עוד פעם חזרו הריכולים ?

nushy14

New member
עוד פעם חזרו הריכולים ?

נגמרו גם כל נושאי השיחה .

gabrial9

New member
נושי!!! קבלייי מה סיון עושה לעמיר

מעשנת סיגריה ונותנת לו להתייבש שיחכה לה איזה כלב* תריאי מה זה התמימה עלאק הצנועה החסודה הילידה הטובה ראית???? כמה רוע!! היא עוד מתכננת לעשות איתו שיחה בנסט רק לזה אני נישאר . . . . יאו איזה זבל!! המיץ של הזבל

gabrial9

New member
איך לא??? אני חושב אם ההיתי במקום

עמיר ואייי מה ההיתי ההיתי מתשגע!!!!!!! בואי בואי לעדכונים של סימה למעלה עידמן הגיבור מקליט הכל הוא יערוך ת'יסרטון ככה שיראו שסיון אמרה שהיא משחקת בעמיר והכל ונהנהת לנצל אותו אנחנו כבר נדאג להפיץ את זה לכל חור!

nushy14

New member
עם כל הצער

עמיר חייב לנתק איתה קשר ,כלום לא יוצא מזה, זה לא מוביל לשום מקום

אני לא מבינה מה היא רוצה מעמיר

היא כזאת מטומטממת היא בכוח רוצה לשמוע מילים טובות היא לו מבינה אים זה לו היה בית של האח הגדול הוא מזמן היה סוגר את הסיפר האומלל הזה אני עד עכשיו לא מבינה מההההה היא רוצה ממנו

dindan84

New member
סיון חופרתתתתת דיייייי כמה סבלנות יש לו../images/Emo46.gif

סיון מפילה תיק על עמיר

מאשימה אותו בהזנחה, סיון לא מבין שהיא פשוט לא מעניינת ונושאי השיחה היחידים שלה זה כלום ושום דבר, אולי שתשלים משפט אחד ברציפות בלי להגיד אהה.. מממ.. אולי נבין אותה.

שקרנית מספרת לו שהיא רצה

בגלל שהוא חיכה לה הבחורה פשוט חולת נפש מה היא רוצה ממנו

LEE551

New member
סיון, לפי שפת הגוף שלה ותנועות הידיים היא

נראית חולת נפש. חושבת שעמיר חייב לה כל הזמן.

gabrial9

New member
כל המקליטים סיון רוצה רק ת'קולות של עמיר הוכח

הוכחה סיון כרגע "עמיר אני רוצה שכשאתה מדבר לקהל שלא תגיד סמסו למספר 6 כי אני סולח לה תגיד שיסמסו 6 שהיא תישאר שתרגיש טוב עם עצמה" היא רוצה תסמסים שלו אחי אין כפרעליך תעשה לזה עריכה תעשה משהו אין לי את הידע ואייי מכשפהק קטנה!! אנשים לא לוותר על הקטע הזה לא לוותר!! זה היה בשעה 02:27 אחי!!

פונפון32

New member
כל הכבוד עמיר !!!! העמדת את העציץ במקום !

"אף אחד לא הכריח אותך, אם את ממשיכה את פשוט מזוכיסטית !"

dindan84

New member
מה שסיון רוצה: כנסו

"תהיה גבר, תשפיל את עצמך"..מוכר??? הגששים - תמיד רלוונטי והיום יותר מאי פעם

LEE551

New member
בגלל שעמיר לא מודח, קיבל קצת בטחון ואומר

לסיון את מה שהוא מרגיש. והפעם הוא אומר מילים כדורבנות. לו היה עושה זאת קודם הייתי מעריכה אותו יותר.

למעלה