עוד יומיים..[טריגר]

עוד יומיים..[טריגר]

וכבר חשבתי שלא יגיע. שיעבור. שישכח. אנאעארף. שיקרה לו משהו והוא ידחה. כל כך הרבה דברים יכולים לקרות לו בדרך. ואז הוא מגיע.. כל כך קרוב. כולה תורה בתל השומר. היו לך כבר כאלה. מה הלחץ? אני הולכת להתאשפז. את רצית. אני הולכת לעלות במשקל. כנ"ל. אני מפחדת. זבש"ך. אני מאוד מפחדת כנ"ל. אני רוצה למות אוי אל תתחילי עכשיו. רבה עם עצמי. יש לי זמן בשפע: ערה עד השעות הקטנות של הלילה, מוטרדת מהשעת-אפס של מחר, במקביל להירהורים נוגים על החיים בכלל והאשפוז בפרט. אוף, למה לקחתי את זה על עצמי. יש זמן. אין לי כוח להתמודד דווקא עכשיו. לעזאזל. לא רוצה להתחרט. אין לי כבר כוח....

ameli

New member
../images/Emo24.gif עד השמיים...

אני פה בשבילך... שיהיה רק בהצלחה ומה שיהיה יהיה טוב.. מקסימום, אני אזכה לראות את זיו פנייך הלא תל השומר 5 דקות ממני :] אני פה בשבילך

LayneA

New member
היי

את הולכת לקבל את החיים שלך בחזרה, עזבי לעלות במשקל, את עושה את זה אך ורק בשבילך ובשביל הסיכוי להמשך חיים נורמלי ומאושר פה בשבילך

רז..

והוא כן הגיע.. אני איתך, מאמינה בך... מחזיקה לך אצבעות. אל תוותרי עכשיו. שהגעת עד לשם..

רזוש

זאת אחת ההודעות הכי חזקות והכי אמיצות שראיתי פה. אני הולכת להתאשפז. את רצית. אני הולכת לעלות במשקל. כנ"ל. אני מפחדת. זבש"ך. אני מאוד מפחדת כנ"ל. את לא יודעת כמה המילים שלך מחזקות אותי ומרגשות אותי. כמה אני מכירה את הוויכוח הזה, וכמה אני מעריכה את מי שיודעת לענות לעצמה כאלה תשובות. וככע, אין סיכוי שמישהו יצליח לנצח אותך. אין סיכוי. את תעשי את זה, לא משנה כמה קשה ומפחיד זה יהיה. אני גאה בך מאוד מאוד.

berr

New member
בהצלחה../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo20.gif

הודעה מקסימה, חזקה וממש נוגעת ללב. מכירה את הויכוחים האלה. שמחה שאת מוצאת בתוכך תשובה לקול השלילי - זה משהו שתמיד יכול לעזור לך. את יודעת שיש בתוכך קול חיובי וחכם שיש לו תמיד תשובה לכל ציוץ של הקול השלילי. והתשובות האלה חזקות מאד. אז זהו, היום הוא היום (או מחר??) ואוטוטו את חוזרת לחיים!

למעלה