכבתי. הרי יש עדי ראיה, יש עשרות נפגעים וממילא יהיה דוח מפורט (מטויח או לא, לא יודע) שבו יהיה רשום מה הדגם של המשאית, מה מספר הרכבת ומאיזה סוג. אז מה זה "החארטה" הזו של לא לספר פה בפורום פרטים ??? לפי דעתי, אם קבלת דרישה כזו מאנשי הרכבת היא לא לגיטימית (ואולי אפילו לא לגאלית) שכן אין כאן מסירת מידע פנימי, כי כאמור זה אירוע חיצוני. להבדיל, מתכנון לקנות סוג רכבת X במקום סוג רכבת Y, עוד לפני הרכישה עצמה, שכן תכנון כזה הוא אכן עניין פנים רכבתי. לא תאונה שמעורבים בה גופים חוץ רכבתיים (משאיות, מכוניות פרטיות, נוסעי רכבת שנפצעים/נהרגים).
לא חייב לספר לך דבר. נקודה.

אני לא חייב לו שם אינפורמציה. כפי

מה העצבים אביתר....
אל תתייחס, עזוב אותך מלהתעצבן בתחילת סופ"ש חמים ונעים זה...
אני לא חייב לו שם אינפורמציה. כפי
שכבר נכתב יש לי את הסיבה שלי לאי השתתפותי הפעילה בשרשור זה. שבת-שלום. אביתר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה