עוד קצת MCU בין וונדהויז'ן לפלקון וחייל החורף

Lhuna3

Well-known member
חחח סורי, קצת קשה לי לדרג אנשים שאין לי רגשות מספיק חזקים כלפיהם
זה בסדר, כאמור זה מה שצפיתי מראש, וזה לא נורא, כלומר רצינו להגיע לרשימה מדורגת אבל בעיני זה גם סבבה אם זה לא יגיע לזה.
לא פיתחתי ציפיות גבוהות בקשר לזה שבאמת תדרגו במדויק.

nerdkey treky

Active member
היינו צריכים להבהיר - יש הרבה דמויות משנה ביקום, חלקן בולטות יותר (פיורי למשל), חלקן זניחות (אני אוהב את דאם דאם דוגן אבל הוא זניח) וחלקן קצת יותר חשובות, אך עדיין לא ממש בולטות (סליחה ניק, אני מדבר על הילד). לא יכולנו להכניס את הכל. היינו צריכים לצמצם איכשהו. זו רשימה לאו דווקא משקפת, אבל בכוונה רצינו ללכת על דמויות לא ממש בולטות כי זה ברור שיאהבו יותר את הבולטות (וונדה\ויז'ן\נביולה\פיורי אפילו מנטיס).
@טוני החתול @didalf

nerdkey treky

Active member
למען ההגינות אציין שאני קצת דחפתי את אלמוג לצמצם את הרשימה. ברשימה המקורית של 40 שמות הילד כן היה.

i_told_you_so_4_by_yinharu95-d85jzzb.gif
רציתי למצוא גיף יותר שפוי אבל לא מצאתי אחד משכנע אז הלכתי על סקראבס כי סקראבס

nerdkey treky

Active member
אני אציין שאני אוהב את כל הדמויות, אין דמות שאני שונא. יש דמויות שאני פחות מתעניין בהן, אבל עדיין מחבב אותן ולפיכך הדירוג הזה ממצא (דירוג מעריצי מארוול, את הגיבורים כל הזמן מדרגים).
1. פגי קרטר
2. לואיס (למה לא לקחו אותו לצלם סרטון "בפרקים הקודמים" לפני כל סרט ואז לשים את זה בקולנוע לפני הפרסומות, אנשים אשכרה היו מגיעים מוקדם יותר לראות את הפרסומות)
3. יונדו
4. דרסי
5. שרון קרטר
6. היימדל (רק לפני יומיים שמתי לב לראשונה לכך שהוא שחור וכל השאר באסגארד לבנים. לפני כן לא ייחסתי לזה חשיבות, זה לא כמו בברידג'טון שבלבלה אותי, אני אשכרה לא חשבתי פעם אחת על כך עד שמישהי כתבה על זה בפייסבוק).
7. וונג
8. ולקיר
9. קורג - ווטיטי מדבב אותו למי שלא ידע\ה
והתייחסות מיוחדת לפיל קולסן, כל כך רציתי שהוא יחזור בהווה ולצערי אף פעם לא עשו את זה. אני תוהה למה. יש מצב שזה קשור לנתק בין הטלוויזיה לקולנוע שנוצר.

nerdkey treky

Active member
ג'ימי וו (שהיה בוונדה ויז'ן) -10 , בחור חביב ולא מתנשא,ועם זאת ממש יעיל
נד לידס- 9 , כי אני פשוט אוהב אותו ,והוא הבחור בכסא, תמיד צריך בחור בכסא
לואיס, אנטמן-10 בגלל יכולת סיפור הסיפורים שלו
מישל ג'ונס-8 דמות אורגינלית ונהדרת
קורג-9 כי הוא שיחק משחקי רשת!
היית אמור לדרג בסדר עולה, אבל לא משנה, לונה לא רצתה ליצור טורניר ועימות.
לואיס ענק, אני תוהה אם היה אפשרי לצלם שוב סצינות מן העבר רק כשהשחקנים מדברים ומתנהגים כמוהו והוא מדבר ברקע. למשל, לראות את ת'ור מדבר כמוהו זה היה קורע. אפילו הקפטן. וגם את האלק. אבל זה מצריך לצלם אותם שוב.
האמת שבהתחלה לא אהבתי אותו בכלל, אבל בסוף ובעיקר מאז האינטראקציה שלו עם גרוט הקטן כשהיה בכלא, התחלתי לחבב מאוד, ועוד יותר כשגילינו את הסיבה שהוא לא מסר את פיטר קוויל לאבא שלו.
בשומרי הגלקסיה נתנו הרבה אופי לדמויות, ממש טרחו לא לעשות אותן קלישאות או חד מימדיות, אפילו דמויות משנה, זה שווה הערכה רבה. מאוד אהבתי אותו.
העניין הוא שאומנם הוא נבל, אבל אני לחלוטין יכול לדמיין אותו חוזר ולא ממלא את תפקיד הנבל. קצת בעצם כמו שלוקי חזר לא בתור נבל.
הוא היה ברשימה ההתחלתית שלי אבל לונה שכנע אותי שיש יותר מדי שמות והוא היה הרע של הסרט (רע מאוד מאוד חביב, אבל עדיין רע) אז הוא ירד. אפשר בעתיד לעשות דירוג נבלים. זה משהו די מגניב שרצוי לעשות למען האמת. יש אומנם הרבה נבלים פשוטים שבאו והלכו, אך גם בתוכם יש כמה שנראו מגניב או גולמו ע"י שחקן אהוב או שפשוט היו סבבה.
פגי קרטר (קפטן אמריקה) - אני ממש אוהבת אותה
אין הרבה זוגות בסרטים\סדרות שאני אוהב, אבל היא והקפטן זה האהוב עלי. בכלל, הסדרה שלה יצאה ממש מוצלחת, היילי אוטוול עושה אותה.
didn't register בזכרון שלי בשום רמה.
את צריכה לראות את הסרטים שוב :sneaky:

Lhuna3

Well-known member
i_told_you_so_4_by_yinharu95-d85jzzb.gif
:-D
אבל היי, אני לא אמרתי לך להוריד דווקא את הילד... אני הייתי משאירה אותו דווקא.
וגם אמרתי לך שזה יהיה מאמץ גדול מידי לאנשים לתת דירוג מדויק של הדמויות האלו :p

Lhuna3

Well-known member
ובגלל שאני אוהבת דירוגים אז שקללתי את התוצאות באופן שראיתי לנכון
(מי שדירג העניק נקודות לפי הדירוג שלו ובהתאם למספר האנשים שדירג, למשל מי שדירג 5 אנשים, המקום האחרון שלו קיבל נקודה אחת והראשון 5 נקודות, ומי שנתן רשימה בלי דירוג העניק מספר שווה של נקודות לכל הדמויות שלו, והמספר הזה היה חצי ממספר האנשים שדירג. ויש לציין שכיוון שאני דירגתי 17 דמויות אני השפעתי הכי הרבה על התוצאות.)
והדירוג שיצא לנו מ-7 המשתתפים הוא כזה:

44לואיס
38קורג
33דרסי
26פגי קרטר
24נד לידס
23מישל ג'ונס MJ
21ולקירי
20ג'ימי
17שרון קרטר
16שורי
15יונדו
12פפר פוטס
12אריק סלוויג
11היימדל
11האפי הוגן
9מוניקה
7מריה רמבו
6דודה מאי
6טאלוס
5פיל קולסן
4וונג
4האוורד סטארק
2אוקויה

didalf

Well-known member
(מי שדירג העניק נקודות לפי הדירוג שלו ובהתאם למספר האנשים שדירג, למשל מי שדירג 5 אנשים, המקום האחרון שלו קיבל נקודה אחת והראשון 5 נקודות, ומי שנתן רשימה בלי דירוג העניק מספר שווה של נקודות לכל הדמויות שלו, והמספר הזה היה חצי ממספר האנשים שדירג. ויש לציין שכיוון שאני דירגתי 17 דמויות אני השפעתי הכי הרבה על התוצאות.)

44לואיס
38קורג
33דרסי
26פגי קרטר
24נד לידס
23מישל ג'ונס MJ
21ולקירי
20ג'ימי
17שרון קרטר
16שורי
15יונדו
12פפר פוטס
12אריק סלוויג
11היימדל
11האפי הוגן
9מוניקה
7מריה רמבו
6דודה מאי
6טאלוס
5פיל קולסן
4וונג
4האוורד סטארק
2אוקויה
חחחחח איך את אוהבת טבלאות רואים שאת מתכנתת:-D

אז כאילו אצלי לקחת את אלה ששמתי ב"מחבבת"?

Lhuna3

Well-known member
חחחחח איך את אוהבת טבלאות רואים שאת מתכנתת
חחח מודה באשמה, אוהבת טבלאות :-D (רק לא כאלו של עניינים פיננסיים).
אז כאילו אצלי לקחת את אלה ששמתי ב"מחבבת"?
כן, ולכל אחת מהדמויות 6 נקודות (כי שמת שם 12 דמויות, אז בעקרון 6.5 אבל לא היה לי כוח לחצי נקודות.)

Lhuna3

Well-known member
12 זה מספר זוגי8-*
כן אבל האמצע בין 1 (ולא 0) ל-12 זה 6.5.
(במילים אחרות הרעיון היה שאם דירגת 12 דמויות אז הענקת בסה"כ 12+...1+2+3 נקודות, כלומר 78 נקודות, ולחלק ל-12 זה 6.5)

didalf

Well-known member
כן אבל האמצע בין 1 (ולא 0) ל-12 זה 6.5.
(במילים אחרות הרעיון היה שאם דירגת 12 דמויות אז הענקת בסה"כ 12+...1+2+3 נקודות, כלומר 78 נקודות, ולחלק ל-12 זה 6.5)
אה חשבתי שאת פשוט לוקחת כמה דורגו ומחלקת את זה לחצי ואז 12/2 = 6

didalf

Well-known member
כי בהודעה עם הטבלה התעצלתי להסביר את זה בדיוק, אז כתבתי ככה בקיצור (כי זה close enough).
ד"א זה יוצא אותו דבר אז סתם עבדת קשה:-D
כאילו במקרה שלך מספרים זוגיים עיגלת למטה, אם פשוט היית מחלקת בחצי הייתי צריכה מספרים אי זוגיים לעגל למעלה.

Lhuna3

Well-known member
כאילו במקרה שלך מספרים זוגיים עיגלת למטה, אם פשוט היית מחלקת בחצי הייתי צריכה מספרים אי זוגיים לעגל למעלה.
עבדתי קשה רק בשביל ההסבר :p בפועל כמובן שזה יוצא פשוט חצי (בעיגול למטה). היתה לי רק התלבטות אם לעגל לך למטה או למעלה, והחלטתי למטה בתור עונש על זה שלא נתת דירוג אמיתי.

Lhuna3

Well-known member
usatoday
עושים סקר "טורניר" להכריע מי גיבור העל הטוב ביותר, בין גיבורי מארוול ו-DC. כרגע (נראה לי שרק לעוד זמן קצר) אפשר להצביע לסיבוב הראשון:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
usatoday
עושים סקר "טורניר" להכריע מי גיבור העל הטוב ביותר, בין גיבורי מארוול ו-DC. כרגע (נראה לי שרק לעוד זמן קצר) אפשר להצביע לסיבוב הראשון:
אל תספרו לאלמוג, אבל בכמה מאלו הצבעתי בעד הגיבורים של DC

Aranel Nenharma

Well-known member

44לואיס
38קורג
33דרסי
26פגי קרטר
24נד לידס
23מישל ג'ונס MJ
21ולקירי
20ג'ימי
17שרון קרטר
16שורי
15יונדו
12פפר פוטס
12אריק סלוויג
11היימדל
11האפי הוגן
9מוניקה
7מריה רמבו
6דודה מאי
6טאלוס
5פיל קולסן
4וונג
4האוורד סטארק
2אוקויה
מסכימה עם 5 הראשונים.

כל הכבוד על ההשקעה!!!

Aranel Nenharma

Well-known member
עבדתי קשה רק בשביל ההסבר :p בפועל כמובן שזה יוצא פשוט חצי (בעיגול למטה). היתה לי רק התלבטות אם לעגל לך למטה או למעלה, והחלטתי למטה בתור עונש על זה שלא נתת דירוג אמיתי.
אני יודעת שזה קומיקס וכזה ונחשב חנוני.
אבל הגזמתם עם החישובים האלו🤓

למעלה