עוד קו בגוש דן הפך בלא התראה לשומר שבת

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
האנשים אליהם אתה מתכוון אינם ברי סמכות

יש אנשים שיושבים חזק על הוריד של משרד התחבורה
ומחפשים בציציות שלו "הפרות" מפרשנות מימי טיכו שלדעתם קובעת.
אותם אנשים חושבים שה"תיקונים" שמשרד התחבורה עושה לא מספיקים.
יש להם רשימת קווים ארוכה שהם היו רוצים להחזיר בתשובה.
האנשים אליהם אתה מתכוון אינם ברי סמכות
הם גם לא באמת מכירים את תקנות התעבורה "יותר טוב מכל אדם אחר בישראל ואפילו מפקידי משרד התחבורה", כמו שהם אומרים ועפים על עצמם.
האחראים בסופו של דבר הם פקידי משרד התחבורה שהם קובעי המדיניות. הבעיה היא שחלקם היו מאוד רוצים שהסגר על נוסעי התח"צ ביום המנוחה יהיה טוטאלי, מכל מיני סיבות.
לכן הם מרשים לעצמם לבצע מחטפים כאלו ואחרים ולבטל שירות שפועל באופן חוקי לחלוטין ובהיתר מזה שנים.
לגבי שירות חדש, כמובן שהם נכנעים מיד לכל ציוץ פונדמנטליסטי שמהווה עבורם תירוץ מעולה לשירות מצומצם שמיועד לחסרי ברירה בלבד (ראה קו 1 בגוש דן והכניעה המיידית לדרישות ראש עיריית בני ברק).

olli3

New member
מנהל
זה קרה ביחד עם השינוי ב104. בגצ מישהו נגד משרד התחבורה?

אחרי שקווים ביטלו לפני כחודש במחטף את כל נסיעות קו 68 לפני צאת השבת, לאחר שפעל בזמנים אלה במשך עשרות שנים, הגיעה תורה של דן לעשות את אותו הדבר.
קו 104 שמאז הפעלתו נסע שעתיים לפני צאת השבת כשהוא מלא ולפעמים מפוצץ עד הדלת באלנבי, מתחיל לפעול מעתה רק לאחר צאת השבת בשעה 20:40.
צריך כאן מישהו מוגבל תנועה, עיוור, משהו כזה שיצא כנגד המדינה על כך, פלוס על זה שמה שפעל במשך שנים מקוצץ.
&nbsp
אני כבר לא רואה פתרון אחר לכך.

mister K

New member
לא בוצע לאחרונה שום שינוי בקו 104

צריך כאן מישהו מוגבל תנועה, עיוור, משהו כזה שיצא כנגד המדינה על כך, פלוס על זה שמה שפעל במשך שנים מקוצץ.
&nbsp
אני כבר לא רואה פתרון אחר לכך.
לא בוצע לאחרונה שום שינוי בקו 104
לא במסלול ולא בלו"ז, למעט שבת כאמור.

olli3

New member
מנהל
אפדר גם לחסום פיזית את הכניסות לבני ברק במוצאי שבת.

אחרי שקווים ביטלו לפני כחודש במחטף את כל נסיעות קו 68 לפני צאת השבת, לאחר שפעל בזמנים אלה במשך עשרות שנים, הגיעה תורה של דן לעשות את אותו הדבר.
קו 104 שמאז הפעלתו נסע שעתיים לפני צאת השבת כשהוא מלא ולפעמים מפוצץ עד הדלת באלנבי, מתחיל לפעול מעתה רק לאחר צאת השבת בשעה 20:40.
אפדר גם לחסום פיזית את הכניסות לבני ברק במוצאי שבת.
אבל אני לא רואה את המוני ישראל יוצאים כנגד זה.

orchilit

New member
איכס כבר ממה שקורה פה. כל כך איכס.

איכס כבר ממה שקורה פה. כל כך איכס.
מאחל לכל מי שאחראי לזה שיתאשפז לו קרוב משפחה בשיב"א לשבוע והרכב שלו יתקלקל באותה שבת.

guyweiss

New member
מבחיל

מבחיל

cwen

New member
אני הולכת לשאול על הדף של משרד התחבורה בפייסבוק

אני הולכת לשאול על הדף של משרד התחבורה בפייסבוק

טשאפק 2

New member
לא תמיד זה כך, אבל יש מקרים שבהם נכונה ההשקפה הקומוניסטית

לא תמיד זה כך, אבל יש מקרים שבהם נכונה ההשקפה הקומוניסטית
שככל שיהיה יותר רע, כך יהיה (בסוף) יותר טוב.

דווקא ההתנפלות זו על כבשת הרש של הקווים הפעילים בשבת מציפה את הבעיה, ומשרתת היטב את מי שחותר לשינוי יסודי כמו אגודות השבוס למיניהן.

כבוד שר התחבורה אמר היום:

"אנחנו מיחסים חשיבות רבה לקווי הלילה, מדובר בשירות חיוני ומציל חיים, פשוטו כמשמעו. כל תאונה שנמנעה היא הצלחה. אני קורא לצעירי ישראל, לצאת
וליהנות ובמקביל, לגלות אחריות. נמשיך להרחיב ולשפר את מערך קווי הלילה בכל חלקי הארץ כדי להבטיח שרות יעיל ונוח, במחיר שווה לכל נפש, וחזרה הביתה בשלום"
[URL]http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=3202:dover-2015-06-14&catid=56:dover-c-1&Itemid=65[/URL]

יכול להיות מעניין לשאול את כבוד שר התחבורה האם לדעתו "מדובר בשירות חיוני ומציל חיים, פשוטו כמשמעו" רק שישה לילות בשבוע בקיץ ורק שני לילות בשבוע בשאר חודשי השנה, או האם לדעתו יש דברים שיש להם עדיפות על פני מתן שירות מציל חיים (אולי למשל שבת דוחה פיקוח נפש?).
זו יכולה להיות שאלה מתאימה גם לשאילתה בכנסת.

mister K

New member
אין מה לדבר עם האיש הזה

"אנחנו מיחסים חשיבות רבה לקווי הלילה, מדובר בשירות חיוני ומציל חיים, פשוטו כמשמעו. כל תאונה שנמנעה היא הצלחה. אני קורא לצעירי ישראל, לצאת
וליהנות ובמקביל, לגלות אחריות. נמשיך להרחיב ולשפר את מערך קווי הלילה בכל חלקי הארץ כדי להבטיח שרות יעיל ונוח, במחיר שווה לכל נפש, וחזרה הביתה בשלום"
[URL]http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=3202:dover-2015-06-14&catid=56:dover-c-1&Itemid=65[/URL]

יכול להיות מעניין לשאול את כבוד שר התחבורה האם לדעתו "מדובר בשירות חיוני ומציל חיים, פשוטו כמשמעו" רק שישה לילות בשבוע בקיץ ורק שני לילות בשבוע בשאר חודשי השנה, או האם לדעתו יש דברים שיש להם עדיפות על פני מתן שירות מציל חיים (אולי למשל שבת דוחה פיקוח נפש?).
אין מה לדבר עם האיש הזה
סביר להניח שהוא פשוט יצחק בבוז על מי שיפנה אליו את השאלה הזאת, ואולי אף יתגרה שוב כאחרון החלאות ויפרסם תמונות שלו מטייל בשבת עם רכבו הפרטי.
כ"ץ כבר הודה בעבר בריש גלי ש-"ייתכן ויש ביקוש לקווי הלילה בשישי בערב". הוא גם מכיר טוב מאוד את העובדות בדבר הירידה באחוז התאונות בחיפה, אך למרות זאת מסרב לבצע כל שינוי ושולח אנשים לבוז'י. כי למה מי ייגע בו?
לאור תגובותיו האחרונות בנושא זה, אני יותר ויותר משתכנע שמדובר באדם שאמנם הוריד את רף הצביעות שלו, אבל העלה את רף השפלות שלו.
לא טובת הציבור ואף לא ביטחונם האישי של האזרחים עומדים בראש מעייניו. מעניין אותו להיות ראש ממשלה ושייחנקו כולם. הוא גם משוכנע שהתנהגות ערסית שכזו תביא אותו לשם ולצערי הרב לא בטוח שהוא טועה. יש לא מעט אנשים בין אזרחי ישראל שזה מה שהם אוהבים והם לא מהסוג שבעד תח"צ נורמלית ובטח לא בשבת, אז מה איכפת לו...
ישראל כ"ץ מסמל מבחינתי את כל מה שרע בעם ישראל. אמנם אין לקחת ממנו את הדברים הטובים שעשה, אשר רובם ככולם בתחום התשתיות. אך יש לזקוף זאת לקרבתו לראש הממשלה שאפשרה זאת.

trilliane

Well-known member
מנהל
ודאי, הרי בליל שבת אלוהים בכבודו ובעצמו שומר על חיי הנהגים!

ודאי, הרי בליל שבת אלוהים בכבודו ובעצמו שומר על חיי הנהגים!
רגע, בעצם הם מחללים שבת... אופס.

guyweiss

New member
יאללה בואו נבטל את הקווים שפועלים באילת, חיפה, באר שבע

וקרית שמונה. למה לעשות חצי עבודה, הרי אין ביקוש. אז בואו נבטל. זה פוגע "בצביון היהודי"
כמות הצביעות שקיימת פה לגבי הנושא הזה עברה את גבול הטעם הטוב כבר

אורי404

New member
הייתי באילת בשבוע שעבר

וקרית שמונה. למה לעשות חצי עבודה, הרי אין ביקוש. אז בואו נבטל. זה פוגע "בצביון היהודי"
כמות הצביעות שקיימת פה לגבי הנושא הזה עברה את גבול הטעם הטוב כבר
הייתי באילת בשבוע שעבר
גם נסעתי בקו אוטובוס פנימי.
אמנם בימי שבת יש שירות אוטובוסים. אבל בימי שישי השירות מסתיים מוקדם. אם אני לא טועה, פעילות קווי האוטובוסים מסתיימת כבר בסביבות 15:30-16:00. אז נכון, שיש קו לילה. אבל בין הצהרים לבין הלילה, יש חור של כמה שעות. להזכיר השבת נכנסת בסביבות 19:30. כך שכמה שעות לפני כניסת השבת מפסיקה תנועת האוטובוסים.

גם באזור חיפה יש חור בשישי בערב, למעט קו 1 של המטרונית

הייתי באילת בשבוע שעבר
גם נסעתי בקו אוטובוס פנימי.
אמנם בימי שבת יש שירות אוטובוסים. אבל בימי שישי השירות מסתיים מוקדם. אם אני לא טועה, פעילות קווי האוטובוסים מסתיימת כבר בסביבות 15:30-16:00. אז נכון, שיש קו לילה. אבל בין הצהרים לבין הלילה, יש חור של כמה שעות. להזכיר השבת נכנסת בסביבות 19:30. כך שכמה שעות לפני כניסת השבת מפסיקה תנועת האוטובוסים.
גם באזור חיפה יש חור בשישי בערב, למעט קו 1 של המטרונית

מצב
הנושא נעול.
למעלה