עוד אמרת שפר מפיה של אוכלת המופלטה המטורללת

שחר 676

Well-known member
מנהל
כמו תמיד - שקר. לפיד אמר זאת על הקמפיין של נתניהו.
אנו מדברים כאן על סגנון דיבור - ומה לעשות שמה שיוצא ללפיד מהפה לא שונה ממה שיוצא לאנשי ימין מהפה רק שהצבועים השמאלנים לוקים "בזעזוע סלקטיבי" :)

ולגבי הניסיון העקלקל שלך לשנות את כיוון השיח אומר כי לפיד התבטא כך כלפי הימין - מי יצר את הקמפיין של נתניהו אם לא הימין ?

כך אתה מתווכח - מנסה לגרור את השיח אל עבר משעולים שוליים בכדי להתיש את השיח...... לדעתי מדובר בשיטת ויכוח לא גברית אבל כבר התרגלתי.

The Real Big Joe

Well-known member
אנו מדברים כאן על סגנון דיבור - ומה לעשות שמה שיוצא ללפיד מהפה לא שונה ממה שיוצא לאנשי ימין מהפה רק שהצבועים השמאלנים לוקים "בזעזוע סלקטיבי" :)

ולגבי הניסיון העקלקל שלך לשנות את כיוון השיח אומר כי לפיד התבטא כך כלפי הימין - מי יצר את הקמפיין של נתניהו אם לא הימין ?

כך אתה מתווכח - מנסה לגרור את השיח אל עבר משעולים שוליים בכדי להתיש את השיח...... לדעתי מדובר בשיטת ויכוח לא גברית אבל כבר התרגלתי.
את פתטי. לא ראית את מה שאמר לפיד. לא ראית מה שהשיב בערוץ הכנסת מדוע אין לו מה להתנצל אבל אתה עושה רעש וצלצולים.
רק עוד הסבר קטן. מי שיצר את הקמפיין של נתניהו היו מקצוענים בשכר, ולא "הימין". הקמפיין היה מבצע בלעדי של בלפור והאוריכים למיניהם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
את פתטי. לא ראית את מה שאמר לפיד. לא ראית מה שהשיב בערוץ הכנסת מדוע אין לו מה להתנצל אבל אתה עושה רעש וצלצולים.
רק עוד הסבר קטן. מי שיצר את הקמפיין של נתניהו היו מקצוענים בשכר, ולא "הימין". הקמפיין היה מבצע בלעדי של בלפור והאוריכים למיניהם.
בוא ילדון.

צפה בסרטון שהבאתי וחווה דעתך.

אחר כך אני מצפה להתנצלות.​

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה מוקיון. תקרא לי ילד, תביא סרט בעריכת "מנהיגות חזקה" ותצפה להתנצלות. :D
כן , לא ציפיתי לתגובה אחרת.
אפילו שקיבלת הוכחה - אתה מתעקל ומתפתל..... חסר כבוד שכמותך.

פתטיות לשמה - זה רק מראה מדוע האמינות ממך והלאה. אפילו להודות בטעות אינך מסוגל - אבל אתה לא טעית - אתה כיזבת במצח נחושה.

The Real Big Joe

Well-known member
כן , לא ציפיתי לתגובה אחרת.
אפילו שקיבלת הוכחה - אתה מתעקל ומתפתל..... חסר כבוד שכמותך.

פתטיות לשמה - זה רק מראה מדוע האמינות ממך והלאה. אפילו להודות בטעות אינך מסוגל - אבל אתה לא טעית - אתה כיזבת במצח נחושה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מעניין לי את הישבן מה הוא אומר שהוא התכוון.
המילים נאמרו בבוטות ובאופן חד משמעי.

זה שהוא טוען שהתכוון לדא והא - זכותו אבל זה לא ישנה את נוסח דבריו הראשוני שהיה ברור לחלוטין.

וחוץ מזה - האיש הזה מגדף כמו אחרון התגרנים בשוק - אך צבועי השמאל מזדעזעים רק מאמסלם ורגב , הא ? חחחחח

הווווו הצביעות.​

The Real Big Joe

Well-known member
מעניין לי את הישבן מה הוא אומר שהוא התכוון.
המילים נאמרו בבוטות ובאופן חד משמעי.

זה שהוא טוען שהתכוון לדא והא - זכותו אבל זה לא ישנה את נוסח דבריו הראשוני שהיה ברור לחלוטין.

וחוץ מזה - האיש הזה מגדף כמו אחרון התגרנים בשוק - אך צבועי השמאל מזדעזעים רק מאמסלם ורגב , הא ? חחחחח

הווווו הצביעות.​
אם זה מעניין אותו, ממליץ שתמשיך את הדיון הזה עם הישבן שלך. אני מיציתי

שחר 676

Well-known member
מנהל
כמו תמיד - שקר. לפיד אמר זאת על הקמפיין של נתניהו.
בוא כפרה - צפה בסרטון הקצרצר.
במהלכו תוכל לראות גם את יאיר לפיד מבטא את ההתבטאות אליה התייחסת - ואתה עוד מאשים אותי בשקרים , הא ? חחחח

צריך לבדוק אין ספור פעמים כל מה שיוצא לך מהמקלדת. ;-)

R 1 3

Well-known member
במהלכו תוכל לראות גם את יאיר לפיד מבטא את ההתבטאות אליה התייחסת - ואתה עוד מאשים אותי בשקרים , הא ? חחחח

עכשיו בדיוק אכלתי לביבות שהכינה השכנה המוכשרת שלי
למה הייתי צריך לראות את הדיסטל הזאת? עזוב התוכן זה פשוט מגעיל
שמכנים אנשים בגזענות שמאלנים וכל הבולשיט - זה מעיד על נחשלות מוחית.

R 1 3

Well-known member

בהוקרה לאוכלות השרצים של הליכוד
האם שיקרתי שרגב אוכלת שרצים?

שחר 676

Well-known member
מנהל
כל פעם שתגעיל אותה עם גלית דיסטל
אמצא לך קינוח לטעמך.
תרגיש חופשי - אני דווקא שמח שאתה מראה לנו את הרגלי האכילה של "הגויים לעתיד" בציון.

אתה מגשים את מטרותיי - תודה רבה.

The Real Big Joe

Well-known member
תרגיש חופשי - אני דווקא שמח שאתה מראה לנו את הרגלי האכילה של "הגויים לעתיד" בציון.

אתה מגשים את מטרותיי - תודה רבה.
התסכול מכרסם לך את הנשמה. אתה תוהה איזה מין אל רוצה למנוע מהנבחרים שלו את המאכלים הטובים ביותר. ובגלל הכרסום הפנימי הזה, והקנאה - אתה מדבר על הרגלי אכילה של כאלה שלא נפלו בפח שאתה נמצא בו. אתה צודק. אין שום סיבה שלא להנות מספגטי בולונז עם שפע גבינת פרמג'אנו. גם לא משרימפס עשויים בחמאה. ואגב - זה לא בעתיד. זה כאן והיום...

שחר 676

Well-known member
מנהל
התסכול מכרסם לך את הנשמה. אתה תוהה איזה מין אל רוצה למנוע מהנבחרים שלו את המאכלים הטובים ביותר. ובגלל הכרסום הפנימי הזה, והקנאה - אתה מדבר על הרגלי אכילה של כאלה שלא נפלו בפח שאתה נמצא בו. אתה צודק. אין שום סיבה שלא להנות מספגטי בולונז עם שפע גבינת פרמג'אנו. גם לא משרימפס עשויים בחמאה. ואגב - זה לא בעתיד. זה כאן והיום...
אני דווקא מפרגן לך שכן אתה ודומיך נמצאים הרחק מעבר להרי החושך - לא ניתן להציל אתכם וטוב שכך.

למרות שאתה עדיין יהודי - אין ספק שנשמתך מזמן אינה כזו - התבוללות שושלתך העתידית היא רק ענין של זמן.

שיהיה בהצלחה יקירי.

נערך לאחרונה ב:

R 1 3

Well-known member
אני דווקא מפרגן לך שכן אתה ודומיך נמצאים הרחק מעבר להרי החושך - לא ניתן להציל אתכם וטוב שכך.

למרות שאתה עדיין יהודי - אין ספק שנשמתך מזמן אינה כזו - ההתבוללות שושלתך העתידית היא רק ענין של זמן.

שיהיה בהצלחה יקירי.
שחר המסכן אה באמת מאמין שיש כזה דבר נשמה? שישנה כזה שטות יהודי או נשמה יהודית?
במה היא מתבטאת? בשנאת ערבים ושמאל? כי לא מצאתי שום יחוד ביהדות מהאופן שאתה
מצייר אותה כמי שכלל לא שומר מצוות או מייצר ממנה גזענות ורדיפה. כשאתה טוען ״אתה עדיין יהודי״
מה בדיוק עובר לך בראש? עדיין ניתן לצלוב אותך, או עדיין ניתן להפוך אותך לביביסטי?
חשבת בכלל על מה מכסה היהדות שלך? על ריקנות ושקרים ורוע שאין לו תחתית - לך חפש
שמאל - בסוף תבין שאתה ריק ואפס עגול. שטוף הסתה של זחוח וחבורת מושחתים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שחר המסכן אה באמת מאמין שיש כזה דבר נשמה? שישנה כזה שטות יהודי או נשמה יהודית?
במה היא מתבטאת? בשנאת ערבים ושמאל? כי לא מצאתי שום יחוד ביהדות מהאופן שאתה
מצייר אותה כמי שכלל לא שומר מצוות או מייצר ממנה גזענות ורדיפה. כשאתה טוען ״אתה עדיין יהודי״
מה בדיוק עובר לך בראש? עדיין ניתן לצלוב אותך, או עדיין ניתן להפוך אותך לביביסטי?
חשבת בכלל על מה מכסה היהדות שלך? על ריקנות ושקרים ורוע שאין לו תחתית - לך חפש
שמאל - בסוף תבין שאתה ריק ואפס עגול. שטוף הסתה של זחוח וחבורת מושחתים.

אני חייב לשדך לך איזה צדיקה מבוגרת שומרת מסורת.

היא כבר לא תוכל להביא ילדים שזה טוב מאד מבחינת היהדות אבל היא תוכל להעניק לך מעט אושר.

בעזרת השם אמצא עבורך שידוך הולם.

R 1 3

Well-known member
אני חייב לשדך לך איזה צדיקה מבוגרת שומרת מסורת.

היא כבר לא תוכל להביא ילדים שזה טוב מאד מבחינת היהדות אבל היא תוכל להעניק לך מעט אושר.

בעזרת השם אמצא עבורך שידוך הולם.
איי רסט מיי קייס.. הטמטום והבערות מתכסים אצלך ביהדות / מסורת וסיסמאות שקריות.

למעלה