עוד טיפול נכשל.. אלאה

עוד טיפול נכשל.. אלאה

הטיפול האחרון שניסיתי הוא משהו שקשור למישחות ממשהו.. טבעי.. בקיצור .. לא יודע. של מרפאה בחיפה שקוראים לה מדיקל סנטר משהו. וזה.. הוריד את השכבה החיצונית.. אבל את האדום לא. וזה הגיע למצב מאוד "אקוטי".. חמור.. דלקתי.. זה הרגיש כאילו יש לי כוויות בכל הגוף.. לא יכולתי לזוז.. ממש. אז הרופאה נתנה לי בטהקורטן.. סטרואידים. מה שעזר מאוד מאוד.. אז אני מנצל כל שניה שאני יכול לזוז כדי לצאת ולהנות. ועכשיו עומד לנסות את הטיפול בבית חולים רמב"ם בחיפה. wish me luck

danistar

New member
הי אין שם ... ../images/Emo66.gif

אל תשכח למסור לאחיות ברמ"במ ( שרית , שרה , עיישה ושות ) דש מדני סטר וגם לשולי המזכירה
( אותי הם בטוח לא ישכחו .. חחח ) ואגב זה אולי מלמד אותנו שאין פתרונות קסם . בהצלחה איש ללא שם !! דני

גודי

New member
סבלנות......ידידי....

אמנם אינני ותיקה בפסוריאזיס כמו חברי הרבים הטובים והיקרים שכאן... אבל מדבריך משתמע שאתה מחפש תרופת פלא, שתתעורר בבוקר ותגלה שהכל היה חלום.... והפסו´ נעלם. לא כך הוא הדבר.... אין בדברי להביע דעה על שום טיפון שהוא... אבל! בכל מחלה באשר היא....יש לתת לזמן לעזור לך ע"מ להרפא.... אז.... קח את עצמך בידיים....העזר בסבלנות ותחיה עם עצמך בשלום... בהצלחה...

KaZaA

New member
מה אתה עושה?????

רק אלוהים יודע מה עשו לך במרפאה הזו... אני הייתי שוקל לתבוע אותם לדין במקומך! במקום ללכת על טיפול קונבציונלי בפיקוח רפואי של מיטב המומחים בארץ או ללכת למקום שאליו באים אנשים מכל העולם ומשבחים את הטיפול בו בכל ירחון רפואי - אתה הולך למרפאה מפוקפקת סוג ז´ וכשהטיפול שלהם נכשל אתה זוכה מהם לכמות נדיבה של קורטיזון! יופי!!! תמשיך ככה... אני רק מקווה שהטיפול הזה היה חיצוני ולא הזריקו לך קורטיזונים... אנשים כמוך פשוט מפתיעים אותי כל פעם מחדש! אני בטוח שאתה קונה טלויזיות בשוק ובגדים בשוק הפישפשים - אחרת קשה לי להסביר איך אתה מתייחס לגוף שלך כמו לזבל ומפקיר אותו בידים של כל מיני שרלטנים - ואחרי זה מתפלא שהטיפול לא מצליח! אם אתה רוצה אני יכול להפנות אותך לעוד הרבה שרלטנים נוספים - לא יפה מצידך! - גם הם צריכים להתפרנס... אתה צריך להתייחס לגוף שלך בכבוד - אם אתה הופך את הגוף שלך לשפן נסיונות של כל מני שרלטנים אל תתפלא שהתוצאה תהיה כפי שהיא נראית עכשיו! אני שמח שסוף סוף החלטת לטפל בפסוריאזיס בצורה רצינית - חשוב מאוד שלא תתבייש ותספר לרופאה ברמב"ם על כל הטיפולים שעשית - בפירוט המירבי כדי שהיא תוכל לדעת מה לעשות - ותתאזר בסבלנות הפעם ותעשה כל מה שהיא אומרת לך כמו רובוט! במצב שלך - היא היחידה שיכולה לעזור לך!

צפוני

New member
KaZaA יקר

קראתי את תגובותיך לבחור ללא שם... אין לי ספק שכל מלה שלך נכונה, נסיונך רב, אני גם מזהה תחושה של שליחות להחכימנו ותודה אמיתית לך. יחד עם זאת, קח בחשבון שאנשים שנחשפו רק לאחרונה למחלה נתקפים בפניקה הגורמת להם לפעול בצורה לא רציונלית. חסוך מהם מלים של תוכחה וזלזול, העבר את המסר הנכון שלך בצורה בונה ואמפטית. אין צורך בטיפול בשוק. ( וו עם חולם) קצת חמלה, במיוחד בימים אלו.......

Espresso

New member
צפוני יקר ../images/Emo96.gif

איני חושב שיש הגזמה בתגובתו.....ועפ"י איך שהאיש ללא שם מכלכל את צעדיו אולי באמת טיפול בשוק הוא הדבר הנדרש ... אני חושב שהוא קיבל עצות טובות והמלצות רבות אך ממשיך בדרכו המוטעית (אולי כתוצאה מפניקה ואולי מסיבות אחרות) ובעניין החמלה...האמן לי שאם ימשיך כך יהיה זקוק להרבה ממנה.

KaZaA

New member
ברוח ימי הסליחה...

ברוח הימים האלה - אני מבקש סליחה על הבוטות של ההודעה - אבל... צריך להבין גם את הצד השני - הבחור הזה עושה את השטויות שעשיתי (בחלקן) וכואב לי לראות שכל מה שאנחנו מייעצים ואומרים הלוך ושוב בכל החודשים האחרונים עובר לבחור ממש ליד האוזן! אם קראת את הודעתי האחרונה אליו - אמרתי לו במפורשות שאין תרופה למחלה אבל מכאן ועד להרים ידיים הדרך ארוכה... ישנם טיפולים ספציפיים שמתאימים למקרים ספציפיים - אין תרופת פלא שעובדת על כל המקרים (אפילו על כל ההתפרצויות בגוף...) ולכן התהליך של מציאת הטיפול המתאים לוקחת זמן ודרוש לה חוכמת חיים לא מבוטלת - שאילולי חליתי במחלה הזו - בספק אם הייתה לי אותה (ואני לא טוען שאני חכם
). אם אקח את המקרה שלי כדוגמא - במשך שנים סבלתי מפסוריאזיס קשה בקרקפת - בעיקר במצח - מעין אות קין! הפנים זה הדבר הכי גלוי (אלה אם כן אתה גר באירן) והדבר הפריע לי במידה שהדבר מפריע לאותו בחור. אתה לא תאמין כמה טיפולים ניסיתי - ואתה יודע שאומרים שבסוף התשובה נמצאת מתחת לאף! ובכן בעקבות עצה של ד"ר גלעד בפורום ניסיתי את הטיפול שלו - סליציל בשמן פראפין. היום אני אחרי שבוע והראש כמעט נקי לחלוטין!!! המצח בצבע ורוד בהיר - אבל הלכו הפצעים, הקשקשים והדם! אני אדם חדש. לובש בגדים כהים בלי לחשוש משלג של קשקשים על הכתפיים והרשימה עוד ארוכה... המסקנה - התשובה נמצאת מתחת לאף - אבל צריך סבלנות ואורך רוח - ולא פזיזות ומעבר מהיר בין טיפול לטיפול ובין שרלטן ושרלטן... לעניין הרציונאליות. כאן טען אספרסו שאדם שחוטף את המחלה לא מתנהג תמיד בצורה ראציונלית. אני מסכים עם חלק מהטענה הזו - במצב של ידיעה חלקית אדם יכול לקבל החלטות על פי אינסטינקטים - שלא תמיד ניתן להצדיק אותם בדיאבעד. אבל כאן מדובר באדם צעיר שמודע למחלה שלו, יש לו את כל התנאים להתייעץ כאן עם חברי הפורום. הוא יכול ליצור איתנו גם קשר אישי (אם לא נוח לו לשטוח את בעיותיו אפילו בצורה אנונימית) ולכן כואב לי לראות שאם כל התנאים האלה (שהלוואי והיו מנת חלקי באותו שלב קריטי בו קיבלתי את המחלה) הוא עדיין עושה שטויות. לסיום עוד נקודה - לפי דעתי האשמה בכך שהבחור פנה למרפאות מפוקפקות תלויה לא מעט ביחס של רופא העור שלו... ברוב המקרים הרופא נותן את השם של הבעיה - ושם פחות דגש על הסבר לגבי המצב - והמצב כפי שידוע לנו הוא לא טוב - ישנם המון שרלטנים המנצלים את הייאוש והתמימות של החולים. כאן צריכה הייתה האגודה להתערב ולשלוח מכתב עם עלון לכל רופאי העור בארץ שברגע שהם מאבחנים חולה חדש הם צריכים לתת לו ביד את העלון שיסביר ויפנה את החולה למקורות מידע מהימנים (ואני לא מדבר דווקא על האתר של דני שמהווה לפי דעתי דוגמא מצויינת למקור מידע אמין וטוב). בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה לכולם...

למעלה