עוד כתבה מזעזעת מאד ממוסף הארץ

mayya22

New member
עוד כתבה מזעזעת מאד ממוסף הארץ

מפי עטה של אביבה לורי הידועה בטיפולה הרגיש (not) בגילוי עריות. אני לא מביאה את הכתבה כפתח לדיון- האם כן או לא יש זכרונות שמתעוררים מאוחר, האם כן או לא גילוי עריות והתעללות מינית נפוצה מאד מאד במשפחה המערבית ( התשובה לשני אלה מבחינתי היא כן). אני מביאה את הכתבה בשביל לדון במפלצתיותה כלים האידידאלוגים בהם מכחישים את שואת הנשים.

יש לי ספר שסוקר את כל הפעילים

של הארגון הזה של הפולס ממוריס - הרבה מהם פדופילים, היו מקיימים יחסים במשפחה, חלקם בכובעים אחרים גם טוענים שיחסי מין עם ילדים הם לא בהכרח רעים לילד.

הנה תגובה של אלי זומר

"1. לפרופ` לופטוס השכלה בפסיכולוגיה של המתמטיקה ובזיכרון סמנטי של מילים לטווח הרחוק. היא איננה מטפלת ומעולם לא טיפלה בקורבנות טראומה. 2. חוקרת זיכרון זו מעולם לא הציגה אף ראיה שניתן לשתול זיכרונות טראומה. מחקריה הם על זיכרונות יום-יום רגיילים ואין להם רלבנטיות לעניין טראומה. 3. זיכרון טראומטי הוא עולם תוכן רפואי ופסיכולוגי שונה לחלוטין שהוא מחוץ לתחום המומחיות של לופטוס. 4. מגדיר ההפרעות הנפשיות של החברה הפסיכיאטרית האמריקאית - ה DSM מדבר במפורש על הפרעות בזיכרון בעקבות טראומה. 5. על אף שרוב קורבנות הטראומה זוכרים את האירועים בהם נפגעו באופן רציף - יש ים של חומר מדעי איכותי המדגים את תופעת השכחה של זיכרונות טראומה וההיזכרות המאוחרת בהם. 6. גם ה DSM מכיר בהיזכרות מאוחרת של זיכרונות טראומה שהודחקו וטבע את המונח - הפרעת דחק פוסט-טראומטית עם היזכרות מושהית (Posttraumatic Stress Disorder with Delayed Onset)" שעושה עבודת קודש בהתנגדות לזבל הזה. לי אין כוח.

magenta73

New member
../images/Emo13.gif

נדבר מחר. בנתיים, תגידו לי מזל טוף. אני מלפני שעה וחצי בת 35. רווקה, תל אביבית, בלי חתולים.

למעלה