עוד קצת MCU בין וונדהויז'ן לפלקון וחייל החורף

didalf

Well-known member
אני קצת בשוק שזה הגיע לסקארלט וויץ נגד סופרמן
גיבור על בין הידועים יותר בעולם לעומת גיבורה די שולית שללא הסרטים לא היו מכירים אותה (אלו שלא קוראים קומיקס)
כמובן שהצבעתי סקארלט וויץ כי יש לי נאמנות
אבל זה די היה ברור מראש שסופרמן ינצח, וזה שהתוצאות צמודות זה בכלל מדהים
ולכן אין ספק שזה בזכות וונדהויז'ן|כתר|
וכרגע היא מובילה!!

Lhuna3

Well-known member
את ממש לא בסדר שבגלל פיספסנו את הסיבוב הקודם (כן זאת הייתה אחריות שלך :-P: )
תמיד אמרתי שאי אפשר לסמוך עלי.
(אלא אם כן אתם מעצבנים שמצביעים לסופרמן ואז תתעלמו)
אל תנדו אותי מפה, אבל אני לא מצביעה כי אני קצת מאוהבת בקלארק כרגע |מובך||מובך||מובך|
ומצד שני ליזי |לב||לב||לב|
אז אני אתן לעולם להכריע בלעדי. (עריכה: טוב נו נתתי הצבעה אחת לליזי)
אני קצת בשוק שזה הגיע לסקארלט וויץ נגד סופרמן
זה בהחלט מדהים וברור שזה בזכות הסדרה, כלומר בעיקר בזכות זה שהסקר נפתח בנקודה בזמן שזה הדבר האחרון שראינו ממארוול (ואולי במידה מסויימת גם מדגים את כוחה של סדרה על פני סרט, במיוחד כזאת ששוחררה באופן שבועי ולא בבת אחת, לגרום לצופים להתאהב בגיבורים שלה. כלומר אני מאמינה שגם אם זה היה יוצא כסרט זה היה מגביר מאוד את האהבה כלפיה, אבל להערכתי לא באותה מידה.)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, ברור לחלוטין שאם הסקר הזה היה יוצא לפני חצי שנה אז סקרלט וויטץ' לא הייתה מנצח את סופרמן.
אם כי הגיוני מאוד שהיא בכלל לא הייתה מגיעה לקרב נגד סופרמן כי הפנתר השחור, איירון מן,ת'ור או לוקי היו מנצחים אותה בדרך.
כמובן שאם הסקר היה מתרחש לפני 15 שנה אז סופרמן היה מנצח את כולם בהליכה.

*מכירים את זה שאתם עושים ריענון לדף ורק אחרי זה קולטים שלא הייתם צריכים כי אתם בעצם לא עשיתם תגובה לאף אחד...

Lhuna3

Well-known member
*מכירים את זה שאתם עושים ריענון לדף ורק אחרי זה קולטים שלא הייתם צריכים כי אתם בעצם לא עשיתם תגובה לאף אחד...
מכירה גם את זה שמסיימת תיכף לכתוב תגובה למגיב האחרון וחושבת שאיזה כיף שאני לא צריכה לעשות רענון, ואז שניה לפני שליחת התגובה מופיע הפס הורוד המעצבן שמודיע לי שיש תגובות נוספות ו"האם את רוצה לצפות בהן?" ולכמה רגעים אני מקללת את מי ממכם שזה לא היה שהכניס עוד תגובה לפני :-D

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מכירה גם את זה שמסיימת תיכף לכתוב תגובה למגיב האחרון וחושבת איזה שכיף שאני לא צריכה לעשות רענון, ואז שניה לפני שליחת התגובה מופיעה הפס הורוד המעצבן שמודיע לי שיש תגובה נוספות ו"האם את רוצה לצפות בהן?" ולכמה רגעים אני מקללת את מי ממכם שזה לא היה שהכניס עוד תגובה לפני :-D
אוי זה גם מעצבן נורא באמת :cautious:

didalf

Well-known member
וסקרלט ויץ' ניצחה!!|מאוהב||כתר|

Aranel Nenharma

Well-known member
וסקרלט ויץ' ניצחה!!|מאוהב||כתר|

מצטערת להגיד אבל הסקר הזה לא היה אובייקטיבי במיוחד.
אם זה היה עוד חודשיים אז חייל החורף היה מנצח.
זה רק מראה את ההשפעה של טלויזיה על אנשים

didalf

Well-known member
מצטערת להגיד אבל הסקר הזה לא היה אובייקטיבי במיוחד.
אם זה היה עוד חודשיים אז חייל החורף היה מנצח.
זה רק מראה את ההשפעה של טלויזיה על אנשים
ברור, אבל אני רואה בזה יתרון.
בעיקר כי חששתי שהסדרה לא התקבלה טוב אצל הרבה מעריצים שנבהלו מהסיטקום המוזר או התאכזבו שהתיאוריות שלהם לא התגשמו. אז אני שמחה לראות שסה"כ לסדרה, ובעיקר לליזי לדעתי שעשתה עבודה מדהימה, הייתה עד כדי כך השפעה לטובה על ההערכה לדמות הזאת, שעד לא מזמן הייתה די שולית.

Lhuna3

Well-known member
ברור, אבל אני רואה בזה יתרון.
בעיקר כי חששתי שהסדרה לא התקבלה טוב אצל הרבה מעריצים שנבהלו מהסיטקום המוזר או התאכזבו שהתיאוריות שלהם לא התגשמו. אז אני שמחה לראות שסה"כ לסדרה ובעיקר לליזי לדעתי שעשתה עבודה מדהימה הייתה עד כדי כך השפעה לטובה על ההערכה לדמות הזאת, שעד לא מזמן הייתה די שולית.
ואוסיף שישמח אותי אם לפאלקון וחייל החורף יהיה אפקט דומה, כי זה אומר שהסדרה גם היא תהיה טובה מאוד (ואני באמת לא מצפה ממנה להיות מוצלחת באותה רמה, אבל זה ישמח אם היא תהיה טובה.)

למעלה