עוד מורכבות חיי

rolan

New member
עוד מורכבות חיי

אבי שיבל"א התאלמן לפני כשנתיים וחצי. הוא עבר תקופה קשה מאוד, לאחר מות אמי היקרה. לפני 8 חודשים פגש אשה מ ד ה י מ ה
מהרגע שנפגשנו הם יחד, חיים יחד, מבלים, נוסעים לחופשות, מבקרים את הילדים והנכדים - יש להם יחד 9!!! ילדים, ועוד 16!!! נכדים... הם משתדלים להקדיש לכולם תשומת לב שווה, אף שאת הקטנים שבחבורה הם מפנקים (מן הסתם) קצת יותר.... עיני לא צרה חלילה
השבוע, שוחחתי עם אבי בהקשר לליל הסדר. בנה של זוגתו, המתגורר בחו"ל, יגיע לרגל החג עם משפחתו. שוחחנו על "סידורי החג" - עד כמה מורכב הסיפור.... הילדים שלה והילדים שלו... אנחנו מראש הודענו שנחגוג השנה עם משפחתו של אוהי, כך שאנחנו מחוץ לתמונה... אבא סיפר לי, שבנותיה של זוגתו, לא מרוצות מכך שהיא מקדישה תשומת לב מיוחדת גם לנו ולנכדים... הן מתלוננות שאמן אינה אותה אם שהן מכירות משכבר... זוגתו של אבי, לא מתרגשת בכלל, עונה להן שנכון, הכל משתנה - העולם, הן וגם היא... שכעת יש לה בן זוג, הם מאושרים יחד והיא מחוייבת גם למשפחתו... זה כל כך הזכיר לי את הסיפורים כאן - את תלונות הילדים על תשומת הלב שנגזלה מהם. על חוסר הסיפוק מכך שההורה שלהם כבר אינו אותו הורה. שכעת יש עוד "אנשים" ו"ילדים" אחרים שנכנסו למשפחה מבלי ששאלו אותם... ושתבינו - בנותיה בנות גילי (אפילו למדו איתי בביה"ס), יש להן משפחות משלהן ובתה של הגדולה עומדת להינשא בקיץ. זה כל כך מפליא אותי, אני לא מצליחה להתחבר לזה - האין אושר גדול יותר מלראות את ההורה (במקרה זה אלמן), מאושר בבן הזוג
קטונתי... אולי למישהו יש רעיון איך עוזרים להם, אני מרגישה צורך כזה.... וסליחה שהארכתי...

../images/Emo158.gifלדעתי רולן

תמיד ילדים מבקרים ומתלוננים. ואכן אנו משתנים עם הזמו וכו.למרות שלא התחתנתי גם כלפי יש תלונות.אין מה לעשות.דור מבקר דור.גם לנו היתה ביקורת על ההורים. יש מי שמקטר יותר ויש מי שפחות ויש שסתם נותן להוריו מרחב מחיה ומכבדם כפי שהוא רוצה שיכבדו אותו.

rolan

New member
נכון אסתי, אך...

זה לא ברמה הזו... מעניין אותי מה דעתכם... חשבתי ליצור קשר עם אחת מהן ולשוחח איתה. לנסות להבין ממנה מה הבעיה ואולי להסביר לה את המצב, כמו שאני מכירה אותו מקרוב... סתם מחשבה שעלתה בי... או אולי בכלל להתעלם, דבר שקשה לי מכיון שקשה לי כשיש מתיחות כלשהי... אוףףףףףףףףףףףףףף למה הכל מסובך כל כך
....

רולן זה לא מסובך, זה פשוט כך!!!

יש "ילדים" שלא מתבגרים ועדיין באים בטענות להורים שלהם. זו בעיה של אמא שלהם ולא של אף אחד אחר. חוץ מזה, נשמע לי שזוגתו של אביך יודעת להסתדר עם הילדים שלה מצויין. אני ממש לא ממליצה להתערב.

החתולית

New member
איי רולן, רולן...

כמה מתאים לך לרצות לסדר הכל... לנסות לעשות טוב לכולם :) אהבתי את התגובה של בת זוגו של אביך, שהסבירה הכל בפשטות אמיתית כל כך. לדעתי, הפעם עלייך להניח לדברים לזרום כפי שהם. אז הן מתלוננות, אז מה ? אולי אין להן היכולת שיש לך, לראות את אביך מאושר ולהיות שמחה בכך...

על זה עוד לא חשבתי

יש לי גם אבא אלמן ועדין לא נכנסתי למחשבה איך ארגיש באם הוא יהיה עם בת זוג קבועה..

פלורנס ניטינגל שלי, מאמא תרזה../images/Emo47.gif

אולי תנוחי קצת מלסדר את העולם? את רוצה כמה משימות? טוב, אני אתן לך משימות. 1. יש ילדים רעבים באופקים ובקריית מלאכי שלהורים שלהם לא שילמו משכורת כבר יותר מחצי שנה. 2. יש ילדים רעבים אפילו בדרום תל אביב ובעוד כמה מקומות בארץ. 3. יש אנשים שבכלל אין להם אפילו מצה לליל הסדר. שלא לדבר על משפחה. 4. יש טרור בעולם. בספרד נהרגו 190 ונפצעו כמעט 2000 שלשום. מה עוד? כל קשיש חמישי בישראל סובל מקור. כל ילד שלישי בארץ - עני. זו רשימה חלקית. מאמי, אולי תתני לאמא שלהן לטפל בהן ואת תתעסקי לך באוהי, בשבלולית ובאושר? מתה עלייך, אבל תניחי לדברים, בחייאת, הן ילדות גדולות, יש להן אמא. עזבי את זה. נשיקות, שחר

אני חושבת....

שהם בכלל לא צריכים עזרה... נראה לי שהם יודעים בדיוק את מקומם...ואת מה שהם רוצים ואוהבים... אז הבנות שלה לא הכי מתלהבות...SO???????? הן יתרגלו...אולי הזמן לא מספיק להן... אני חושבת שאין צורך להכנס ולומר להם משהו... נראה לי שהם מסתדרים טוב מאוד ללא שום הערות מסויימות...

rolan

New member
אוףףףףףףףף

ואני רציתי כל כך להעמיד אותן על טעותן... ללמד אותן שיש עוד חצי כוס והיא מלאה... כל זה מנסיוני... הכי מצחיק שסיפרתי את הסיפור לשבלולית. מה היתה תגובתה
היא חושבת שהן מגזימות
מגזימות אמרה ונשארה בחיים
כשאמרתי לה שהיא נוהגת כמותן, אמרה לי שזה לא נכון בכלל, שהיא לא אומרת שילדיו של אוהי לא יבואו אלינו, שהן לא חיות בביתה של אמן.... בקיצור מצאה פינות בהן יכלה להסתתר... הכי חשוב - שמתי לה מראה שתביט בה... כל השאר - לאלוהים פתרונים...

יערית

New member
מה שאומר רולנדה

שמכל סיפור ומראה אנחנו לומדים ולמדים על התנהגות שלנו ושל אחרים. אולי גם להן זה מוזר ,צריך ראש פתוח לפעמים בכדי לקבל מורכבויות שכאלו ולזרום איתם בהבנה וקבלת מקור האושר של האחר. להניח אולי יהיה הדבר הטוב ביותר,לפעמים לטבע יש דרכים משלו...והם הכי יפים בעיני

לזכותי! ייאמר

כי אילו זוגתו של אבי הייתה משוחחת איתנו..והיו בינינו יחסים טובים.. לא הייתה שום בעיה. במיוחד כשבקרוב יתווסף עוד אח למחצה בצל קרותינו ועד כה אין לי שום קשר עם האחות שכבר קיימת במשך שנה ו5 חודשים.

rolan

New member
תוה לכל מי שהתייחס

ומכיוון שהרוב (בעצם כולם למעט אני עצמי...) כאן הציעו להוציא את הידיים מהאש... לא אתערב ואשאיר את העניין לזוגתו של אבי שתחיה... תודה לכולם

למעלה