עוד שני טייגרים מפורקים

מצב
הנושא נעול.

srulik500

New member
עוד שני טייגרים מפורקים

עוד שני טייגרים מפורקים
היום צילמתי עוד שניים מפורקים ללא שום סימני זיהוי,השוסון בגדרה נעלם ולדרןמי זה הכתובת של האתר שלי http://community.webshots.com/user/isrulik500

צביקוש23

New member
חשוב לדעת!!!!!!!!!!!

עוד שני טייגרים מפורקים
היום צילמתי עוד שניים מפורקים ללא שום סימני זיהוי,השוסון בגדרה נעלם ולדרןמי זה הכתובת של האתר שלי http://community.webshots.com/user/isrulik500
חשוב לדעת!!!!!!!!!!!
בדקתי לאחרונה ... ואני לא מגזים.. זה מידע בדוק. 80% מהנטושים מגלריית הנטושים נעלמו כלא היו. לכן חשוב לצלם.

יש נטוש בדרום שלא ראיתי בגלריה...

חשוב לדעת!!!!!!!!!!!
בדקתי לאחרונה ... ואני לא מגזים.. זה מידע בדוק. 80% מהנטושים מגלריית הנטושים נעלמו כלא היו. לכן חשוב לצלם.
יש נטוש בדרום שלא ראיתי בגלריה...
אם משמוכן לצלם ורוצה מיקום מדוייק מוזמן לפנות אלי במסר.

gen1

New member
לפנינו מארק 1 תוצרת הארגז

עוד שני טייגרים מפורקים
לפנינו מארק 1 תוצרת הארגז
שלום! לפנינו מארק 1 לילנד תוצרת הארגז בצפון הם התחילו ממס רישוי 88715 להערכתי ,בזמנו אסף ונעה רשם שבערד נמצא 88725 שכמובן אותה הצורה, 88731 היה עם פינות מעוגלות בחלון האחורי בכל הצדדים בדרך כלל לדגם הזה החלון האחורי היה בחלקו התחתון עם פינות ישרות ובצדדים החיצוניים של חלקו העליון עם העגלות ברדיוס קטן מאוד ,אם אפשר ללכת לאתר ולצלם את כלי הרכב מזויות שונות מה טוב ,אגב בדגמים האלה שילוט המספר מקדימה ושילוט שם החברה במרכז (רואים בתמונה "אגד" ) לא היו יחידה אחת אלא שתי קופסאות נפרדות כאשר המישור הקדמי שלהם הוא לא אותו מישור המרכזי היה כמובן יותר קדימה ,שימו לב בתמונה הדגם הזה יוצר בשנים 1955 1956 אני זוכר אותם שבמבצע סיני צבעו להם את הפנסים בכחול לצורך האפלה מבצע סיני למי שלא יודע אוקטובר 1956

ה דרומי

New member
סחתין על התמונות לפחות יהושע נתן

עוד שני טייגרים מפורקים
תאור למארק 1 ד"א מצלמים נטוש
לא לצין איפה הוא נמצא.
לגבי האתמונות למה את התמונה הראשונה שראיתי היא מהמקום שמגעיל אותי

קובי לו

New member
מה הקטע הזה של הפראנויה הבטחונית?

תאור למארק 1 ד"א מצלמים נטוש
לא לצין איפה הוא נמצא.
לגבי האתמונות למה את התמונה הראשונה שראיתי היא מהמקום שמגעיל אותי
כאילו שגנבי מתכות מחפשים פה בפורום היכן ישנם אוטובוסים כאלו. הצחקתם אותי. רובם לא יודעים איך נראה מחשב. גם כאלו ששולטים במחשב, חלק גדול מהם לא שמע על הפורום הזה. על הפורום הזה שמעו, גג, 15,000 איש ולא יותר.

הרשה לי לא להסכים איתך בכלל:

כאילו שגנבי מתכות מחפשים פה בפורום היכן ישנם אוטובוסים כאלו. הצחקתם אותי. רובם לא יודעים איך נראה מחשב. גם כאלו ששולטים במחשב, חלק גדול מהם לא שמע על הפורום הזה. על הפורום הזה שמעו, גג, 15,000 איש ולא יותר.
שמתי לב שהרבה מכונות נעלמו מיד אחרי הופעה בפורום. אולי אין לגנבים מושג במחשבים, אבל לילדים שלהם יש בהחלט, וגם להם. טעות לעשות הכללות בעניין זה. אל תהיה בטוח לגבי 15 אלף גולשים. זו רק הערכה שלך ואינך יכול להתבסס על דבר. אולי יש פחות ואולי יש הרבה יותר? צודק בהחלט ארז: עדיף לא לציין מיקום של גרוטאות וגם רצוי לטשטש פרטים מזהים אחרים בתמונה. הפירסום הזה פוגע קשות בהסטוריה. יש בין גנבי המתכות אנשים מכל מיני סוגים. אני מניח שיש ביניהם גם אקדמאים, יהודים, ערבים, אנשים פשוטים ויכול בהחלט להיות גם מומחים למחשבים. הרי אינך יכול לדעת מה מקצועו או תחביבו של כל גנב מתכות ואולי זה איזה פרופסור שפשט רגל וזקוק נואשות לכסף?!

srulik500

New member
גנבות הברזל

שמתי לב שהרבה מכונות נעלמו מיד אחרי הופעה בפורום. אולי אין לגנבים מושג במחשבים, אבל לילדים שלהם יש בהחלט, וגם להם. טעות לעשות הכללות בעניין זה. אל תהיה בטוח לגבי 15 אלף גולשים. זו רק הערכה שלך ואינך יכול להתבסס על דבר. אולי יש פחות ואולי יש הרבה יותר? צודק בהחלט ארז: עדיף לא לציין מיקום של גרוטאות וגם רצוי לטשטש פרטים מזהים אחרים בתמונה. הפירסום הזה פוגע קשות בהסטוריה. יש בין גנבי המתכות אנשים מכל מיני סוגים. אני מניח שיש ביניהם גם אקדמאים, יהודים, ערבים, אנשים פשוטים ויכול בהחלט להיות גם מומחים למחשבים. הרי אינך יכול לדעת מה מקצועו או תחביבו של כל גנב מתכות ואולי זה איזה פרופסור שפשט רגל וזקוק נואשות לכסף?!
גנבות הברזל
ידידי גנבות הברזל גברו לאחרונה בעקבות עליית מחירי הברזל להתכה בשעריי המפעל באשדוד שעומדים על יותר מ500 שקל לטונה ,ותראו לאחרונה טנדרים עם ברנרים שעוברים ממש מפינה לפינה ,כמו כן יש יצוא של גרוטאות לטורקיה ואפילו צהל מוכר משאיות ריאו ישיר למפעל באשדוד.יש גנבות של נגררים להתכה ,במקום שהייתי היום מפרקים גם כבלי נחושת .

fireman

New member
אביתר.....

אביתר.....
על איזה פגיעה קשה בהיסטוריה אתה מדבר?! ברגע שהלכו וזרקו את המכונות האלה בכל מיני מקומות אני רואה בזה הצהרה של חברת התחבורה האחראית לכך שהם שמים זין על ההיסטוריה הזאת ותסלחו לי על הביטוי. בוא לא נהייה כפויי טובה! הם הלכו זרקו את הגרוטאות האלה בכל מיני מקומות בצורה בלתי חוקית יש לציין ואתם עוד מעיזים להאשים את העובדה שהמכונות האלה נעלמו בגלל שהן הופיעו בפורום? אם היה אכפת להם מההיסטוריה הם היו שומרים על המכונות האלה טוב טוב....אבל לא אכפת להם. במילה אחת ב-ו-ל-ש-י-ט!

קובי לו

New member
קודם הצדקתי אותך ועכשיו תורי

אביתר.....
על איזה פגיעה קשה בהיסטוריה אתה מדבר?! ברגע שהלכו וזרקו את המכונות האלה בכל מיני מקומות אני רואה בזה הצהרה של חברת התחבורה האחראית לכך שהם שמים זין על ההיסטוריה הזאת ותסלחו לי על הביטוי. בוא לא נהייה כפויי טובה! הם הלכו זרקו את הגרוטאות האלה בכל מיני מקומות בצורה בלתי חוקית יש לציין ואתם עוד מעיזים להאשים את העובדה שהמכונות האלה נעלמו בגלל שהן הופיעו בפורום? אם היה אכפת להם מההיסטוריה הם היו שומרים על המכונות האלה טוב טוב....אבל לא אכפת להם. במילה אחת ב-ו-ל-ש-י-ט!
להצדיק את אביתר והדרומי. נכון שזה לא חשוב להיסטוריה וכו', אבל אני מצליח להבין היטב היטב את אלו שכואב להם הלב לראות שמכונית עתיקה או אוטובוס עתיק נעלמו מהשדה בו הם היו כל הזמן. יש למשל בשדה בין מחנות גלילות לרמה"ש קרונוע אסלינגן ישן. הגולש "צביקה פיק" שיותר מסביר להניח שזה לא האבא של דניאלה ושרונה, הביא מספר פעמים תמונות שלה. אני מה זה אכעס, אתעצבן ואתעצב, ברמות שלא תתוארנה, אם אדע שמישהו לקח אותן, ולא למוזיאון רכבות או משהו בסגנון !

קובי: אתה צודק ללא עוררין !

להצדיק את אביתר והדרומי. נכון שזה לא חשוב להיסטוריה וכו', אבל אני מצליח להבין היטב היטב את אלו שכואב להם הלב לראות שמכונית עתיקה או אוטובוס עתיק נעלמו מהשדה בו הם היו כל הזמן. יש למשל בשדה בין מחנות גלילות לרמה"ש קרונוע אסלינגן ישן. הגולש "צביקה פיק" שיותר מסביר להניח שזה לא האבא של דניאלה ושרונה, הביא מספר פעמים תמונות שלה. אני מה זה אכעס, אתעצבן ואתעצב, ברמות שלא תתוארנה, אם אדע שמישהו לקח אותן, ולא למוזיאון רכבות או משהו בסגנון !
קובי: אתה צודק ללא עוררין !

לא מסכים איתך יא חלודה כי:

אביתר.....
ראה איזה מאמץ אדיר עושים כעת ב-"דן" לאתר את כל המכונות הזרוקות האלה ? אתה יודע כמה ישיבות יש על זה ? וחוצמיזה: עליך להבין: זה שייך לעם ישראל ולא לחברות שזרקו. אני מסכים שזה היה פשע וזריקת זין נוראה לזרוק כך את המכונות ! אבל, זה לא אומר כלל וכלל שזה בסדר ! להיפך: כמו שדן ואגד מחוייבות לשמור על מסמכים (דבר שהן גם לא מקפידות עליו), כך לדעתי כל חברה צריכה להיות מחוייבת לשמר אוטובוס אחד מכל דגם שהיה ברשותה ! זה חייב להיות מעוגן בחוק ! אז אוי ואבוי אם אנחנו נסייע להעלים עובדות היסטוריות חשובות. אין לנו זכות מוסרית לעשות כן. אנחנו מחוייבים לחשוב על הדורות הבאים ! השימור בארץ מתחיל להתפתח - בוא נסייע לו ולא נגרום להיעלמות אוטובוסים חשובים מנוף ארצנו. עובדתית: ראה מה קרה לאוטובוס ת 1118 !!! נעלם !!! לדעתי לא היה צריך לפרסם את מיקומו בריש-גלי. ולא חסרות דוגמאות נוספות כמו 336-335 שנעלם יומיים לאחר שפורסמו תמונותיו כאן. מה זה יד המקרה ??? הרי הוא שכב בפינתו שנים רבות ללא הפרעה. תחשוב על כך.

fireman

New member
אתה מדבר על אוטובוס אחד מכל

ראה איזה מאמץ אדיר עושים כעת ב-"דן" לאתר את כל המכונות הזרוקות האלה ? אתה יודע כמה ישיבות יש על זה ? וחוצמיזה: עליך להבין: זה שייך לעם ישראל ולא לחברות שזרקו. אני מסכים שזה היה פשע וזריקת זין נוראה לזרוק כך את המכונות ! אבל, זה לא אומר כלל וכלל שזה בסדר ! להיפך: כמו שדן ואגד מחוייבות לשמור על מסמכים (דבר שהן גם לא מקפידות עליו), כך לדעתי כל חברה צריכה להיות מחוייבת לשמר אוטובוס אחד מכל דגם שהיה ברשותה ! זה חייב להיות מעוגן בחוק ! אז אוי ואבוי אם אנחנו נסייע להעלים עובדות היסטוריות חשובות. אין לנו זכות מוסרית לעשות כן. אנחנו מחוייבים לחשוב על הדורות הבאים ! השימור בארץ מתחיל להתפתח - בוא נסייע לו ולא נגרום להיעלמות אוטובוסים חשובים מנוף ארצנו. עובדתית: ראה מה קרה לאוטובוס ת 1118 !!! נעלם !!! לדעתי לא היה צריך לפרסם את מיקומו בריש-גלי. ולא חסרות דוגמאות נוספות כמו 336-335 שנעלם יומיים לאחר שפורסמו תמונותיו כאן. מה זה יד המקרה ??? הרי הוא שכב בפינתו שנים רבות ללא הפרעה. תחשוב על כך.
אתה מדבר על אוטובוס אחד מכל
דגם.....סבבה, שישמרו אוטובוס אחד מכל דגם (וזה יענה גם על מה שג'קי כתב) אני לא טענתי שצריך לשמר 100 טייגרים ו500 זלדות.... צריך לשמר אחת מכל סוג.....את השאר רצוי וכדאי שישלבו בכלונסאות של איזה בניין כי הן סביר להניח יהפכו למפגע סביבתי. אתה לא יכול להיות בטוח שדבר הפרסום כאן הוא זה שהביא להיעלמות המכונה, יש צוותים של מע"צ שמפנים את הפסולת הזאת, יש צוותים של המשרד לאיכות הסביבה שדואג לפנות את הפסולת הזאת ויש את הרשויות המקומיות, מועצות, בעלי אדמות, בעלים של המכונות האלה שהחליטו למכור אותן לפי טונה.... וזאת לא אמורה להיות הבעיה של הפורום או סיבה להאשים את הפורום.....עם כל הכבוד....אם אצלי בחצר הייתה עומדת גרוטאה כזאת לא הייתי חושב פעמיים ומוכר אותה למחזור.....כי אין ספק שאף אחד לא יעשה איתה שום דבר. זה שדן לא מצליחה למצוא את המכונות האבודות שלה, זאת בעיה של דן, הם בישלו את הדייסה שלהם, תוך כדי שהם משתינים לתוכה.....אז שיחפשו את החברים שלהם ושיפסיקו לתהות למה היא לא טעימה.

846

Active member
ערן אתה קצת מגזים.... אי אפשר לשמור

אביתר.....
ערן אתה קצת מגזים.... אי אפשר לשמור
מאות אוטובוסים מושבתים למען ההיסטוריה. אגד ודן לא נטשו אוטובוסים ברחבי הארץ, אתה יודע היטב שלאגד ולדן יש מגרשי פרוקים ומושבתים וכל אחד שרוצה יכול לקנות מרכב ישן ולהשתמש בו לצרכיו, אבל רוב הגרוטאות (באגד לפחות) מפורקות מחלקים חיוניים ונימכרות לסוחר מתכת במקום, בארז למשל השאריות היו נחתכות לחלקים קטנים ומובלות במשאיות למפעלי המתכת. רוב הנטושים שימשו בשלב זה או אחר כמחסנים או מגורים לבעלים אחרים אחרי אגד ודן ובערוב ימיהם נניטשו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה