עוד אחד מהקובץ שלי...

plaza

New member
עוד אחד מהקובץ שלי...

הערה: החלק הזה לא נועד לפרסום. אתם יכולים לבקר אותו באיזו צורה שתרצו, אבל כתבתי אותו לעצמי, לכן לא אמור להיות לו איזשהו ייעוד מוגדר, או מבנה תחבירי, זה סתם מין מונולוג פנימי שכזה.... נ.ב. אני כותב גם שירים( אם אפשר לקרוא להם ככה...) אז אם אתם רוצים תגידו ואני אפרסם בשמחה. תהנו (או שלא...)!!! תסלחו לי. זה היה אמור להיות סיפור על החיים ועל מהלכם בעולם, אבל אני חייב לכתוב עכשיו על עצמי קצת. כמו שכתבתי מקודם, אני לא חושב שאני מתאים לעולם הזה. גם לי עדיין אין חיים, אבל אני מאמין שזה ישתנה בקרוב מאוד. אל תשאלו אותי למה, אני פשוט יודע את זה, מרגיש את זה. אתם לא חייבים להסכים איתי. מבחוץ אני נראה כיפי וחבר´מן, אבל מבפנים אני סובל. אני סובל כי החיים מסריחים. מה לעשות ככה זה. אז מנסים להשתנות וללכת לפי קווים מנחים שהחיים מספקים לנו, אבל בעצם אנחנו משנים את חיים לפי צרכינו, ומשנים את ייעודנו בלי לדעת על כך. אני לא אוהב לכתוב. אבל מה לעשות, זו דרך מצויינת להפיג מתחים. אני שונא , בעצם סליחה, מתעב כתב יד. אבל אני יודע לכתוב ביעילות במחשב, אז אני מנצל את זה. למרות שאני כותב לפעמים בכתב יד. זה הרבה יותר מספק אותי לכתוב ככה, כי לפי הכתב שלי אפשר גם להבין מה אני רוצה באמת מהאדם שאליו אני כותב. אני אף פעם לא כותב סתם. תמיד יש אדם שאליו מכוון הכתב. עכשיו זאת פעם ראשונה שאני לא יודע אם מישהו יקרא את זה אי פעם בכלל. עכשיו אני כותב בשבילי, ורק בשבילי. ותאמינו או לא, זה באמת מספק אותי! אני מרגיש ממש טוב לכתוב ולהוציא את זה, גם עם זה על המחשב. אני אפילו די נהנה מזה מכל העניין הזה. אני אוהב יותר מדי. אני שונא יותר מדי. יש לי מן אמות מידה כאלה שלפיהם בנויים החיים שלי. אני יודע שזה קצת מרובע, אבל אני מוצא שזה הרבה יותר קל למצוא משהו בבלגאן הזה שנקרא החיים שלי. ותאמינו לי, הם מבולגנים. אני קובע לעצמי כל מיני דברים ולא עושה אותם. כמעט כל לילה אני מוצא את עצמי חושב על מה שעשיתי היום ומגלה כמה טעויות עשיתי. בכמה אנשים פגעתי. ואני בוכה. לא בחוץ, אבל אני מאמין שבכי פנימי הוא הרבה יותר קשה ומכאיב מבכי חיצוני. בזמן האחרון אני פוגע ביותר מדי אנשים שאני אוהב. לא בכוונה, אבל יוצא לי בטעות . אז בגלל שאני ציני, אנשים חושבים שאני פוגע בהם בכוונה. כשאני מתנצל, הם אומרים: "כן, בטח..." . אבל אני באמת מתכוון לזה. אני שוב מדגיש שאת הטקסט הזה אני כותב בשביל עצמי, אז שלאף אחד לא יהיו רעיונות... זה לא אמור להיות ארוך או קצר, זה אמור להביע את הרגשות שלי. ואני מרגיש ממש לא טוב רוב הזמן. יש לי כמה אנשים שכשאני מדבר איתם אני מרגיש ממש טוב, בגלל זה אני ממשיך לדבר איתם. אני לא מתכוון לפגוע באף אחד, אבל צריך להבין שכזה אני. אני כמו כל אדם אחר, פועל קודם כל לטובתי. לא כולם, אבל רוב האנשים הם כאלה. לפעמים יש לי קשרים רומנטיים. כשזה קורה, אני מקדיש את כל כולי לאותו אדם שאיתו אני נמצא. כי כזה אני. אוהב לעשות את העבודה כמו שצריך. כן! ככה אני רואה את זה! כעבודה. קשר רומנטי, מה לעשות זאת עבודה. זאת העבודה הכי גדולה שבשבילה אנחנו קיימים, היא האהבה. לפעמים אני יכול לשמוע שיר רומנטי ברדיו ואז אני עצוב. אני יכול להיות עצוב למשך כמה ימים, או למשך כמה שעות. ואז אני כועס. עלי, על הכל השאר, על העולם. נראה לי שבסוף אני כן אראה את זה לאנשים אחרים. אולי זה יתן להם מושג אמיתי לגבי מי אני באמת. אז שוב, אני לא מתכוון לפגוע באף אחד. יש לי שיטות מיוחדות לצאת מהדיכאון. בגלל שזה קורה לי כל כך הרבה בזמן האחרון, אני כבר יודע אם הוא יימשך זמן רב, או שהוא יהיה קצר. כשאני מרגיש שהוא יהיה ארוך, אני יוצא לטיול. לא ארוך, סתם טיול באיזור. עדיף בלילה, כשיש שקט. אז אני מסתובב עם דיסקמן ושומע שירים שמחים. באותו הרגע, אני כבר יודע שהכל הולך להשתפר. ואז אני מרגיש הכי טוב שבן-אדם אי פעם יוכל להרגיש. אני מחייך כל הזמן. פעם קרה שאפילו חייכתי וגם צחקתי במשך לוויה שלמה של מישהו מהקיבוץ. אל תעקמו לי פרצוף, כזה אני. אומר ועשה מה שאני מרגיש. אני לא חושב שצריכים להיות לי רגשות אשם בגלל הלוויה ההיא. עשיתי מה שרציתי, והרגשתי טוב אחר כך. אני חושב שדיברתי מספיק על עצמי.

TerminalFrost

New member
אתה מזכיר לי כ"כ את עצמי

גם אני קיבוצניק שצוחק בלוויות של סבים של חברים. חחח אפילו פעם אחת נפלתי לתוך קבר של סבתא של חבר הכי טוב שלי. צחוקים קיצר, הכתיבה שלך אישית מדי... ולא מועבדת, הייתי אומר. כן. אבל תכל´ס, יופי של רגשות-על-נייר... תמשיך ככה

יפה... זה נראה שזה אמיתי.. ../images/Emo16.gif

וזה האמת מתאים להקדמה של ספר, זאת אומרת, על החיים שלך.. על עצמך.. לא אוטוביוגרפיה ממש.. אלה כל מיני עלילות, אולי אמיתיות..
ניר

NeTa G4

New member
פשוט מדהים (ויזלי גירל נא לא לקרוא)

טלי גואטה עם נכנסת לתגובה זאת אני מבקשת ממך לצאת ממנה, תודה! זה היה הקובץ שהכי אהבתי, ואולי כי הכי הזדהתי איתו... הקטע של בכמה אנשים פגעת היום, היה ממש מרגש.. כן גם לי קרה, שהבנתי שפגעתי במישהו חצי שנה אחרי שזה קרה, ותהיתי, האם הוא זוכר? ואיך לעלות את זה שוב...עם כבר לא מדברים אחד עם השני... ואני ידועת, שאנשים הם גם קצת כמו מכונה, הם זוכרים- וזה אוכל להם תא הלב לאט לאט כול הדברים קטנים שפגעו הבם, עד שהם מתפרצים החוצה.. או בוכים מבפנים ומפסיקים קשר עם מי שפגע בהם.... יש כמה דברים שלא ממש ראיתי מנקודת המבט שלך- שאהבה היא כמו עבודה, או לשמוע שירים שמחים שכאלו,אלב כמו שציינת הרבה פעמים- כתבת את זה- בשיבל עצמך...לא בשביל אחרים להזדהות... ובכלל אתה מכיר פה מישהו בפורם?מישהו אישית, כי עם כן אני יתן לך כול כך צלש, צלש על האומץ להראות לחברים שלך- מי אתה באמת.. לתת להם לחדור פנימה למחשבות והרגשות שלך, כי זה קשה... וזה למה אני מצנזרת את הסיפורים והישירים ולפעמים אפילו את התגובות שלי מטלי (וויזלי גירל) מה שכבת היה מאוד, אבל מאוד יפה.. ואני הולכת להוסיף אותו לסיפורים שאני שומרת ברגע זה!! וכמובן שאין מה לשנות, להוסיף, להציע, כי הקבץ הזה פשוט מושלם!

plaza

New member
לא.

לא אני לא מכיר פה אף אחד מהפורום. אלא אם כן מישהו שאני מכיר לא מוכן להזדהות בפניי כאן. הראיתי את הקטע הזה שלכמה אנשים, אבל לא אנשים שממש קרובים אליי. זה בכלל לא היה אמור להיות לפרסום. עם השירים שלי, ההפך הגמור. את השירים שלי אני מפרסם בכוונה, כי כנראה שיש לי משהו להגיד, אבל רק בחלקם. חלק מהשירים שלי כתבתי סתם כי הם נראו לי ראויים לכתיבה. אז אם תרצו (אין זו אגדה?!) אפרסם פה אולי גם חלק מהשירים שלי. שלכם... ינאי מק

NeTa G4

New member
פלאזה..

אני אבקש ממך לשרשר את ההודעה הזאת להבאה לסיפור שלך, זה לא נושא לטופיק חדש....ואני אומרת לך את זה כדי שאתי לא תצרך להגיד... וראית את התגובה שרשמתי לקטע עם המכוניות..זה בתחתית העמוד או בעמוד הקודם...

plaza

New member
סליחה.

אני לא ממש מתמצא עדיין מספיק בפורומים, אבל להבא, אזכור!!! תודה!!! אם נגיד אני כותב שיר, את זה אפשר לפתוח כנושא חדש?

PopPy

New member
כן,../images/Emo85.gif

אם אתה כותב שיר או סיפור מומלץ ורצוי לכתוב את זה בהודעה חדשה כדי שתקבל תגובות, אבל אם אתה רוצה להגיב להודעה כלשהי אתה יכול ללחוץ על "הוספת תגובה" (נמצא מתחת לטקסט של ההודעה שאתה רוצה להגיב אליה) ולכתוב את התגובה שלך. זה נקרא לשרשר. ואם אתם לא עושים את זה אני צריכה לעשות את זה ואני שונאת לעשות את זה

למעלה