עוד שאלת baby bjorn

עוד שאלת baby bjorn

האם זה הדגם החדש? ישן? מומלץ? מישהי יודעת באילו צבעים יש אותו? אגב זה מהאתר של טויס אר אס באנגליה והמחיר שם זול ביותר מ-100 ש"ח מארה"ב 50 פאונד = כ- 400 ש"ח, לעומת 120$ = 530 ש"ח.

gallish

New member
../images/Emo207.gif

סתם רציתי לשלוח לך
נדבר בערב...

ilevine

New member
יש 3 דגמים....

הראשון הוא מה שנקרא האורגינל והוא עושה כאבי גב איומים להורים. עולה בערך 80 דולר בארה"ב השני דגם חדש שהוסיפו לו עוד רצועות תומכות הגב ולכן מונע את כאבי הגב - הצבעים: שחור + אדום, כחול כהה + לבן (זה מה שיש לי), כחול סגלגל + כחול כהה. עולה 120 דולר בארה"ב ויש את הדגם למזג אויר חם מונע הזעה יש רק צבא אחד זה שצירפת בתמונה. אשמח לעזור אם יש לך עוד שאלות.

mich12345

New member
השני נקרא אקטיב

לנו יש אותו. את ההבדל אפשר לראות מאחור, במקורי יש פשוט X ובאקטיב יש רצועות תומכות רציניות.

תודה ועוד שאלה, ברשותך...

הדגם המיועד למניעת הזעה - הוא גם עם X בגב? (כלומר עם רצועות התמיכה הנוספות) כדי להבין ולהיות בטוחה (חברה עומדת לקנות לי את זה בלונדון השבוע) - לבקש את הדגם שנקרא "אקטיב" - עם רצועות X בגב?

scalar

New member
הדגם האוורירי אינו מסוג אקטיב

ואגב, יש צבע חדש לאקטיב - ירוק. כל המידע באתר BabyBjorn.

צופילה

New member
../images/Emo41.gifדרך אילו אתרי אינטרנט ניתן לרכוש

את המנשא האקטיב עם משלוח לארץ? אני לא וצאת אתר שעושה משלוחים לישראל ואני מאד מעוניינת דחוף במנשא. אשמח לעזרתכן!

צופילה

New member
בבקשה תענו לי אם אתן יודעות

ראיתי בעבר שבנות רכשו את המנשא דרך אתרי אינטרנט וקיבלו אותם במשלוח לארץ, מי יודעת?

noga30

New member
את יכולה להזמין לך דרך ebay

האתר מורכב מהרבה מודעות בכל התחומים והרבה מוכרים שונים כשלכל אחד מהם מחיר ותנאי משלוח שונים, צריך לעקוב כמה ימים ולקנות או במחיר קבוע או להשתתף במכירה פומבית. יש שני פורומים על מבחר באיביי ששם את יכולה לקבל עוד מידעwww.ibay.co.il וב-ynet קהילת מסחר ב ebay

shno

New member
קנינו מאתר הולנדי

www.babytrader.co.uk (זה אתר הולנדי למרות הסיומת UK). שימי לב שאת צריכה לבחור בתפריט מעל המוצרים את סוג המיסוי - תבחרי ב- Non-EU וזה מוריד מהמחירים את המסים וזה המחיר שאת תשלמי (בלי המס), כמובן בתוספת משלוח. קנינו את האקטיב, והוא הגיע אחרי כעשרה ימים לארץ. עלה, כולל משלוח, כ- 100€.

noga30

New member
אני מסתדרת מצויין עם הרגיל

ומבלה איתו כמה שעות טובות ביום, גם הוא מצויין

למעלה