עוד אחת חדשה

הילה301

New member
עוד אחת חדשה ../images/Emo13.gif

קראתי וקראתי. והבנתי שזה הפורום המתאים, האנשים המתאימים. אני נשואה שנתיים. אהבה גדולה מאד. יש לנו תנוקת משותפת. לי אלה נישואים ראשונים ולו שניים וילדה רביעית. לא מזמן התרחש בחיי דבר גדול מאד שגרם לזעזוע גדול. בתקופה זו בעלי בגד בי עם מישהי מהעבודה. הוא התוודה על זה אצל המטפלת הזוגית (דאז) , עצר את זה ולי זה סופר רק חודש אחרי שהסיפור נגמר. ניסיתי להתגבר. זכרתי את האהבה את הילדה , הכל. אבל משהו בי נכבה. אני מאמינה שאם ניפרד אולי זה יכול להתעורר שוב. אולי גם לא. אני לא רוצה אותו יותר. לצערי זו לא בגידה ראשונה. טוב, תלוי איך מגדירים בגידה- במשך השנים שהיינו ביחד היו מספר אפיזודות שתפסתי אותו מצ'טט עם בחורות באינטרט. שיחות סקס. המטפלת הסבירה לי שהוא מכור לריגושים וזה לא קשור לאהבה שלו אלי. ככה היא גם מסבירה את הבגידה האחרונה. לי קשה לאכול את זה כמו שקשה לי להאמין ל'גמילה' שהוא עובר עכשיו. ביקשתי שיצא מהבית והוא טוען שהוא לא מסוגל להיפרד מהילדה. שהיא כמו איבר בגופו ופרידה ממנה זה כאילו אני אבקש שיחתוך לעצמו יד. הוא טוען שאיבדתי את הזכות לומר לו קום ולך - בגדת כי התחייבתי שאני נותנת צ'אנס (למרות שגם אז אמרתי שאני לא מבטיחה כלום). מבחינתו עד שהוא לא 'ילמד' בטיפול איך להיפרד מהילדה הוא לא מסוגל לעזוב. בבית הוא עושה כל מה שהוא יכול כדי לעזור לי ולהקל עלי, אני אפילו לא יכולה להאשים אותו שהוא חרא. אני לא יודעת מה לעשות עוד. מצטערת שדבריי יצאו מבולבלים. אני מפורקת לגמרי

czar

New member
לא מזמן זה עניין יחסי

הזמן מרפה כמעט כל תחלואים. יש מצבים של אנשים שמכורים לריגושים ולהגמל מזה זה כמו מסם או מאלכוהול. לא מצדיק כלום, אבל השאלה גם מהן האופציות האחרות שלך?? את מפורקת, זה מובן, תני לזמן לעזור לאסוף את החלקים ולהרכיבם מחדש, רק אחכ תנסי לקבל החלטה בריאה, לא מחליטים בשעה קשה כזאת, רק שאת שלמה עם עצמך. אני חושב שאתם לא במקום טוב - שנתיים, בכבר יעוץ בזוגיות, כבר בגידות, כבר תפסת אותו.....משהו כאן דורש בירור. למה בכלל התחתנת מלכתחילה ובאיזה גיל?

הילה301

New member
התחתנתי בגיל 30

מאהבה גדולה. אין ספק שאת סיפורי האינטרנט ידעתי לפני ולמרות זאת האמנתי שזה נגמר. זו הסיבה שאני רוצה להמשיך בחיי. לא מאמינה שמשברים כאלה יפתרו כשמראש הם התחילו בשלב מוקדם יחסית.

הילה301

New member
להיפרד אני מאד רוצה

לא ברור לי למה דחוף לך לזרוק חיצים ציניים בכל הודעה?! אתה שונא נשים? שונא את עצמך? מה?

czar

New member
אני שונא את עצמי ואוהב נשים

אבל כל זאת אינו רלוונטי. אם את רוצה לדבר עלי, תשאלי. את בטוחה שאת לא נסערת מידי בשביל לקבל החלטות עכשו? לא עדיף קצת להרגע עם הפרשה בשקט?

הילה301

New member
אני אשמח אם תגיב

אני פשוט לא אוהב ארס וציניות שאין בהם כלום חוץ מרצון לפגוע או סתם להפגין משהו אחר . התגובות שלך מלאות ומעשירות. אפשר לוותר על התיבול

הילה301

New member
נסערת הייתי לפני שלושה חודשים

עכשיו אני רוצה להיות מאושרת. לאהוב ולהיות נאהבת. לא לחשוד . ואין לי ספק שאם נישאר אני אתחיל לפתח פארנויות. אני לא רוצה להיפוך לבן אדם כזה

czar

New member
אבל פרידה לא בהכרח תשים אותך

במקום שהחלומות שלך נמצאים. לפי הריח של דברייך איבדת אמון בבן זוגך. האם זה הפיך? אם לא, אולי באמת הכוון הוא להמשיך הלאה. בכל מקרה לא למהר, לקבל החלטה של ללכת זה הכי קל, להתמודד זה הקושי האמיתי.

הילה301

New member
אני חושבת שיקח זמן

עד שאני אתפנה להגשים חלומות אם הפרידה הזו תתממש. אני גם חושבת שרק פרידה תוכל להעיר משהו אם אכן הוא קיים עדיין. אני לא מצליחה לאהוב אותו כשהוא לידי. סליחה על השפה אבל הוא מביא לי את העצביםםםםםםםםםם

czar

New member
גם אשתי לפעמים, אז?!

גם אני מעלה לה את העצבים, אז??!! זאת לא מרירות משהו?

הילה301

New member
לא, אלה לא העצבים מהסוג הזה

גם לא מרירות. אם נישאר זה יהפוך למרירות

czar

New member
לא יודע

מהר לי מידי. אם את יודעת על מה שאת מדברת אז זוזי. אם את לא אז לזמן שתתני יש משקל.

czar

New member
גם אשתי מעלה לי...

גם אני מעלה לה......אז מה?! זאת לא מרירות משהו המסר שאת מוציאה?

seeyou

New member
המטפלת הסבירה לי שהוא מכור לריגושי

אז המטפלת "שיקרה" לך... בכול התקופה הוא הבין שאת "סוגרת עין" לפעילות המינית שלו... לא ברור ממכתבך מה היתה הסיבה של הגירושים שלו-אך מוכן להמר שזה היה בגלל "בגידות"-בין היתר... שהוא טוען שלא מסוגל להיפרד מהילדה המשותפת? ומה עם הילדים שלו האחרים? מה לעשות קשה להגיד מאחר ומדובר באופי שלך-בחיים שלך ושל הילדה. הכרתי 2 אחיות נשואות עם בעיות במערכת הנשואים אחד,התגרשה אפילו שלא היה לה גבר אחר באופק והשניה פחדה מלהיות "לבד" ולכן הסכימה להתעלם מהמעשים של בעלה ברור שהוא יוכל לעשות לך בעיות(אפילו הרבה בעיות) בתקופה עד הגרושים... מאוד חשוב אם מבחינה כלכלית את עצמאית.. הייתי ממליץ לך שתקחי יעוץ מיקצועי... בהצלחה יוסי

הילה301

New member
אני בקשר טוב עם גרושתו

הוא בגד בה. אני יודעת. אבל היא לא יודעת. הגרושים הגיעו ביוזמתו אחרי שנים של חוסר אהבה בבית שהתנהל כמו שצריך אך ללא חום ואהבה

seeyou

New member
שנים של חוסר אהבה בבית../images/Emo178.gif

ממש אנשים שקרנים? גם בך בגד בגלל סיבה זאת?(ללא חום ואהבה )

הילה301

New member
חוסר חום ואהבה היתה ההגדרה שלה

דווקא. בכל מקרה אני לא מתעסקת עם זה כרגע כי זה לא מה שיעזור לי

למעלה