עוד מקרה של סיכול ממוקד

Yakir4179

Well-known member
עצם העובדה שהפכו את המושג הטרדה מינית לפלילי זה חמור מאד. כל שיחת חיזור וירטואלית עשויה לשמש כראיה פלילית, ובמידה ולא אזי שיימינג מכוער.
כל חיזור לא מוצלח של גבר זה עילה לתלונה, זה באמת דפק את היחסים בין נשים וגברים כאן, הפמינסטיות הדחויות חברתית סדרו את זה כדי לדפוק ולנקום ולחלוב גברים על כלום!

מי שלא רוצה להיות מוטרדת מעמידה על המקום את העניין

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
ברגע שמדובר על אישום פלילי, התכתבות פרטית הופכת להיות ראייה לכל דבר ועניין.
אחרת זה נשאר במישור של המילה שלו נגד המילה שלה, וכולם יודעים למי מאמינים.
ואפרופו זה - עכשיו גל גברעם תפסה טרמפ על הרכבת והגישה תלונה אחרי שנתיים.
היא התלוננה לפני שנתיים והמשטרה שלחה אותה הביתה,ועכשיו כשהכול התפוצץ היא התלוננה שוב,והאמת,שכל יום יש כתבה עליו בעיתון שיצא לי מהתחת,הוא ברח לטורקיה ושיחזור להתעמת ויוכיח את חפותו אמ-מה ,,אני בטוחה שיש דברים בגו ועדיין חובת החפות עליו.

in bal1

Well-known member
כל הסיפור הזה עם אביטל מזכיר לי באיזשהו אופן את הסיפור עם קצב.
אומר פה משהו שבטח יכעסו עלי אולי הנשים יותר.
האשה המכונה א' מבית הנשיא ידעה בדיוק לאן היא הולכת ולשם מה.טוב אולי בפעם הראשונה לא.אבל מה קורה בפעמים השנייה,השלישית,הרבעית.?
עם אביטל הכל היה במרמה.

alongrin100

Well-known member
האשה המכונה א' מבית הנשיא ידעה בדיוק לאן היא הולכת ולשם מה.טוב אולי בפעם הראשונה לא.אבל מה קורה בפעמים השנייה,השלישית,הרבעית.?
עם אביטל הכל היה במרמה.
את לא יודעת מה היה עם קצב, כמו שאת לא יודעת מה היה עם אביטל.
את יודעת מה שהתשקורת וכל מיני בעלי אינטרסים רוצים שתדעי, ובמציאות של היום האמת וראיות חזקות הם בגדר המלצה.
במקרה של קצב, היו לו ראיות חזקות ואליבי נגד טענה של א' על מפגש שהיה בינהם בבית מלון.
הוא פשוט היה באותו זמן במקום אחר.
השופט ג'ובראן הגיב "אני מאמין לגירסתה של א". (משהו כמו אל תבלבל אותי עם עובדות).

בית הדין כבר מזמן לא בית דין של צדק, אלא משהו בסיגנון משפט לינץ בכיכר העיר.
גם ספק סביר כבר לא מספיק כדי להציל מהרשעה בדין.

כמו שאמרתי, כולן בברנג'ה מכירות את המשחק ואת האתנן שצריך לשלם למי שצריך לשלם כדי להתקדם.

ושוב אני אומר, לא מכיר אף אחד ששמר על הבולבול במכנסיים והצטער על זה אחר כך.
לא מחרבנים בצלחת שאוכלים ממנה.

Yakir4179

Well-known member
עם אביטל הכל היה במרמה.
קצב בתכלס צריך היה להיות מואשם בניצול יחסי מרות אונס לא היה שם, אחת שעובדת בבית הנשיא מין הסתם היא גם קומבינטורית שקיבלה תפקיד בקומבינה , אני מתאר לעצמי ששכבה לא מעט בכדי להתקדם לא רואה שום דרך אחרת!

קצב זיין בהסכמה רווקה שקלטה אותו ורצתה חצי בית 30 אלף דולר הוא לא שילם וחטף חזק!

הוא היה צריך לקחת את העסקת טיעון כימני מזרחי מסורתי שדפק את פרס , היה צריך לדעת שינקמו בו חזק !
אביטל פשוט מאוד , יש לי כוח רב הן צריכות אותי אז אחגוג איתן כשצריך והבטיח הבטחות ללא כיסוי וכו הרי הן צריכות אותי בכדי להתקדם בברנזה!
עכשיו גם ירצו להתפרסם על הגב שלו גם חוקרי משטרה בסוף כנראה שזה יגמר בפיצוי כספי מצידו נראה לי

אבח"י

Well-known member
לא נורא, עכשיו התחת של אביטל ישמש דוגמנית אצל שליטי הכלא. כמו שיקיר טוען, מי שמגיע לכלא צריך שידע שזה מה שיקרה, ועליו לזרום שם.

Yakir4179

Well-known member
לא נורא, עכשיו התחת של אביטל ישמש דוגמנית אצל שליטי הכלא. כמו שיקיר טוען, מי שמגיע לכלא צריך שידע שזה מה שיקרה, ועליו לזרום שם.
לא נראה לי שהוא יכנס לכלא, אל תשכח שבטח יש לו חומר עליהן גם , עשו לו ביוש ורעש , כל עוד אין אונס או מעשים מגונים אז אך אומרים ימרחו את הזמן בחקירות , והכי עצוב שאדם הפרטי לא היה זוכה לשירות וגב של התקשורת והמשטרה כמו שעושים לדוגמניות, שכל אחת תשמור על הכוס שלה, ולא להתקרצץ עם מקושרים למינהם , אם אני אומר למישהי בואי תמצצי לי , זה אומר שאני ברמת פתיחות מטורפת איתה לגמרי בכדי לפלוט את זה סתם כך ללא הכנה ואוירה נעימה לסקס בבית

אבח"י

Well-known member
לא נראה לי שהוא יכנס לכלא, אל תשכח שבטח יש לו חומר עליהן גם , עשו לו ביוש ורעש , כל עוד אין אונס או מעשים מגונים אז אך אומרים ימרחו את הזמן בחקירות , והכי עצוב שאדם הפרטי לא היה זוכה לשירות וגב של התקשורת והמשטרה כמו שעושים לדוגמניות, שכל אחת תשמור על הכוס שלה, ולא להתקרצץ עם מקושרים למינהם , אם אני אומר למישהי בואי תמצצי לי , זה אומר שאני ברמת פתיחות מטורפת איתה לגמרי בכדי לפלוט את זה סתם כך ללא הכנה ואוירה נעימה לסקס בבית
@Yakir4179 שוב חולק עליך, ולו רק בגלל הפשטנות בה אתה מפענח סיטואציות מורכבות, וגם אתה כבר יודע היטב את תוצאות המשפט, אם יהיה.
אז הבה נתחיל בהתחלה: גבר שפונה לבחורה צעירה ויפה ואומר לה: "בואי תמצצי לי!", יכול להיות: 1 - וויי איזו פתיחות יש ביניהן. 2. בטוח בכוחו הרב עד שאינו מהסס 3. מבסס דפוס שליטה ואונס. מעניין מה שאתה רצית לראות כמובן. הבה נמשיכה: כשבודקים לעומק מיהן הבנות שנכנעות לגבר, ולא מצליחות "לשמור על הכוס שלהן" < בחרתי לשים את המשפט שצטטתי ממך בתצורת ספוילר, כי השפה הבוטה בה אתה משתמש, לטעמי מבטאה גישה מיזוגנית קשה מאוד, ולא ראויה> מתברר שמרביתן מגיעות ללא גב כלכלי, ממקומות בהן הדוגמנות היא המוצא מחיים בפריפריה, שהנערות עצמן לא הכי משכילות ובוודאי לא הכי חזקות. חלקן לא יפנה להורים או יפנה למשפטרה באופן יזום. חרדת הפרנסה שלהן כלכך חריפה, עד שהיותן מוחלשות אינה סתם דיבור של יפי נפש, אלא אמת עובדתית.
כשצפיתי שלשום בדוגמנית ממוצא רוסי בערוץ 13 ממש ראיתי את האומללות, לא רק האישית. לצערהּ דוגמניות מצליחות ממש כיום אינן בדגם של הבלונדינית הרזה עם פני "חתך הזהב" - את‭ ‬יחס‭ ‬הזהב‭ ‬גילה‭ ‬ככל‭ ‬הנראה‭ ‬אחד‭ ‬מתלמידיו‭ ‬של‭ ‬הפילוסוף‭ ‬היווני‭ ‬פִּיתָגוֹרַס‭ ‬לפני‭ ‬כ- ‭ 2,500‬שנים. מראש מצבה קשה, וגבר שכזה מעורר אצלה שיקולי ערך-תועלת. נכון, איפס-פיכס גועל נפש, אבל זה בדיוק מה שהחוק מנסה למנוע - יחסי מרות.

לכן
עבור הנוקטים בגישה המיזוגנית, חסרת החמלה והאחווה האנושית הבסיסית, אם לא שמרה על "XXX" שלה, בעיה שלה, מה היא באה לבכות?! אבל, בתוך העולם בו היא חיה, דימוי עצמי ירוד לגמרי, חרדת פרנסה קשה מאוד <תחרות בלתי פוסקת על פרוייקטים, משכורות לא בשמיים, לא משלמים תמיד בזמן, אולי היעדר רקע חברתי חזק>, פלא שהיא נענתה, ואחרי שגמר להשתמש בה זרק אותה?! היש ביטוי קיצוני יותר להפיכת/החפצת נשים ל"מכונת מין"?
ו
אחרון ממש - גל גברעם עשתה את העבודה השחורה עבור כל האחרות. הגברת חסרת החשיבות הזו הלכה להתלונן במשטרה, כי ביקשו שיתלוננו. לפ]ני שנתיים היא עברה הטרדה מינית, בשל היותה בעלת עצמה אישית חזקה, כנראה החליטה לעבור לסדר היום, אבל משהבינה שביכולתה להציל נערות נוספות ממצב דוצה - הלכה להתלונן במשטרה.
כולנו קראנו ושמענו את תגובת היומנאי.

נ

נווהשאנן

Guest
כל מה שאמרת תקף להמון תחומים אחרים בשוק. אף אחד לא מכריח אף אחת לעסוק בדוגמנות. ואף אחד לא מכריח אותן ללכת דוקא אליו.
בחורה ששומרת על עצמה תאמר יפה שלום ולהתראות. השימוש בביטוי 'מוחלשות' שערוריתי בפני עצמו. זה קשקוש פרוגרסיבי. הצפיה שלך בערוץ הטלויזיה מרגשת מאד. אולי באמת ניתן לאנשים להחליט מי אשם ומי לא על בסיס "עדויות" בטלויזיה.

אבח"י

Well-known member
כל מה שאמרת תקף להמון תחומים אחרים בשוק. אף אחד לא מכריח אף אחת לעסוק בדוגמנות. ואף אחד לא מכריח אותן ללכת דוקא אליו.
בחורה ששומרת על עצמה תאמר יפה שלום ולהתראות. השימוש בביטוי 'מוחלשות' שערוריתי בפני עצמו. זה קשקוש פרוגרסיבי. הצפיה שלך בערוץ הטלויזיה מרגשת מאד. אולי באמת ניתן לאנשים להחליט מי אשם ומי לא על בסיס "עדויות" בטלויזיה.
אני אפילו לא מתכונן להתחיל ולשוחח אתך.
פלה הגדול, עבר אונס על ידי המאמן שלו במשך שנים, נו.. היו לו אפשרויות אחרות? בנות בנבחרת ישראל להתעמלות אומנותית עברו התעללויות והשפלות על ידי המאמנת, היו להן אפשרויות אחרות?
אבל, מאוד קשה להסביר לאנשים שלא חוו מצוקה חברתית או את הצורך להחלץ ממקום מסויים חברתית, את המחירים, שנשים, ובעיקר נשים, משלמות עבור הרצון הזה.
אז
שערורייתי לא שערורייתי - העדויות בטלוויזיה, העדויות במשטרה, היחס של המשטרה - הכל מתועד היטב. אתה תדאג שלאף אחד/אחת מצאצאיך/ותיך יקרה כדבר הזה. ואין זה פלא שגברעם נשאה קולה ברמה, כי היא לא מוחלשת.

נ

נווהשאנן

Guest
גל גברעם היא הגיבורה שלך? נו נו. עכשיו אץה גם מערבב לסלט אחד גדול הטרדה מינית שהיתה או לא. התנהגות קשוחה של מאמנת, וגם סיפור על אונס הומוסקסואלי.
במדינה מתוקנת הטרדה מינית כלל לא אמורה ניתה להיות פלילית. זה טרלול שגורם יותר נזק מתועלת.
השיח כולו צבוע. פער הגילאים. מה שמותר לבחור צעיר אסור לגבר בגיל העמידה.

אבח"י

Well-known member
גל גברעם היא הגיבורה שלך? נו נו. עכשיו אץה גם מערבב לסלט אחד גדול הטרדה מינית שהיתה או לא. התנהגות קשוחה של מאמנת, וגם סיפור על אונס הומוסקסואלי.
במדינה מתוקנת הטרדה מינית כלל לא אמורה ניתה להיות פלילית. זה טרלול שגורם יותר נזק מתועלת.
השיח כולו צבוע. פער הגילאים. מה שמותר לבחור צעיר אסור לגבר בגיל העמידה.
לא נגיע רחוק בדרך הזו, בה אתה "בז" לדבריי.

נ

נווהשאנן

Guest
ברגע שאתה מגיע לויכוח עם הנחות יסוד שאתה מניח מראש שכולם אמורים להסכים איתם, מה אתה מצפה?
שימוש בטרמינולוגיה של "מוחלש" וכל זה, שולל אפשרות של ויכוח.
ולגבי גברעם היא לא שווה אפילו לדבר עליה. אושיית איסטגרם והאח הגדול. אשת רוח ואשכולות. לא תודה

אבח"י

Well-known member
ברגע שאתה מגיע לויכוח עם הנחות יסוד שאתה מניח מראש שכולם אמורים להסכים איתם, מה אתה מצפה?
שימוש בטרמינולוגיה של "מוחלש" וכל זה, שולל אפשרות של ויכוח.
ולגבי גברעם היא לא שווה אפילו לדבר עליה. אושיית איסטגרם והאח הגדול. אשת רוח ואשכולות. לא תודה
זו תגובה ראויה יותר מהתגובה המוקדמת שלך, ועליה אענה בשמחה.
"מוחלש" זו הגדרה סוציולוגית מוכרת היטב. היא מאפיינת את אלה שנמצאים בשולי החברה, הרחק ממוקדי הכוח החברתייפ-הכלכליים-הפוליטיים והתרבותיים. אני מניח שלא תתנגד ממש להגדרה הזו. אתה מניח, לשיטתך, שהנשים בהן בחר שי אביטל דווקא לא מוחלשות. הוא בחר את אלה שמצאו חן בעיניו תוך תשוקה וללא התחשבות במעמדן החברתי-הכלכלי, תמהני.
לגבי הגברעם, מקומה החשוב הוא בצומת ההיסטורית של הפעולה שלה, הצגת המשטרה במלוא עיוותה במוסרי, במלוא אטימותה כלפי האזרחית, כאן מקומה. מעבר לכך...היא באמת לא "שווה" דיון כאושיית לא יודע מה. אמ-מה בניגוד אליך ואליי היא משפיעה על לפחות כמה עשרות אלפי בני אדם. בניגוד אליך ואליי, סרטון אחד שלה באינסטגרם זוכה להגיע למרכז החדשות בערוץ הכי חזק ולא מוחלש!
אגב, נראה לי שאביטל היה תוקף מינית פרופסורית לרפואה?!

Yakir4179

Well-known member
@Yakir4179 שוב חולק עליך, ולו רק בגלל הפשטנות בה אתה מפענח סיטואציות מורכבות, וגם אתה כבר יודע היטב את תוצאות המשפט, אם יהיה.
אז הבה נתחיל בהתחלה: גבר שפונה לבחורה צעירה ויפה ואומר לה: "בואי תמצצי לי!", יכול להיות: 1 - וויי איזו פתיחות יש ביניהן. 2. בטוח בכוחו הרב עד שאינו מהסס 3. מבסס דפוס שליטה ואונס. מעניין מה שאתה רצית לראות כמובן. הבה נמשיכה: כשבודקים לעומק מיהן הבנות שנכנעות לגבר, ולא מצליחות "לשמור על הכוס שלהן" < בחרתי לשים את המשפט שצטטתי ממך בתצורת ספוילר, כי השפה הבוטה בה אתה משתמש, לטעמי מבטאה גישה מיזוגנית קשה מאוד, ולא ראויה> מתברר שמרביתן מגיעות ללא גב כלכלי, ממקומות בהן הדוגמנות היא המוצא מחיים בפריפריה, שהנערות עצמן לא הכי משכילות ובוודאי לא הכי חזקות. חלקן לא יפנה להורים או יפנה למשפטרה באופן יזום. חרדת הפרנסה שלהן כלכך חריפה, עד שהיותן מוחלשות אינה סתם דיבור של יפי נפש, אלא אמת עובדתית.
כשצפיתי שלשום בדוגמנית ממוצא רוסי בערוץ 13 ממש ראיתי את האומללות, לא רק האישית. לצערהּ דוגמניות מצליחות ממש כיום אינן בדגם של הבלונדינית הרזה עם פני "חתך הזהב" - את‭ ‬יחס‭ ‬הזהב‭ ‬גילה‭ ‬ככל‭ ‬הנראה‭ ‬אחד‭ ‬מתלמידיו‭ ‬של‭ ‬הפילוסוף‭ ‬היווני‭ ‬פִּיתָגוֹרַס‭ ‬לפני‭ ‬כ- ‭ 2,500‬שנים. מראש מצבה קשה, וגבר שכזה מעורר אצלה שיקולי ערך-תועלת. נכון, איפס-פיכס גועל נפש, אבל זה בדיוק מה שהחוק מנסה למנוע - יחסי מרות.

לכן
עבור הנוקטים בגישה המיזוגנית, חסרת החמלה והאחווה האנושית הבסיסית, אם לא שמרה על "XXX" שלה, בעיה שלה, מה היא באה לבכות?! אבל, בתוך העולם בו היא חיה, דימוי עצמי ירוד לגמרי, חרדת פרנסה קשה מאוד <תחרות בלתי פוסקת על פרוייקטים, משכורות לא בשמיים, לא משלמים תמיד בזמן, אולי היעדר רקע חברתי חזק>, פלא שהיא נענתה, ואחרי שגמר להשתמש בה זרק אותה?! היש ביטוי קיצוני יותר להפיכת/החפצת נשים ל"מכונת מין"?
ו
אחרון ממש - גל גברעם עשתה את העבודה השחורה עבור כל האחרות. הגברת חסרת החשיבות הזו הלכה להתלונן במשטרה, כי ביקשו שיתלוננו. לפ]ני שנתיים היא עברה הטרדה מינית, בשל היותה בעלת עצמה אישית חזקה, כנראה החליטה לעבור לסדר היום, אבל משהבינה שביכולתה להציל נערות נוספות ממצב דוצה - הלכה להתלונן במשטרה.
אז ככה גם אני בתור יומנאי בתלונה על הטרדה אחרי שנתיים אשאל מה קרה פתאום??
כשזה מעשה מגונה או עילה לאונס ישר עוצרים, אכן הביוקרטיה המשטרית והעבודה החרא שנם עושים לא תמיד מביא תוצאות טובות!
מה נאמר על העמך שאין לו גב מהתקשורת שיריץ לו את הטיפול בענייניו?
מגל גברעם שונה מבחורה אלמונית ?
מה לעשות הטרדה זה לא תקיפה מינית וכו , אז השוטרים אומרים היה בינהם סוג של קשר ואז פיצוץ או זריקת מילים! שי אביטל מעניין לי את הביצה השמאלית!

ב.אני יכול לתקן את העולם? מי שבוחרת להיות דוגמנית תאמין לי שהיא מבינה מה המשמעות של החיכוך בתחום זה ? ומה הוא יועיל וכו, וסליחה יש לדוגמנית הורים ואחים שישמרו עליה היטב מהגונגל האנושי, אלו שהולכות לעבוד במפעלים בשקט וסובלות ומצפות לשקל שניים תוספת, אצלי למשל אני יודע שהבחורה לא בקטע עלי היא לא תכנס לבית שלי או תיזום מפגש וכו
יש השלכות שנמצאים צמוד מידי לגברים , ואם בחורות לא מבינות את זה אז יש בעיה..

אבח"י

Well-known member
אז ככה גם אני בתור יומנאי בתלונה על הטרדה אחרי שנתיים אשאל מה קרה פתאום??
כשזה מעשה מגונה או עילה לאונס ישר עוצרים, אכן הביוקרטיה המשטרית והעבודה החרא שנם עושים לא תמיד מביא תוצאות טובות!
מה נאמר על העמך שאין לו גב מהתקשורת שיריץ לו את הטיפול בענייניו?
מגל גברעם שונה מבחורה אלמונית ?
מה לעשות הטרדה זה לא תקיפה מינית וכו , אז השוטרים אומרים היה בינהם סוג של קשר ואז פיצוץ או זריקת מילים! שי אביטל מעניין לי את הביצה השמאלית!

ב.אני יכול לתקן את העולם? מי שבוחרת להיות דוגמנית תאמין לי שהיא מבינה מה המשמעות של החיכוך בתחום זה ? ומה הוא יועיל וכו, וסליחה יש לדוגמנית הורים ואחים שישמרו עליה היטב מהגונגל האנושי, אלו שהולכות לעבוד במפעלים בשקט וסובלות ומצפות לשקל שניים תוספת, אצלי למשל אני יודע שהבחורה לא בקטע עלי היא לא תכנס לבית שלי או תיזום מפגש וכו
יש השלכות שנמצאים צמוד מידי לגברים , ואם בחורות לא מבינות את זה אז יש בעיה..
אחד לאחד:
אם היית היומנאי שהגיב בצורה שהגיב היום אתה עומד בחקירה לא נעימה של מח"ש, וצריך להחליט את מי מהבוסים שלך אתה קובר על מנת למנוע האשמתך באופן מלא בהתנהגות לא מקצועית! אין זה מקומך לשאול למה נזכרת עכשיו. תפקידך לרשום את התלונה, להעביר לחקירה [אל תשכח את החוק למניעת הטרדות מיניות], וזהו!
באשר לגל גברעם, אני מניח שאתה רומז שהיא "קפצה" לתוך המהומה בשמחה, אבל סדר הדברים אחר: רק אחרי שנקראו נשים לתת עדות [לאחר שששי גז אמר בערוץ 13 שאין מתלוננת אחת בעלת פנים למעט זו שרואיינה, וגם עדותה היא ממש כמו שהתיחס אליה @נווהשאנן. או אז נקראו נשים להתלונן. רק אז החליטה הגברת לנצל את היותה להתלונן. אם היומנאי היה מגיב כפי שצריך, לא היית יודע על כך!!! משקבלה את התגובה הזו מהמשטרה, בחרה לנצל את "מעמדה הציבורי", וטוב שעשתה כך.
ב. מישהו ביקש ממך להציל את העולם? מהצד השני, האם אתה נשר או ציפור אוכלת נבלות קטנה שמחכה עד שהנשר ייעלם לו ויותיר שאריות גוויה לא אכולות עדיין?! הנחות המוצא שלך לגבי מה שאפשר ומה שאי אפשר, מה יכלו ומה לא יכלו הנשים הללו לעשות, מדוע הן בוחרות לא להתלונן ומתי הן בוחרות להתלונן. אתה מתבונן בהיסטוריה בהתהוות, היסטוריה בה אשה שוות כוח מלא לגבר, ולו היית צעיר בן 25 כמוני הישבן שלך היה נצבט באופן שיטתי על ידי סמנכ"לית כספים בחברה המלונאות שעבדתי בה. התלוננתי? לא. גם עשרים שנה אחר כך, משהוטרדתי מינית על ידי בוסית אחרת במקום אחר, התלוננתי, ממש לא! אבל ספרתי למי שחיה אתי וקיבלתי עצת זהב. אז לשיטתך ולשיטת חבריך כאן - אני אשם, כי "ידעתי" לאן אני הולך?! אז אל תתקן, אבל אל תבוז ואל תתייחס לנשים כמו שאתה נוטה לפעמים.

Yakir4179

Well-known member

לכן
ו
האמת שכבר נמאס מלשמוע את המילה הזאת הטרדה בכלל , חלאס הרגו את האנשים אונסים אותי להכנס לכל ארון שלדים של סלב או איש ציבור או דוגמנית ,מגזימים יותר מידי, אני בקשרים עם נשים מחול ולמה אצלן הם מבינות היטב שאם אני מזמין אלי הביתה או לדירת אירוח זה אומר שיהיה לנו סקס שם בהסכמה כמובן,שתדע במזרח אירופה מקובל שמנהלים בכירים מפנקים במתנות ותכשיטים עובדות גם נשואות, והן יודעות שברגע שיש את הזמנה לארוחת ערב, אז זה אומר פינקתי ואני מפנק ואני רוצה בכיף לזרום עם יופייך..
לא כל הזכרים רעים ומניאקים וכו , יש בוטים ועפים על עצמם וגאותנים וכו היה לי מנהל כזה , שלא יכולתי לשמוע אותו והייתי מתרחק ומחכה שילך כבר!

מנסיון שלי בשוק העבודה, אם אתה מעמיד במקום על התחלה לא יתעסקו איתך, גם עם עמנואל רוזן שהפריע לנשואה היא עירבה את בעלה ואז הוא ברח מהבניין

in bal1

Well-known member
אבל זה בדיוק העניין.אותן נשים באירופה יודעות בדיוק לאן הן נכנסות כנראה זה מן הסכם כזה בין כולם.עם אביטל לא היה הסכם להזמין בחורה לראיון עבודה לא במדרד מסודר אלא בסלון,איך לך מושג כמה זה מפחיד!
למה מפחיד?
1) כי החשיבה של הבחורה באותו רגע זה מה הוא רוצה ממני? למה אנחנו כאן? מה הוא רוצה שאעשה איתו?
2) ואם לא אעשה איתו מה שהוא רוצה מה יהיה? תיהיה לי עבודה? אולי הוא יפטר אותי? אולי ישאיר אותי בחברה אבל לא אתקדם לשום מקום?

Gu987

Well-known member
אבל זה בדיוק העניין.אותן נשים באירופה יודעות בדיוק לאן הן נכנסות כנראה זה מן הסכם כזה בין כולם.עם אביטל לא היה הסכם להזמין בחורה לראיון עבודה לא במדרד מסודר אלא בסלון,איך לך מושג כמה זה מפחיד!
למה מפחיד?
1) כי החשיבה של הבחורה באותו רגע זה מה הוא רוצה ממני? למה אנחנו כאן? מה הוא רוצה שאעשה איתו?
2) ואם לא אעשה איתו מה שהוא רוצה מה יהיה? תיהיה לי עבודה? אולי הוא יפטר אותי? אולי ישאיר אותי בחברה אבל לא אתקדם לשום מקום?
כשהייתי בצבא לפני 827 שנים, התיידדתי עם הפקידה של המגד. אז נחשפתי בפעם הראשונה לנושא ההטרדות המיניות.
היא סיפרה לי על הניסיונות של המגד להתחיל איתה, והיא בחורה צעירה, רב"טית. איך היא יכולה לעמוד מול סגן אלוף?
באותה תקופה הנושא לא היה במודעות הציבורית כמו שהיום.
בסופו של דבר היא עברה יחידה למקום אחר.

alongrin100

Well-known member
למה מפחיד?
לפני 10-15 שנה הייתי יכול להסכים איתך. הכל היה בשושו ומאחורי הקלעים.

היום בעידן הרשתות החברתיות הכל גלוי וידוע לכולם, כי כולם מכירים ומחוברים לכולם.
שלא יספרו לי שגל גברעם - אושיית אינסטגרם שהתפרסמה בזכות תמונת ביקיני חושפני שעשתה ממסכות פנים לא ידעה מי זה אביטל או מה קורה בביצה.
או שמחר עדן פינס שפתחה חשבון ב-ONLY FANS בשביל למכור תמונות וסירטוני פורנו שלה תבוא ותתלונן על זה שהחפיצו אותה.

ובואי לא ניתמם.
על איזה סוג עבודה את מדברת?
אותה אחת שבאה לעשות אודישן אצל סוכן דוגמניות חשבה בתמימותה שהיא מתראיינת למשרה של מהנדסת גרעין? עמיתת מחקר במכון הביולוגי?
ופתאום אאוט אוף דה בלו אותו סוכן מפתיע אותה בבקשה להתפשט?

גם עכשיו וגם לפני כן כל אותן בנות ידעו הייטב שהן באות לשם כדי להעמיד למכירה את המראה החיצוני והמיניות שלהן כדי לעשות מזה הרבה כסף.

הכל חרטא וצביעות אחת גדולה.

למעלה