עוד פעם אני..

lilolilo2

New member
../images/Emo32.gifמלון טוב באיה נאפה?

משהי מכירה מלון טוב הכל כלול או חצי פנסיון באיה נאפה????

limooor

New member
../images/Emo32.gifתמונה פנורמית

מישהו יודע איך עושים תמונה פונורמית בפוטושופ??? צריכה דחוווווף תודה

ליאם711

New member
../images/Emo6.gif אנחנו מתחילות לגלות הפרעות קלות

של כל אחת.... את יודעת כמה זמן לא שמעתי את שיר הפתיחה של התוכנית שהייתה כה אהובה עלי - דובוני אכפת לי!!! השמעתי את זה עכשיו לתומר והוא התמוגג משמחה - אני שמחה שיש לנו טעם זהה...

SoldieRonit

New member
את צוחקת ../images/Emo35.gifזו הייתה התוכנית האהובה

עלי,ולפני כמה שנים שהיא שודרה- "ממרומי" גיל העשרה לא הבנתי מה מצאתי בה

ליאתיש

New member
אפשר להוריד משם פרק?

הייתי מוכנה לשלם סכום יפה בשביל סדרת "הבית של פיסטוק" למשל...

ליאתיש

New member
וואו! לאן החזרת אותי../images/Emo6.gif

הכי אהבתי להזכר ב"ביצים ביצים": יש עיצה, טגני ביצה פק פק פק - עוד ביצה..." תודה על הקישור הכייפי הזה.

עוד פעם אני..../images/Emo176.gif../images/Emo181.gif../images/Emo32.gif

אני חייבת לסגור את הנושא של המומולדת של היקר לי מכל. הוא בן 30 כל שנה אנחנו חוגגים בשגרתי. (מסעדה/פאב עם כל החבר'ה ויש חבר'ה..) לא עוד!!! רציתי נורא ואני עדיין הכי רוצה בעולם למצוא בריכה בכל אזור אפשרי (כמעט) שלא תבקש 2500 ש"ח. ל 25 אנשים! אבל בכל זאת אני פונה אליכן בבקשה למצוא כיוונים אחרים!
אני מחפשת רעיון מקורי וכייפי לחגוג את היומולדת שלו, אבל ב ג ד ו ל ! פרטים קטנים-
אני מראשון אבל כל אזור במרחק של עד חצי שעה יכול להיות אפשרי.
אין לי בעייה לבקש שכל אחד ישלם על עצמו, סכום שלא יעלה על 40 ש"ח לאדם. האוכל יהיה עליי!!!

אולי תארגני ערב דרום אמרקאי:

על האש בסגנון אסדו, מוסיקה רקע אווירה תלבושות הכל.

למה לא בים?

אני עשיתי יומולדת 30 בים והיה אחלה. קומזיץ, אוכל, ים, בירות אפשר להביא גטרה- אם יש מי שיודע לתפעל... בהצלחה.

shlomim88

New member
תנסי את הבריכה של בית ברבור

על רחוב ההגנה בתל אביב. להזמין אנשים לחגוג ולבקש מהם לשלם לא כל כך נראה לי (אבל את מכירה את החברה שלכם ובטח יודעת איך זה יתקבל) וכיוון אחר - להשקיע את הכסף הזה בטיול/סופ"ש/צימר וכו'...

באופו כללי ואישי..../images/Emo175.gif

כשיוצאים לחגוג יומולדת של חברים במסעדה /פאב בד"כ יש מינימום הזמנה לאדם של 45 +- ש"ח. אז אני מחפשת מקום (רוצה מאוד בריכה) שלא תעלה יותר מ 40 ש"ח לאדם. כשזו ההוצאה היחידה שלהם לערב זה. האוכל השתייה האלכוהול והסיגרים- עליי
אני מכירה את החבר'ה שלנו וזה קטן על כולם אבל בלי קשר זו גם דעתי באופן כללי.

למעלה