עוד כתבה על בלוגים?

עוד כתבה על בלוגים?

"..לכתבת מגזין בערוץ 10 דרושים בלוגרים מגיל 25 ומעלה.." כך כותב היום יריב חבוט (מנהל ישראבלוג) בבלוג שלו (למידע נוסף). לאחרונה היינו עדים להכרה עמוקה יותר של התקשורת בעולם הבלוגים - הדברים התבטאו ביותר תשומת לב, משפטים שנערכו זכויות החלות על בלוגרים וגם הכתבה האחרונה בתוכנית הטלוויזיה "עובדה". אז מה, "הבלוגים משתלטים על העולם"? לדעתי לקח טיפה זמן עד שהבלוגים נכנסו לתודעה תקשרותית, אבל הנה זה מגיע - ואף עכשיו מאשר לעולם לא.

פגעסוס

Well-known member
אני רק מקווה שהפעם

הכתבה תהיה רצינית יותר ולא "חצי עבודה" כמו שנעשה בעובדה.

דם דם

New member
מי יתן ולא יפלו חללים הפעם

כמו שראינו אצל שוקולד פרה ההוא שנאלץ לסגור את הבלוג בגלל דברים ממש גועליים. כבר ראינו מה כוחו של עולם האינטרנט...אדון שוקולד פרה קיבל תגובות זימה מחליאות בלי כול התערבות מצד הנהלת האתר ההוא. אני מקווה שהפעם לא יהיו קורבנות שכאלה..שאנשים יקחו דברים בעדינות

דם דם

New member
האמת שאני לא בטוח

אני מניח שקרו מקרים כאלה גם לפני...לא שמישהו בודק את זה אבל בהחלט חשיפות מסוג כזה הטלוייזיה גורמות לחלק מהבלוגרים להוות טרף קל עבור טרולים ומשמיצים למינהם. בעיקרון זה נותן עוד דרכים ופותח דרכים אחרות להטרדות

אבל זה סיכון שהם לוקחים

ברגע שאתה מחליט לחשוף את עצמך ואת הבלוג שלך מול מדיה כמו טלוויזיה, אשר סביר להניח שגם קרובים אליך יצפו באותה תכנית, אתה לוקח סיכון מאוד גבוה שגם אנשים שאתה לא כ''כ אוהב יחשפו לזה ויעשו את מה שיעשו, לצערנו.

למעלה