עוד יום שמאלני פמניסטי מטורלל פלצני

marabo

Well-known member
כל המדינה צריכה לעסוק באג'נדות השמאלניות הפלצניות כאילו שאין בכיות חמורות יותר בהיקפן.
כאלו מדובר כאן באיזו מכת מדינה שבכל יום בעל רוצח את אשתו.
לא שזה בסדר ולא שזה לא חמור כשזה קורה אבל משהו כאן מאבד פורפורציות ובכוונה תחילה.
לדעתי, יותר מדי אירגונים שמאלניים פמיניסטיים פלצניים מתפרנסים מהעניינים האלה וכדי לקדם את הכנסותיהם ועניינהם דוחפים לימים כאלו.

קצה11

Well-known member
כל המדינה צריכה לעסוק באג'נדות השמאלניות הפלצניות כאילו שאין בכיות חמורות יותר בהיקפן.
לא שזה בסדר ולא שזה לא חמור כשזה קורה אבל משהו כאן מאבד פורפורציות ובכוונה תחילה.
לדעתי, יותר מדי אירגונים שמאלניים פמיניסטיים פלצניים מתפרנסים מהעניינים האלה וכדי לקדם את הכנסותיהם ועניינהם דוחפים לימים כאלו.
אני חושב ההפך
חבל שזה לא נכנס לתוכנית הלימודים בבית הספר התיכון
וחבל שאין ישיבת ממשלה לנושא זה
מה בדיוק עושה השרה שהקימה קבינט נשים?

marabo

Well-known member
אני חושב ההפך
חבל שזה לא נכנס לתוכנית הלימודים בבית הספר התיכון
וחבל שאין ישיבת ממשלה לנושא זה
מה בדיוק עושה השרה שהקימה קבינט נשים?
ממש לא מסכים, מה צריך בדיוק ללמד ספציפית? לא להכות נשים? לא להכות גברים? לא לגנוב? לא לשקר? מערכת החינוך החילונית כבר מזמן לא מחנכת לכלום, גם לא מלמדת כלום.
רוב התוצרים שלה הם בלטות. אלו שלא זה רק בגלל מה שקבלו בבית, לא קשור למערכת החינוך.

רוב הזמן נח

Well-known member
ולא שמפקד ישים מצלמות לחיילות ;-#

רוב הזמן נח

Well-known member
ברוב המדינות אליהם לא הגיע הטרלול הפמיניסטי או אלו שאינם בעלי משטר טוטליטרי כצפון קוריאה ודומותיה.
לא הבנתי. אני יודע למשל שבארצות הברית יש חיילות בצבא. וכצבא גדול שיש שם, זה מספיק בשביל להפריך שנשים לא מתאימות לצבא.

marabo

Well-known member
לא הבנתי. אני יודע למשל שבארצות הברית יש חיילות בצבא. וכצבא גדול שיש שם, זה מספיק בשביל להפריך שנשים לא מתאימות לצבא.
אדייק יותר, אני מדבר על שירות חובה לנשים.
שירות רשות אין לי בעיה שמי שמרגישה עצמה בחורילה ורוצה להתנדב שתלך לצבא
בתחילת המאה ה-21 ישראל הייתה המדינה היחידה בעולם בה נהג שירות חובה לנשים, לצד אריתריאה שבה שרר מצב מלחמה. בשנת 2015 נוספה קוריאה הצפונית. בנורווגיה (מאז 2013) ובשוודיה (מאז 2017) ישנה חובת גיוס לנשים כגברים, אולם היא כמעט שאינה מיושמת בפועל.

in bal1

Well-known member
אדייק יותר, אני מדבר על שירות חובה לנשים.
שירות רשות אין לי בעיה שמי שמרגישה עצמה בחורילה ורוצה להתנדב שתלך לצבא
בתחילת המאה ה-21 ישראל הייתה המדינה היחידה בעולם בה נהג שירות חובה לנשים, לצד אריתריאה שבה שרר מצב מלחמה. בשנת 2015 נוספה קוריאה הצפונית. בנורווגיה (מאז 2013) ובשוודיה (מאז 2017) ישנה חובת גיוס לנשים כגברים, אולם היא כמעט שאינה מיושמת בפועל.
אני קוראת הרבה פוסטים שלך למה החילונים מגייסים את הבנות שלהם לצבא.אז אני רוצה להעביר את מישנתי כפי שאני רואה אותה.ואין פה כל קשר למפה הפוליטית.
1)הצבא מלמד סדר וניקיון.בחורה בת 18 מפונקת בצבא תלמד לנקות ולסדר
2)בצבא הבחורה יוצאת מהסביבה הטבעית שלה ומכירה אנשים ממקומות שונים מעדות שונות ולומדת שיש כמה סוגים של אנשים מזרחיים,אשכנזים וכל אחד מביא את ההוי שלו את המנהגים שלו את המוסיקה שלו.
3) אתה אדם דתי נכון? אז דע לך שהרבה בנות חילוניות שלא זכו בבית להכיר את מנהגי היהדות כי אולי ההורים מתנגדים לכך,דווקא בצבא היא אולי תזכה לראות קידוש בליל שבת בבסיס כבר הרוויחה משהו לא? אולי אפילו ליל סדר.
4) בצבא היא תלמד לשמור על רכוש כמו נשק לדוגמא.אם היא תאבד את נשקה היא תענש! איפה באזרחות היא תלמד את זה?
5) הצבא מאפשר לימודים וגם מממן את זה מה רע?
הטרדות מיניות לצערנו נמצאות בכל מקום ולא רק בצבא.גם במקומות העבודה וגם באוטובוס וברכבת.אז מה תסגור את כל הנשים בבית?

marabo

Well-known member
אני קוראת הרבה פוסטים שלך למה החילונים מגייסים את הבנות שלהם לצבא.אז אני רוצה להעביר את מישנתי כפי שאני רואה אותה.ואין פה כל קשר למפה הפוליטית.
1)הצבא מלמד סדר וניקיון.בחורה בת 18 מפונקת בצבא תלמד לנקות ולסדר
2)בצבא הבחורה יוצאת מהסביבה הטבעית שלה ומכירה אנשים ממקומות שונים מעדות שונות ולומדת שיש כמה סוגים של אנשים מזרחיים,אשכנזים וכל אחד מביא את ההוי שלו את המנהגים שלו את המוסיקה שלו.
3) אתה אדם דתי נכון? אז דע לך שהרבה בנות חילוניות שלא זכו בבית להכיר את מנהגי היהדות כי אולי ההורים מתנגדים לכך,דווקא בצבא היא אולי תזכה לראות קידוש בליל שבת בבסיס כבר הרוויחה משהו לא? אולי אפילו ליל סדר.
4) בצבא היא תלמד לשמור על רכוש כמו נשק לדוגמא.אם היא תאבד את נשקה היא תענש! איפה באזרחות היא תלמד את זה?
5) הצבא מאפשר לימודים וגם מממן את זה מה רע?
הטרדות מיניות לצערנו נמצאות בכל מקום ולא רק בצבא.גם במקומות העבודה וגם באוטובוס וברכבת.אז מה תסגור את כל הנשים בבית?
את רצינית? אם מה שאת כותבת נכון הרי שזו חוצפה שאין כדוגמתה.
אני יכול להבין את הגיוס לצבא ושלילת החופש מאדם, איש או אישה לשנתיים או שלוש בגלל צורך בטחוני קיומי שאם לא כן אויבינו ישמידו אותנו אבל לשיטתך זה נעשה בשביל לחנך ילדה לסדר וניקיון ובשביל זה את הולכת לשלול ממנה את החופש לשנתיים ולהיות נתונה במערכת גברית מטרידה יותר או פחות?
ברוסיה הסובייטית אפילו לא עשו דברים כאלו. בספרטה לא "חינכו" בנות לסדר וניקיון באופן הזה.
הטיעון שלך נוראי ולא ראוי להישמע במדינה דמוקרטית וזה לא קשור לשמאל או ימין, זה מזעזע.

in bal1

Well-known member
את רצינית? אם מה שאת כותבת נכון הרי שזו חוצפה שאין כדוגמתה.
אני יכול להבין את הגיוס לצבא ושלילת החופש מאדם, איש או אישה לשנתיים או שלוש בגלל צורך בטחוני קיומי שאם לא כן אויבינו ישמידו אותנו אבל לשיטתך זה נעשה בשביל לחנך ילדה לסדר וניקיון ובשביל זה את הולכת לשלול ממנה את החופש לשנתיים ולהיות נתונה במערכת גברית מטרידה יותר או פחות?
ברוסיה הסובייטית אפילו לא עשו דברים כאלו. בספרטה לא "חינכו" בנות לסדר וניקיון באופן הזה.
הטיעון שלך נוראי ולא ראוי להישמע במדינה דמוקרטית וזה לא קשור לשמאל או ימין, זה מזעזע.
כמובן שחיילות מתגייסות להגן על המדינה.אבל לדעתי מה שאתה רואה בתו דברים רעים אני דווקא רואה בזה טוב.להכיר אנשים חדשים להכיר את מנהגי הדת וכן ללמוד להיות יות מסודרים.זה מאד מחשל ומעצים. אתה כל הזמן חוזר להטרדות המיניות אני מבינה שאתה מדבר מדם ליבך אבל לצערנו זה לא רק בצבא.שים לב לכל עניין סוכניות הדוגמנות לאחרונה.

marabo

Well-known member
לא מדוייק, ברוב העולם הגיוס של בנות לצבא הוא לא חובה כמו בישראל.
אין לי בעיה אם בחורילה רואה עצמה גברית והולכת בהתנדבות לצבא.
יש לי בעיה עם סתם אישה ממוצעת שמכריחים אותה ללכת למאורת ההטרדות הזו.

Permafrost

Well-known member
...ובמה מדובר ?

גוטרמן7

Well-known member
שאנו בעלי הבית ואם לא ראוי בעיניו ראוי שיעצום עיניו ויאטום אזניו ולא יצפה בנו ושיתכבד וילך לערוציו ולתחנותיו הימניות שם ימצא מרגוע לנפשו שהרי אין שעמום גדול מערוצים ימניים הללו

marabo

Well-known member
שאנו בעלי הבית ואם לא ראוי בעיניו ראוי שיעצום עיניו ויאטום אזניו ולא יצפה בנו ושיתכבד וילך לערוציו ולתחנותיו הימניות שם ימצא מרגוע לנפשו שהרי אין שעמום גדול מערוצים ימניים הללו
וכי טענתי שאינכם בעלי הבית? הדברים ידועים.
אלא שרציתי להזהיר הציבור הקדוש לבל ילך שווא אחרי תעמולתכם, שאין נועדה היא אלא לקדם את האינטרסים שלכם שאינם מענייניו של הציבור הקדוש.

גוטרמן7

Well-known member
וכי טענתי שאינכם בעלי הבית? הדברים ידועים.
אלא שרציתי להזהיר הציבור הקדוש לבל ילך שווא אחרי תעמולתכם, שאין נועדה היא אלא לקדם את האינטרסים שלכם שאינם מענייניו של הציבור הקדוש.
וכי מכריחין אנו את הציבור הקדוש לצפות בנו? ירצו יצפון לא ירצון לא יצפון
למה הדבר דומה? לעגלון המשלח לחופשי את סוסו ואומר לו
חופשי אתה ולך לך כאוות נפשך אלא שאין מזונך אלא באורוותי ומכאן יחשוב כבודו לבדו על משל זה שדרשתי בפני ישראל הקדושים השמאלנים בבירתנו תל אביב הקדושה:D

The Real Big Joe

Well-known member
הדרך היחידה שלך להרגיש גבר היא להשמיץ את הנשים ולהתכחש להוותן. בדבר אחד אתה צודק, בין עברייני האלימות כנגד נשים, הרוב שייך לימין.

למעלה