עוד סיבה למה זוגיות פתוחה

קראתי ולא התחברתי

כל המחקרים האלה של דעיכה אחרי שנתיים, לא מדברים אלי

אני יכולה לומר בפה מלא<מותר לדבר בפה מלא?
> שהזוגיות הפתוחה שלנו לא מגיעה ממקום של דעיכה\שעמום\חסר.

גם שלנו לא אבל

חושבת שהגיוון ,לווא דווקא סווינג או נישואים פתוחים
יציאה עם חברים , יציאה כזוג מאוד חשובים
רואה זוגות שחוקים בגלל טיפול בילדים ... שכחו קצת את עצמם
את הילד שבהם ... שצריך .... רוצה... משתוקק

אני לא שופטת אף אחד

אני לא מתחברת לכתבה, אבל בהחלט מבינה שיש כאלה שכן פותחים את הנישואים ו\או הופכים לסווינגרים בגלל הסיבות שהוזכרו בכתבה. זה בסדר

בוגאטי

New member
ריפרפתי

לא חושב שצריך סיבה לזוגיות פתוחה. סיבה נשמע כמו הצדקה למעשה אסור או לא בסדר.

זוגיות פתוחה כי רוצים

(בוגאטי, במשבר זוגיות ראשון עם האופנוע)

אני קראתי את אותה כתבה

ככל הנראה והגעתי למסקנה הפוכה משלך, בפרט כתוב:

"עבור רבים, האפשרות שיחסים עם אדם אחר ייראו אחרת – מסעירים יותר, מספקים יותר – מתגלה כפיתוי שקשה לעמוד בפניו. הכנסת גיוון והפתעה ליחסים, גם המיושבים ביותר, יכולה לסייע בהתמודדות עם הפיתוי. אגב, לא בטוח שהמרשם הרפואי כולל מסיבות חשק. מספיקים אפילו שינויים קטנים ופשוטים לשבירת הרוטינה ולחריגה מגבולות הצפוי והמוכר"

במילים אחרות (אם הבנתי נכון), יש להשקיע בזוגיות על מנת לשמר את התשוקה (הכנסת גיוון והפתעה - הכוונה בין בני הזוג, לא להוספת פרטנרים).

לטעמי יש מצב שזוגיות טובה תוכל להכיל זוגיות נוספת אך הוספת פרטנרים כגיוון הזוגיות העיקרית ושיפור התשוקה? לא הצלחתי למצוא איפה זה כתוב (או נרמז).

אסביר לך איך אני רואה את זה

כאשר נמצאים בזוגיות פתוחה זה מאתגר את הזוגיות, יוצר מצב שבו הזוגיות היא לא מובנת מאליה ומגביר את התשוקה, הגיוון וההפתעה גם בתוך הזוגיות עצמה ולא רק עם פרטנרים נוספים.
כמובן שהכתבה הזאת היא שמרנית והעצות הן לפעול רק בתוך הזוגיות עצמה. אני חושבת שהוספת פרטנרים מעוררת את הזוגיות ואם זו זוגיות טובה זה מתעורר בכיוון החיובי, מטעין את הזוגיות. יש מבין?

אני רק קראתי מה כתבת

"עוד סיבה למה זוגיות פתוחה יכולה לתרום לזוגיות" ולאחר מכן לינק לכתבה המדברת על שחיקה, דעיכת התשוקה והצעות לפיתרון.

לא קראתי בשום מקום בכתבה (גם לא בכתבות לא שמרניות) שניתן לפתור דעיכה בתשוקה באמצעות זוגיות פתוחה, להפך.
לכן לא ברור מאיפה הקשר לזוגיות פתוחה.

כמו שכבר כתבתי, יש מצב שזוגיות טובה מתעוררת/נטענת בעקבות פתיחת הזוגיות, רק תקשר של זה לכתבה לא מצאתי

ובכיוון אחר אם תרצה

זוגיות פתוחה מונעת שחיקה, כי יש בה הפתעות , גיוון, אתגור.
לא חושבת שתפקידה של הזוגיות הפתוחה לפתור בעיות בזוגיות, רק שהיא בונוס במניעת שחיקה.

הכתבה עצמה לא עוסקת כלל בזוגיות פתוחה, אני עשיתי את החיבור.

למעלה