עוד שרשור סופגניות

עוד שרשור סופגניות

אז כמה סופגניות כבר אכלתם? כמה עוד נראה לכם שתאכלו? איזה סוג אכלתם? איפה קניתם? היה טעים? וגם מה הספק הקרמבואים שלכם עד כה? הסופגניות באו על חשבונם? ועל לביבות אף אחד לא דיבר כאן... מדליקים נרות חנוכה? יאללה שפכו קצת על מעלליכם בחג. מישהו הלך לראות מחזמר???

אחלה סקר ../images/Emo13.gif../images/Emo3.gif

כמה סופגניות כבר אכלתם? בערך שליש סופגניה כמה עוד נראה לכם שתאכלו? 0 איזה סוג אכלתם? רגילה עם ריבה
אכלתי את החלק בלי הריבה איפה קניתם? לא יודעת, זה היה בכיתה היה טעים? לא וגם מה הספק הקרמבואים שלכם עד כה? 0
הסופגניות באו על חשבונם? לא ועל לביבות אף אחד לא דיבר כאן... אמא בדיוק עכשיו מטגנת
מדליקים נרות חנוכה? ביןם הראשון הדלקנו... אתמול שכחנו...
יאללה שפכו קצת על מעלליכם בחג. מישהו הלך לראות מחזמר??? היום הייתי בפסטיגל (לא לצחוק!!!!
) והיה ממש כיף ונחמד

אני רוצה לראות את המחזמר טרזן.

עם יעל בר זוהר, שלובשת כמה סמרטוטים על הגוף שלה. סתם. אצלי כל המשפחה בדיאטה, ואני שחיף ואני סובל מכל האוכל הבריאותי שהם קונים. ובא לי ג'אנק פוד.

NoWords

New member
*מרגישה שמנה*../images/Emo7.gif../images/Emo182.gif

אכלתי 3 סופגניות
רק 2 היו טעימות
קרמבו אני לא סובלת וכמובן שמדליקים נרות מחזמר? הייתי אמורה ללכת לשיקאגו אבל אני אלך רק אחרי החופש

NoWords

New member
כל הכבוד, חזק ואמץ../images/Emo3.gif../images/Emo182.gif

כולם פה בדיאטה

חןשסק

New member
אני!

אז כמה סופגניות כבר אכלתם?נראה לי שבסביבות ה10 סופגניות
כמה עוד נראה לכם שתאכלו?עוד שתיים? איזה סוג אכלתם?בלי ריבה, עם ריבה, עם שוקולד לבן, עם טופי מעל, עם חור, עם ריבת חלב|שמנה| איפה קניתם?ההורים קנו ואת הרוב אכלתי אצל דודה של נעם היה טעים?מאוד! וגם מה הספק הקרמבואים שלכם עד כה?שלושה הסופגניות באו על חשבונם?לא חח ועל לביבות אף אחד לא דיבר כאן... אבל אם כבר הזכרת- אכלתי ארבע. **שמנהההה** מדליקים נרות חנוכה?הייתי נוכחת רק בהדלקת נר ראשון
יאללה שפכו קצת על מעלליכם בחג. להיות עם נעם, ביוטופ, שיעורי נהיגה, יום הולדת של חברה, קניות בת"א, מחזמר, שיעורים, לעבוד על הפרוייקט שלי. לא מעללים מיוחדים. מישהו הלך לראות מחזמר??? אלאדין- בשבת

cobainos

New member
../images/Emo137.gifעכשיו עכשיף!../images/Emo138.gif

חייב להתפרק קצת אחרי שכל היום עזרתי בסידורי אבטחה שונים לליכודניקים חסרי התושיה,השכל והיעילות האלה!!(סליחה אם פגעתי במישהו,אני עייף וממורמר) ובגלל זה אני לא אגיב נטו לעניין! אז כמה סופגניות כבר אכלתם?מממ...8
מתוכן 6 קטנות אצל דודה שלי שהיא הכינה ואני עזרתי לה גם,אחת אצל חן ואחת בבית כמה עוד נראה לכם שתאכלו?כמה שיבוא..איזה 3! איזה סוג אכלתם?סופגניות קלאסיות וסופגניות במילוי קרם שוקולד לבן וסופגניות בלי מילוי עם רוטב טופי(דודה שלי אחראית על כל יצירות הפאר) איפה קניתם?לא קניתי,קנו לי ועשו לי ועשיתי היה טעים?
וגם מה הספק הקרמבואים שלכם עד כה?1
אני מאוכזב מעצמי!רק 1 הסופגניות באו על חשבונם?לא!!העצלנות והקמצנות באו על חשבונם ועל לביבות אף אחד לא דיבר כאן...נעם אוהב לביבות!!אתמול לטקעס תפוחי אדמה אצל סבתא וסבתא ובערב סופגניות אצל הדודה היו לביבות גבינה עם ובלי אגוזים מדליקים נרות חנוכה?כן!
יאללה שפכו קצת על מעלליכם בחג-בשרשור או נצל"ש אחר כי זה יהיה יותר מידי עומס בהודעה אחת! מישהו הלך לראות מחזמר???אני הולך עם חן ואחיה הפיצפון לראות אלאדין!!
תצחקו חופשי!

למעלה