עוד יום רביעי......

בדיוק!

וזה כל כך מעצבן....... כי אתה יודע שאתה לא בסדר.. אתה יודע שאתה לא מסוגל לעשות מה שאחרים עושים.... לא בגלל משו פיזי...... כמה אפשר לצעוק הצילו? אעלק הכל בראש. אם זה היה כל כך פשוט כבר מזמן לא היו כמונו בעולם. זה לא צורת חשיבה חיובית. אם אני אחשוב "אני יכולה לגעת בכלב הזה" זה לא ממש סתור את העובדה שאני לא יכולה. גם אם אני אגע בו עכשיו אחרי כמה דקות אני אתחרפן. מסקנה: אין טעם לטרוח.

כן..

רק שאצלי זה ממש מוזר כי בעבר הם קיבלו את זה הם שלחו אותי לפסיכולוג הם הביאו לי תרופות. אחרי שהחלמתי הכל היה בסדר. וכשחזרתי לזה שוב הם התנהגו כאילו זה פעם ראשונה שהם שומעים על דבר כזה. כאילו אני סוג של חולת נפש. נימאס לי לצעוק לעזרה אם גם ככה צוחקים עלי.

עוד יום רביעי......

אוי אוי אוי אוווווווווווווווווווווווווווווי נימאס לי כל כך......... וכבר חפרתי למליון אנשים עם זה................ זהו זה..... ההודעה הזאת פה היא בשביל עצמי......... מעירה אותי........ בשביל מה? שאני ארד עם הכלב? איך אם כל הבית מוצף? איך אם לא שטפתי פנים? הכל מגעיל עכשיו. הפנים מגעילות אותי, מלכלכות ת'משקפיים....... ואני שוב מסתגרת בחדר מחכה שהיא מסיים עם זה...... חושבת בצד הראש כמה מסכן הכלב שלא ייצא החוצה עד 2...... מתכוננת נפשית לצעקות שהולכות לבוא........ לבאלאגן הנוראי....... לסבל....... לבכי המוסתר הזה....... כשאני מחכה פה.......... שהיא תסיים עם זה....... שיהיה בטוח לצאת מהחדר.... שאני אוכל לשטוף פנים כבר........ לחטא את המשקפיים "שנהרסו"....... מנסה שלא לבכות כבר עכשיו מהעובדה שאני מוגבלת........ מחכה לנס שיוציא אותי מזה....... שהיא לא תהיה פה.......... עוד יום רביעי.............. עוד בכי...... צער.......כאב......... והעדפה למות מאשר לעבור עוד יום נוראי כזה................. בשביל זה היא העירה אותי....... בשביל לבכות ולהיכנס לפאניקה....... ממש תודה........ תירו בי.... בחייטת....... רק לא לעבור את כל זה שוב......... כבר אין לי כוח לימים כאלה........... כמה אפשר לשתוק?....... וכשאני מדברת אני חוטפת על הראש........ אז מה לכל הרוחות....... מה

XD

אני צורחת עליה תוך כדי בכי "אני חולה את לא מבינה?" היא אומרת לי "את לא חולה" "הכנסת לך לראש שאת חולה" ............... בסדר.... אם אני לא חולה היא החולה. אעלק לא חולה XD בורחת מזבובים ברחוב xD

oferblue

New member
חסרת נפש

אני רק יכול לחבק אותך.אין לי שום דבר להגיד.ההודעה הזו כל כך נוגעת.זו פשוט הודעה של לשבת לחבק ולשתוק

אמא11

New member
חיבוק גם ממני../images/Emo24.gif

זה נורא שמי שאמור להיות הכי קרוב ומבין - לא מבין. יום טוב תמי

חסרת נפש יקרה,

אני מצטער שכך מצבך. קבלי חיבוק. אם אני יכול לעזור במשהו, פני אלי במסר. אנשים מציפים אותנו בקלישאות מחרידות, והזילות שנמצאת בהן עולה על גדותיהן. סקירת ה"פנינים שאנו שומעים כל הזמן: "זה רק בראש שלך". ואני אומר בלבי: "גם לאדם עם מחלת תוספתן אפשר לומר "זה רק בתוספתן שלך". "הכל עניין של כח רצון, תחליט שאתה רוצה להחלים אז תחלים". ואני אומר בלבי: כן, בטח. לעתים לומר זאת זה כמו לגשת לאדם בכסא גלגלים ולצעוק עליו "קום ותתחיל ללכת". "לכולם קשה, לא רק לך. אצל כולם קשה באותה מידה." ואני אומר בלבי: יש בישראל אנשים שחיים חיי שפע בארמונות והם בריאים לגמרי, מנהלים חיי משפחה נפלאים, חיים חברה עשירים ועושים קריירה מפוארת. האם אני באמת אמור להאמין שהמצב אצלם הוא בדיוק כמו אצלי? לא, לא לכולם קשה. "קח את עצמך בידיים". ואני אומר בלבי: לקחת את עצמו בידיים צריך מי שאומר את זה. אם הוא עצמו היה עובר מה שאני עובר, הוא לא היה מתמודד עם זה יותר טוב ממני. מעולם הוא לא טעם כאב אמיתי, ולכן הוא חושב שהוא גיבור גדול. אבל הוא זה שצריך לקחת את עצמו בידיים, כי הוא זה שמעולם "קיבל" את ההזדמנות לקחת. אני יודע שאני כבר מזמן לקחתי את עצמי בידיים, ושלולא הייתי לוקח את עצמי בידיים... אוהוהו מה שהם כבר היו רואים ממני. "אלו המחשבות שלך, תשלוט בהן". ואני אומר בלבי: כל סטודנט לפסיכולוגיה יודע שמחשבותנו הן לא בשליטתנו. להפך: כשמתאמצים לא לחשוב על דבר מסוים, חושבים עליו הכי הרבה. על כך, בדרך של "הפוך על הפוך", מבוסס טיפול התנהגותי נגד טקסים מנטליים. תהיו חזקים, חברי פורום. סוס פרא אוהב אתכם.

כל כך טוב לשמוע ממך!

חחחח "זה רק בתוספתן שלך" אהבתי!

סוס פרא צודק, הוא מפרק אחת לאחת את כל

הקלישאות הבלתי נסבלות של אנשים שעומדים מבחוץ, שאין להם מושג אמיתי כמה סבל וכאב יש באו.סי.די. אותן קלישאות בגרוש אפשר למצוא גם מול אנשים בדיכאון קליני ("לכולם קשה...תתגבר"), בחרדה, בטראומה. קשקושי ביצים, הייתי אומרת, אבל סוס פרא אמר זאת במילים יפות ורהוטות ממני. הקץ לקש ולגבבה האלה, מי שלא מבין, מי שלא יודע, שלא ייתן עצות מיופייפות מקליניקה של ניו אייג' או ממטבח של דודה פולניה.

אמא החליטה לקרוא לזה

התפרצות געשית. היא החליטה שהסיבה היא שהיום קיבלתי מחזור. אין לי מושג איך זה קשור לעולם. אני סובלת כל שבוע כל החיים שלי עכשיו אני מדברת והיא מתרצת לי את זה. אני אומרת לה שלא, היא אומרת לי שכן וצוחקת לי בפרצוף. אני כל כך עוזבת את הבית.....

../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

גדול XD ניראה לי תכלס אני אומרת לה את זה בפעם הבאה
תשקול להיות קומיקאי P:

למעלה