עוד שאלה...

עוד שאלה...

בקשר לכל המאסטרים שמתאספים במוצ"ש ועניין הרייקי שהם עושים ומכוונים על שמות, שאלתי מישהי שמתמחה בזה, והיא אמרה לי שהיא לא הייתה רוצה לקבל רייקי מאנשים שהיא לא יודעת מי הם. כמו שהיא לא היית רוצה להתחבר לאנשים שליליים, או לסתם אנשים שאין לה מושג מי הם והם יכולים להיות שליליים, ככה היה קשה לה לקבל אנרגיית רייקי מאנשים שאין לה מושג מה הם עשו בחיים שלהם ואיזה אנשים הם. מה דעתכם?

smile2life

New member
זה לא מאסטרים

כל מי שיש לו רייקי 2 יכול לשלוח רייקי למרחק. ואין לה מה לדאוג מכיוון שהיא לא מתחברת אל האנשים אלא הרייקי נשלח ויודע לבד מה לעשות. וגם אין לה מה לדאוג מכיוון שהרייקי לא נשלח אל מי שאינו מבקש זאת

לא ענית לשאלה שלי.

שאלתי לגבי מישהי שרוצה לקבל רייקי, אבל חוששת לקבל אנרגיות מאנשים שלא מוכרים לה.

smile2life

New member
בהחלט עניתי

עניתי שאין חשש כי הרייקי הוא כח בפני עצמה ורייקי לא "שולחים" למרות שאנחנו אוהבים להתבטא כך - אלא "מנתבים" - לרייקי כח ורצונות משלו ונמרוד הזכיר זאת באחת ההודעות שלו מאתמול או מהיום, לכן אין זה חשוב מי "שולח"\"מנתב" רייקי מכיוון שהרייקי לבד ידע מה לעשות ולאן לפנות - לאישיות האדם אין שום משמעות במקרה כזה.

לפי מה שאני הבנתי,

חשוב מאוד מי האנשים שעושים את הרייקי, כי מדובר גם בנפש שלהם שקשורה לאנרגיות שהם מעבירים. ועוד שאלה: האיזון השבועי הזה עזר למישהו? יש לכם סיפורים?

smile2life

New member
ממש לא

האד המעביר רייקי נקרא CHANNEL (תעלה) מכיוון שהוא רק מעביר את הרייקי. הבנת לא נכון אין קשר בין הנשמה של האדם המעביר את הרייקי לבין מי שממוען לקבלת הרייקי. כדאי שתלכי ללמוד רייקי כדי להבין יותר - ואת מוזמנת להמשיך להתייעץ איתנו. נראה לי חברה שלך לא הבינה טוב את מה שהעבירו לה או לקחה את למקום אחר לגמרי.

smile2life

New member
מוזר איך שהגורל מתעתע בך

אם לא הייתי נורה בצבא לא הייתי כאן כדי שתשאלי את השאלה

אל תשוויץ, אני הייתי נורא בבית ../images/Emo13.gif

ואף אחד לא שואל אותי שאלות

נועה יקרה ../images/Emo13.gif

אני עושה ככל יכולתי לתרום מדעתי/נסיוני/הבנתי במקום בו הם נחוצים, בעיקר כדעה ראשונה ולא כ"דעה נוספת" או "דעת מומחה", או לצרכי פולמוס. חושב שאת תמצית דעתי יכולת למצוא בתשובותיהם של העונים לפני. שלך,

Rudy

New member
שאלה בתגובה....

מה זה ה"זה" שאותה מישהי מתמחה בו?

Rudy

New member
נו, ודאי...

רק רציתי להיות בטוח... לדעתי הצנועה, אם הייתה מומחית ברייקי, הייתה מבינה מהו האיזון השבועי והייתה מתייחסת אליו אחרת... אבל שוב, זו רק דעתי הצנועה... אני לא מתווכח עם מומחים...

smile2life

New member
אם היא מומחית אז

היא מבינה על מה מדובר ואני בטוח שאין לה סיבה לחשוש

למעלה