עוד מוצר אחד שאני כבר לא קונה בסופר

green acres

New member
עוד מוצר אחד שאני כבר לא קונה בסופר

שלום. אני חדש כאן ובינתיים רק קראתי... רציתי לשתף את כולם בבעיה ופתרונה- אני טבעוני מזה שנים מספר וגרנולה היא ארוחת הבוקר הקבועה שלי מזה זמן רב. בלשון המעטה הרגשתי תמיד די זיפת עם לקנות גרנולה בסופר. (כמעט המוצר היחיד שעדיין קניתי בסופר). גונבה לאוזניי שמועה על חבר'ה שאופים גרנולה ביתית ואפילו עושים משלוחים הביתה! (אני גר בת"א). התקשרתי והופתעתי עד מאוד- בחור נחמד על אופניים הביא לי עד הבית אריזה אחת! אני הייתי בטוח שאני אצטרך להזמין כמות אבל כבר בטלפון הבהירו לי שזה אינו המצב. קיבלתי ב-20 שקל כחצי קילו גרנולה (מה שהיה נראה לי די יקר) עד שקלטתי שהגרנולה של החבר'ה האלה מפוצצת באגוזים ופירות יבשים! כאילו לא שיבולת, עוד שיבולת וחצי צימוק (כמו בגרנולות שבד"כ הייתי אוכל), אלא אשכרה ארוחה מזינה ומשובחת. (גם הטעם מצויין). בקיצור לכל מי שבמצב שלי אני ממליץ בחום, לעקוף את הסופר, וזו אחלה הרגשה לתת פרנסה לאנשים ולא לחברות, ובטח כשאתה מקבל תמורת הכסף שלך משהו ששווה משהו. הטלפון שלהם זה -054-6562444 ונראה לי שהשם שלהם זה "גרנולה דניאל" או משהו כזה. מצטער על האורך... מקווה שעזרתי למישהו.

Kashkah

New member
הם מגיעים גם לרמת-גן?

נשמע טוב, אבל אני גר ברמת-גן (גבול גבעתיים), יש לך מושג אם הם עושים לשם משלוחים?

green acres

New member
תשובה

אהלן האמת אני לא יודע אם הם מגיעים לרמת גן אבל צירפתי את הטלפון שלהם להזמנות (בהודעה הקודמת) אז למה שפשוט לא תתקשר ותשאל? הם אחלה אנשים ממה שאני ראיתי, לא צריכה להיות בעיה. ביי נ.ב הטלפון, שוב, זה- 054-6562444

Kashkah

New member
תודה על המידע 2

תודה, תודה, תודה! התקשרתי והגיעו אלי. ותשמע, זאת הגרנולה הכי טעימה שאכלתי ממה שאני זוכר. גם המחיר סבבה. ושוב תודה..

למעלה