עוד פעם

עוד פעם

קבלתי הצעה, האמא של הבחורה רצתה לדבר איתי. דיברנו. עברו שבועיים ולא חזרו אלי, אני לא יושב ומחכה, אבל בכל זאת לא יזיק להודיע שלא מתאים. בד``כ לא חוזרים אלי בכלל. אז למה לדבר איתן בכלל? דברתי עכשיו עם השדכנית והם אמרו לה שלא מתאים כי אני פאנט. כי אמרתי שאני מחפש מישהי שמקפידה על הצניעות. מה בקשתי? סה``כ הלכה משו``ע. זה מחזיר אותי לגמרא בסוטה ``יראי חטא ימאסו``, הלואי שאני יגיע למצב שתהיה לי יראת חטא, אבל לקרוא פאנט על הלכה בשולחן ערוך?

הבעיה שלפעמים לא הכל אפשר לדעת

צריך לעשות השתדלות ואמרתי כבר כשנרשמתי אצל השדכנית הזאת שאני מחפש בחורה שמקפידה על הצניעות

שרוליקק

New member
לפי איך שאתה מתאר את הדברים...

השדכנית חסרת טאקט, שהרי היא אמרה לך פאנט בפנים בשם הבחורה. והבחורה עצמה בכלל הולכת בחוסר צניעות ונגד ההלכה. זה נראה שאתה בצד אחד, כשהשאר בצד השני. אז או שתתחיל לברר את הצד שלך, או שתחפש אנשים שמזדהים איתו ובאותו ראש.

ברור לי מה הצד שלי

אבל יש דברים שלא תלויים בי, אני לפני כל הצעה בבירור שואל על הצניעות, בבירור אמרו שהיא מתלבשת צנוע, מה זה צנוע? אמרו בלי בגדים צמודים, אבל יש לאנשים כל מיני דעות ואת זה אי אפשר לבדוק

שםאנילא

New member
במקומך הייתי מבקש לקבל גם מידות של הבגדים..ול

ולא רק אם הם צמודים... נפגשתי עם אחת שמוגדרת מבית חרדי ולא חוזרות בתשובה כל כך כעסתי עליה כשראיתי שהיא הולכת עם חצאית בדייקנות עד הברך...לא השאירה מקום לטעות במידה של החצאית אלא בול עד הברך.... כששאלתי אותה על זה בעקיפין אז היא זרקה לי אני הולכת על פי ההלכה... אז עניתי לה שהיא מתכוונת לגשר ההלכה...בר"ג מבין? מסכנות זה קשה להן...הבעיה שהן מפילות אותנו..

אתה כ``כ צודק...

לי יש חצאית שקניתי לפני שנה בסוף עונה בחנות בבני ברק.. אנלא מעיזה ללבוש אותה.. פתאום שמתי לב שהיא מזה קצרה.. זה כ``כ יפה ומגרה ללבוש.. אבל הלב אומר לא.. אז אני מתגברת..

שםאנילא

New member
אל תדאגי...בע"ה תזכי להכי טוב...מקנא בך...זה

הנסיון הכי קשה... במיוחד כשיחסית את בכלל במיעוט... שמעתי אפילו רב שאומר שאם יש בגדים כאלו אסור גם להעביר אותם לנזקקים... איך הרסו אותנו בארץ הקודש שלנו...

מבין

צריך לחזק אותן. אני לא יודע מה הולך בתוך הסמינרים. אבל צריך לחזק אותן בנושא הזה הלכתית ונפשית. לא יודע מה ומי, יש כאלה שנגררות. אבל יש כאלה שעושות את זה במזיד. היתה מישהי שיצאתי איתה וכמעט סגרנו ווארט. פגישה אחרונה היא באה עם חולצה צמודה. שאלתי אותה אם היא מודעת להלכה, כמובן שבעקיפין, לא בצורה ישירה. מהתשובה ראיתי שזה לא בשבילי. ב``ה הקב``ה פתח לי את העניים. בסוף היא אמרה שלא מתאים לה

מה רע בחולצה צמודההה

כאילו מה קורה פה עם אנישםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם לא מבינה מה התנאים שלך אחת שלובשת אוהלים שמנה דבה בלי איפור מוזנחת רצח בלי גבות כלום מסריחולה או מההה!!!!!!! יש לך בעיה רצינית חביבי... אתה חייב טיפוללל

למעלה