עוד שבוע לפקולטה לחקלאות...

עוד שבוע לפקולטה לחקלאות...

קודם לימודים כל כך משעממים כמו פיזיקה וכימיה וכל זה...רק אחרי שנה מתחילים ללמוד על צמחים...מצפה לי שנה משעממת למדי עם הרבה תקוות לעתיד ירוק יותר... עודד מהמעבדה- היית בטלוויזיה לא מזמן? נדמה לי שראיתי אותך

inbarm

New member
עוד שבוע?! סמסטר קיץ?

בהצלחה. הפקולטה זה אחלה מקום ללמוד בו. חממה. אם אתה צריך דברים (נגיד, קלסרים עם חומר, מבחנים, דברים כאלה, בקורסים הכללים- כי אני למדתי בע"ח ולא צמח) תיצור איתי קשר. תוך חודש אני מסיימת את המבחנים ואשמח להפטר מהערמות. שנה ראשונה באמת קשה ומבאסת, אבל כיף להיות סטודנט. תהנה.

9910

New member
../images/Emo45.gif בהצלחה

בתור אחד שעבר את השנתיים האלה כבר,הכי חשוב זה לא להתייאש משטויות (לא מבינים את המרצה לפיזיקה,כימיה זה שם נרדף לסינית וכו'),כבר בסמסטר ב' יתחילו לך קורסים קצת יותר מעניינים כמו מבוא לאנטומולגיה,ושנה ב' כבר הרבה יותר ידידותית.אני,שלא כמו זאת שמעליי לא יכול להציע סיכומים כי הכתב שלי נורא,אבל יש כמה עבודות על המחשב שיכולות לתת לך השראה. אז שוב המון בהצלחה ולא להתייאש

fency

New member
../images/Emo50.gif ...איזה כייף לך .....תהנה

מכל רגע .....

אג ארז

New member
הרבה בהצלחה ורק שתדע החוג הטוב

ביותר והחיוני ביותר הוא החוג להגנת הצומח. וכפי שכבר אמרתה ואמרו האחרים לפני למרות ששנה א' הייתה בשנת 90 אכן הקושי,ההלם וכל שאר הדברים מקשים מאוד בהתחלה אבל לבסוף לוקחים פרופורציות וממשיכים עד לקורסים המתקדמים שהם הרבה יותר מעניינים.

עודד בטלויזיה

נכון הופעתי יום אחד ביקשו ממני לארגן חקלאים מענינים בחרתי שניים משק אחד שהפך ממשק קטן למשק ענק חצילי נוימן במשקו אני מבצע בדיקות אחת לשבועיים והעבודה במשקו זו ממש אוניברסיטה והמשק בית חרושת ליצור חצילים והשני חקלאי מבית עזרא רחמים גבאי חוויה של ביקור שם אני מבצע בדיקות אחת לחודש הנחיות דישון האיש בדור שני במשק עולים מעירק האיש בעל חוכמת חיים כל ביקור חוויה אין לצאת ממנו בלי ארוחה או קפה או עוגיות ונותן לי עוגנית לדרך יש אנשים במדינה הזאת לא מהעולם הזה ואתה המלך סלומון לך ללמוד בפקולטה שלנו המקום נהדר מורים כל אחד בחר מקצוע מענין תתמחה בא אלי ליעוץ במעבדה אחרי שתלמד קצאת להתראות בא ליעוץ עודד 0505200448 חסרים אנשי מקצוע הפסיקו ללמד יש הרבה עבודה בברכה עודד יפה מנהל המעבדה

רןני ב

New member
תמסור ד"ש לרחמים גבאי.

ד"ש מרוני, פקח הגנ"צ שהיה לו עד לפני שנתיים. לו, ולשושנה גם.

פיטנגו4

New member
עודד, להפסיק ללמוד?! מה פתאום?

כתבת "חסרים אנשי מקצוע הפסיקו ללמד יש הרבה עבודה" או שלא הבנתי את הכוונה, או שכתבת משהו, אשר (בניגוד לשאר דבריך) שאיתו אני ממש לא מסכימה! אף פעם לא להפסיק ללמוד, כל יום אני מגלה כמה אני לא יודעת, וכמה עוד יש ללמוד הרי גם אתה עצמך לא מפסיק ללמוד אז איך אתה יכול לכתוב את זה??? עכשיו אני רצה לאוניברסיטה. באמת עכשיו, זה לא בצחוק, אני לומדת פסיכולוגיה להנאתי - לא לתואר נוסף (אני בוגרת טכניון), אלא סתם בשביל הכיף שבלימוד.

גבי 26

New member
גמאני ../images/Emo9.gif

אוהבת ללמוד, ואני אחשוף כאן חברה טובה, גם הגננית אוהבת ללמוד! זה לא בהכרח התמקצעות בתחום מסויים זה הרחבת אופקים. אם אוהבים ורוצים יש זמן להכל.

Rebeccan

New member
מה שעודד כתב

שמכיוון שיש הרבה עבודה אנשים עזבו את האקדמיה והלכו לעבוד "הִפסיקו ללמד" ולא ללמוד פרינצסה
בגן הפרחים

עודד הפסיקו ללמוד

לא לא לא לא כתבתי כי תלמידים הפסיקו ללמוד נושאי חקלאות כי המגמה בעיתונים כאילו אין חקלאות ואני מטיף ללכת ללמוד חקלאות ללכת ללמוד נושאי מים אין בעלי מקצוע העוסקים במים חסרים אנשי מקצוע יש חקלאות יש חקלאות זו רק מודה כזאת ואני אומר שצריך ללמוד כל הזמן תיקנתי את השגיאה בברכה עודד יפה מנהל המעבדה

הצעת יעול לעודד

עודד, כאשר אתה מקליד, אל תלחץ על ENTER אלא אם אתה רוצה להתחיל פסקה חדשה. בכל פעם שאתה לוחץ על ה-ENTER אתה מתחיל שורה חדשה ולכן כל הודעה שלך כוללת שורות רבות מאד ואינה ערוכה כהלכה. לכן, בזמן ההקלדה עליך להתאפק :) ולא ללחוץ על האנטר!! הוא ילחץ מעצמו. אל תעבור לשורה הבאה ידנית, השורה תעבור מעצמה לשורה הבאה כאשר לא תהיה לה ברירה :) אתה פשוט הקלד והקלד והקלד והקלד והקלד - הופה! ראית??? השורה עברה לבד. ב ה צ ל ח ה, ועם חיוך גדול

r66

New member
../images/Emo45.gif אתנחתא בין פיסקה לפיסקה

ממש לא מפריע לי, משעשע - כן
חוצמזה - מעריכה מאוד את עודד, אז מכ'פת לי איך כותב?!

דרור h

New member
את...שווה מילארד דולר.

אדיבה,מפרגנת. תגידי את באמת מן העמק? שם ידוע שכולם שזופים/קשוחים(-: חוש הסולידריות שלך ממש לרוחי. תבורכי!

r66

New member
בגלל שאתה משורשר אליי אני ../images/Emo9.gif

איזה קשוחים?! חנונים חבל"Z
סתם-סתם
מסוקסי ידיים ובעלי קשקשים ועור של פיל, זה אנחנו

ליאורט1

New member
מה בדיוק לומדים שם?

שלום, מצטער על הבורות, באיזה פקולטה אתה הולך ללמוד? מה בדיוק לומדים שם? מהם הכיוונים העתידיים שאפשר לפנות אליהם לאחר סיום הלימודים? האם מדובר בפקולטה להגנת הצומח כפי שצויין באחת התגובות בשרשור אם לא אני אשמח לשמוע גם עליה. עוד מעט אני אצטרך להחליט מה ללמוד, ואני תמיד אוהב לשמוע על כיוונים חדשים. כל פיסה קטנה של מידע תוסיף כי אני לא יודע על התחום כלום. תודה רבה ליאור

למעלה