עוד טיפים וקישור מצחיק

יעלת

New member
עוד טיפים וקישור מצחיק

אני שמחה ליש פורום כזה,נראה לי שאשתתף הרבה. אז למרות שכבר "אמרו את זה קודם לפני,זה לא משנה"
ןלטיפים : אם צורבות העיניים מחיתוך בצל לרוץ למקפיא ולעמוד שניה מול המקפיא הפתוח זה עובר. כשהטלפון מצלצל תענו עם חיוך על השפתיים-הצד השני ירגיש זאת. כשאתם מארחים או סתם בה לכם להתפנן תגישו את הפירות במקום בקערה על מראה,הולך נהדר עם תותים,דובדבנים,או פירות קיץ. כל היופי הזה יהיה עכשיו כפול,וגם מקורי (עכשיו קצת פחות) את הקישור המצורף ראיתי באחד הפורומים של הורים והוא מדליק תכנסו ותהנו,לדעתי התבלבלו בדגל היה צריך לשים דגל כחול לבן (עם מגן דויד)

יעלת

New member
../images/Emo52.gifמקוה שזה זמני

גם לי פתאם לא עובד,אתמול עוד עבד,מקוה שזה זמני כי הוא בהחלט שווה.

שגיא24

New member
תודה על הטיפ עם הבצל ../images/Emo13.gif

איך לא חשבתי על זה עד היום. הצריבות בעינים קורה לי המון כשאני מטגן בצל בשמן לפני שאני מניח את הכבד קצוץ בפנים
אגב, אני אוהב במטבח לעבוד עם שקיות/ניילונים שאני לוקח מהסופר. אם אני צריך למשל לקלף תפוחי אדמה, אני מיד מוציא שקית סופר ופורס אותה על השיש. ככה כל הקליפות של התפוח אדמה נופלות על השקית. לא צריך לאסוף שום דבר ולנקות אחר כך. בסוף אוספים את השקית והכל לפח. חוסך המון ושומר על הנקיון.

בעניין הבצל..

אפשר לפתוח ברז מים... זה מייד עובר.. פעם חשבתי שהדמעות מנקות את העיניים.. אז בכיתי הרבה.... בהיותי פיצית...

dafgol

New member
עוד משו על בצל...

כשחותכים ורוצים להמנע מ
...להכניס 2 גפרורים לפה ( לא לבלוע
). האדום של הגפרור...קולט ת'אדים של הבצל. ועוד משהו בצלי....לאחסן במקרר...נשמר לאורך זמן ולא מסריח...

yaelli10

New member
עוד משהו בעניין הבצל

לפני שקוצצים מניחים את הבצלים מכוסים ומושרים במים. כעבור שעה בערך לא ייזלגו הדמעות. אבא אסא - |מזל"ט| על הפורום אחלה !

יעלת

New member
בצל מקורר-מונע דמעות

לכל הדומעים/ות.אם שומרים את הבצל במקרר זה מקטין באופן משמעותי את הדמעות.

רונקי

New member
עוד בקשר לבצל:

אפשר ללעוס מסטיק וגם להסתכל על ברז מים זורם.

למעלה