עוד פעם יורו

kaban

New member
עוד פעם יורו

ביומיים האחרונים היורו ירד ב10 אג'. הפסדתי המון כסף. היו כאלו שחשבו שהוא דווקא יעלה. אז מה דעתכם עכשיו, האם הוא החל תהליך ירידה או שעוד יבואו תיקונים?

rafipips

New member
תזכיר לי למי ניתנה הנבואה ?

אפשר להעריך כיוונים , אבל איך שאני רואה את הנבואה היום זה ככה : תסכים איתי שהמטבעות השולטים בשוק הם יורו ודולר . עכשיו אם שני המטבעות האלה בזבל , מה שקורה זה שהצמדים שנסחרים מולם מתחזקים מאד . ואז מה שקורה זה שהבנקים המרכזיים באותם המדינות מתערבים במסחר . כמו פרנק ויין . כל התערבות כזו משגעת את השוק עוד יותר , וכאילו עושה ריפרש לגרפים . אתה חושב שאתה מכיר את תמונת הגרף , אבל לאחר התערבות כזו הכל משתנה והתמונה ניראית שונה לגמרי . פעם אמרו פרנקל (הנגיד שלנו) משוגע , לא מפסיק לקנות דולרים . טוב - בית המשוגעים התרחב , והוסיפו מחלקות חדשות . אז כשכל נפיחה של מישהו בגוש היורו או בארהב , משגעת את השוק אז השיגעון חוצה גבולות . תוסיפו לזה את הנפיחות של היפנים והשוויצרים , אוי ווי . יש לי רובוט שאני פיתחתי , ונתן רווחים יפים ביותר , בחודשיים האחרונים הוא הפסיק לעבוד . המשמעות היא שאין מגמה . והשוק לא יודע מה הוא רוצה מעצמו . הימים האלה זה החג של הקרקפנים . ומי שמחפש תנועות ארוכות חייב סטופים ענקיים . בהצלחה לכולם

למעלה