עוד פעם

הבעיה היא

שכל הציבור רואה את הצורה של החזה שלה. מקווה שהייתי מספיק ישיר והבנת טוב טוב. אני לא מחפש שמנה שלובשת אוהל. אני מחפש מישהי שמכבדת את עצמה כיאה לבת של מלך. ולא הולכת עם לבוש זול שמבליט את כל האיברים שלה. ומותר גם לדבר יפה. אם התגובות שלי לא לרוחך אז בבקשה אל תגיבי

אז למה לכם הגברים מותר ללבוש צמוד ולהכניס

תחולצה מתחת למכנס שגם הוא חופשי צמוד מאודד אהה על זה לא מדבריםם ואל תגיד לי אני לא מתלבש ככה כי כולם מתלבשים ככה ומרוב שזה צמוד אפילו הכפותרים פותחים פה עוד רגע מתפוצצים אני דיברתי נורא יפה זה טון הדיבור שלי כמה פעמים אני יצתרך להסביר את זה פה בפורום אני לא מתייפייפת לעומת כולכם שנותנים לך לשמוע מה שאתה רוצה ופוחדים לפצות פה ש שמה לא יתקפו אותם!

שםאנילא

New member
ומי בדיוק אמר שזה צנוע? את צודקת בהחלט...הבעי

הבעייה היא שאת עקרונית מצווה על שמירת הצניעות כמעט כל דבר אצלך בתור אישה מהווה בעייה לגבי ברכה

יאללה יאלללהה חיליקקקק אל תחפש לי תירוצים

אני אתלבש איך שבא לי וימות כולם!! שמה פסססס

neomie

New member
אז לפחות אל תקראי לעצמך חרדייה

צבועהה...זה מה שאת.... ואת יכולה לעוף מפה אף אחד לא הכריח אותך להשאר חחחח

*פאנאט

ואם לא מתאים להם. זכותם. אבל ברור שתמצא מישהי טובה יותר בלי שטויות בראש. אתה בדרך הנכונה.

סילה 120

New member
אולי אל תתדרוש את זה.

הרי זה ברור מאליו.ואם אתה דורש אז הם חושבים שאתה לא מתאים להם.

אם אני לא ידרוש

תבוא לי מישהי עם חלוצה צמודה וחצאית צמודה כשכל האברים שלה מובלטים. בחורה חרדית כמובן. שאלתי את הרב אם לדרוש את זה והוא אמר בפירוש שכן

אמן

זה אחד מהדברים שאני לא יכול לוותר עליהם, יש דברים שאנ י אצטרך להתפשר עליהם, זה ברור לי, אבל על זה אני לא מתכוון להתפשר בכלל

יכול להיות שאתה לא מגדיר טוב איזה

בחורה אתה מחפש.כי לפעמים בחור רוצה בחורה פתוחה אז הוא צריך להבין שהיא גם מתלבשת בפתיחות-מודרנית..אתה לא יכול להגיד אני רוצה בחורה עם ראש פתוח אבל צנועה!

אני לא מתכונת שהם לא צנועות אבל הם

הם מתלבשות די קצר ולא חצאית עד אמצע הרגל כמו שצריך ללכת לפי ההלכה

למה נקרא צנוע יש הרבה כללים..

כל אחד רואה אתזה מנקודת מבט שלו.. יש עוד כללים לצניעות חוץ מהבגד..

למעלה