עוד נשארו כאן כאלה שמעדיפים

עוד נשארו כאן כאלה שמעדיפים

ניהול כושל על פני ניהול תקין? אנשים פה חיים בסרט, מסתכלים דרך משקפיים ורודות ולא רואים את האמת גם כשהיא נמרחת להם בפנים. אולי תסתכלו על המציאות כבר?

מ ש כ י ת

New member
אני איתך! רוצים ניהול בפורום הזה!!!

נראה לי שמגיע לפורום דבר כל כך טריוויאלי.

תרשיש

New member
וגם אני../images/Emo45.gif

גם אני בעד פורום נעים יותר ../images/Emo24.gif

ולילך מאוד מאוד חסרה לי. כמו כל הבנות שאני לא רואה יותר

נירה63

New member
אני חדשה ויש לי שאלה בנושא

ראשית אני שמחה שהגעתי לכאן,שמחה ומאושרת מקריאת השרשורים שלכם ושלכן ומכל העזרה שאתם נותנים זה לזה וגם לי תמיד כשאני שואלת ושואלת ולעיתים מרגישה מנדנדת. דעו לכם שהפורום פעיל בזכותכם ולא בזכות איזו "מנהלת" שלא נמצאת כאן. קשה לי להביע דיעה משוםש שאיני יודעת מי היא אביבה? ושאלתי היא האם מדובר באביבה מחיפה? שפתחה חנות לדברי אומנות? ובעצם מה קורה לה? מדוע אינה נמצאת כאן? ואולי שאלה נוספת...מדוע לא מחליפים וממנים מנהלת אחרת במקומה? מה הבעיה? להחליף מנהלת פורום?

שלגיה ו7

New member
מדוע ולמה?

גם אני שואלת: מה הבעיה להחליף ניהול בפורום הזה? כנראה שהתשובה היא רק אצל הנהלת הפורומים.

נירה63, זה בדיוק מה שאנחנו

שואלות? מדוע לא מחליפים את מנהלת הפורום, שממילא לא מתפקדת? והנהלת הפורום יכולה לראות בעצמה שכך הם פניי הדברים.

נירה63

New member
ואיך אפשר להגיע להנהלת הפורומים?

את יודעת הכל נכון ואת צודקת וזה באמת לא בסדר שהפורום "מתנהל" על ידי מי שלא מנהלת אותו אבל....בואו נעלה מדרגה וננסה עש כמה שניתן להמשיך בעבודת היצירה שלנו להנות ,כן להנות ולהיות מאושרות בטוב שיש בנו ולא בחרא שיש במקום אחר. אני מניחה שעם הזמן יחליפו אותה אם היא אינה מתפקדת... בואו נמשיך לעבוד וליצור, לתמוך ולעודד ולתת עצות כל כך נהדרות זו לזו,תאמיני לי יהיה כייף לכולנו הרבה יותר מאשר להתעסק באותה מנהלת שאינה מנהלת כרגע....

נירה63 - תיכנסי לפורום משוב

או שילחי להם מייל. וכל עוד המנהלת לא תוחלף/נקבל תשובות. אין מצב למשהו אחר. מגיעים לנו הסברים ומגיע לנו מנהלת רצינית. ואם יוחלט שאין צורך בפורום בכלל במנהלת - גם טוב. אז שהשם של אביבעעעעעעע יוסר.

../images/Emo45.gif להחליף את הניהול בדחיפות

ומקפיצה לכל השאר........ הגיע הזמן להחזיר את הפורום הזה למה שהוא היה. הניהול בתקופה האחרונה כושל וגרם לנו לאבד המון בנות מוכשרות וותיקות וחבל. האוירה כאן כבר לא ביתית ונעימה כמו בעבר תומכת בהחלפת הניהול למישהי/ו יותר פעיל בפורום ולהנהלה הרבה יותר מפרגנת ועוזרת וזמינה.

sino

New member
../images/Emo45.gifכן, גם אני מתגעגעת לימים של פעם

אני מתגעגעת ללילך, רעות, מרלין50 אוליביה, ארטשוק, שבלולית, יפגיל, יולה, מתן, אביטל, עמית כ, אוסני האחת והיחידה, ועוד רבים נוספים שנאלצו לנדוד בין פורומים אחרים נכון, את חלקם אפשר למצוא בפורומים אחרים אבל !!!!!!!! כל היופי של הפורום הזה היה שכולם היו תחת קורת גג אחת- פה!!! אני רוצה אותן פה יחד עם תלתן, נגה, ros3mary מירב, עירית אל, SUE,משכית, גילגולית, חובב, מוטי, חוף, טבע, אגב איפה נירש?? משהו ראה את אורלי 99? אה, משהו ראה את PSA פה לאחרונה ? ויש עוד רבים שהתפוגגו, נגוזו וחבל. ככל שאני חושב על זה כמעט כל הותיקים נעלמו (לא כך HELEN- את ותיקה פה) אני חושבת שנכון שזה לא משנה מי מנהל את הפורום, הרי אפשר להתעלם ממנה, כפי שנעשה עד היום (ואגב, זה היה הדדי- גם היא התעלמה מאיתנו, מיצירותנו, שאלותנו, וכו'...) אבל כך לא מנהלים פורום ולא בונים עסק כאילו על קרדיט של הבנות פה- אני לא הייתי שותפה לגלריה וטוב שכך. אבל,לא יורקים לבאר ששותים ממנה. כל הערות על תרומתה של לילך הן רעות וכפויות טובה. לילכי יקירתי, מעולם לא נפגשנו פנים מול פנים אבל את בהחלט היית הרוח החייה של הפורום. אני מעריכה אותך על כך מאוד ומודה לך. אני רוצה לשאול ולהזכיר: איפה שאלות הסקר שהיו פה פעם?? אגב רעות הייתה אחראית לכך, איפה פרוייקט החודש?? אגב, שבלולית הייתה אחראית לכך. איפה ברכות ימי ההולדת?? אגב, שרית הייתה אחראית לכך. איפה ריכוז הסדנאות?? אגב, אוסני הייתה אחראית לכך. איפה כרטיס חבר?? אגב, לילך הייתה אחראית לכך. איפה החומר העשרה שנשלח המייל ?? אגב, לילך הייתה אחראית לרכז ולשלוח. איפה רשימת השוואת מחירים?? אגב, משכית יזמה והייתה אחראית לכך. נכון אף אחד לא כפה עלהם התנדבות. אבל הן נתנו מהנשמה ומכל הלב ואנחנו ידעינו לקחת לחבק ולנשק אז.....אז אולי חלקנו שכחנו איך היה פה פעם??? לכל מי שלא מכיר את מה ומי שכתבתי יכול רק להבין למה כולם מתגעגעים. למה כולן רוצות חזרה את הפורום הזה: 1. כי הוא פורטל נוח ונעים לשימוש 2. כי יש לו חסד נעורים- זיכרון טוב 3. כי אנשים השקיעו פה את הנשמה ואת הלב זהו מקווה הדברים ישתנו ויחזרו לקדמותן עם מנהל/ת שאכפת לה/ו.

למעלה