עוד אחד מבקש לעזוב

זו לא שאלה

תסתכל על ההודעה הקודמת שלך , קבעת כבר שלא.

כמובן ששולי לחלוטין שמאלט במעט זמן שלו קיבל הרבה יותר חבל , שאוחיון שבתחילת העונה נראה מגומגם מאד לא הפסיק לקבל קרדיט, כל זהשולי , נעיקר שפאפאס , אם לא הטביע חותם במסירה הראשונה - עץ לספסל , לזהיקרא "לא הוכיח את עצמו".

שוין.

waviram

New member
כבר לא נראה לי שיש ספק שההחתמה של מאלט

הייתה טעות. אני מקווה שלבלאט יהיה גם הסבר מדוע הוא בחר להחתים את מאלט.

לא יודע אם טעות , זה היה הימור

והמטרה היתה להשיג קלעי שלוש אמין.

אבל למה להביא את פאפאס בלי להאמין בו או בלי להיות מסוגל לחיות עם הסגנון האינטואיטיבי שלו?

waviram

New member
לפי דני פדרמן

מי שרצה להביא את פאפאלוקאס זה בלאט. הפדרמנים רצו את שאראס...

לא אוהב את הקטע הזה של פדרמן הצעיר

לזרוק את האחריות על בלאט לדברים הרעים, ולקחת לעצמם את הטוב (סופו בתקופה שהצליח)

ובכל מקרה אני חושב שברמות כאלה ההחלטה צריכה

להיות של המאמן, ולא של ההנהלה. ההנהלה רק צריכה להחליט האם השחקן מתאים לתקציב ולאופי המועדון.

yb2011

New member
הגיע הזמן לשחרר אותו

למען כבודה של מכבי וכבודו של פאפאלוקס.

בהמשך נדע אם וכמה זה בזיון

אם הוא ימשיך לשבת על אזרחי , או יתלבש בשביל לצלם משחקים שלמים מהספסל , הרי שזה סרט שכדאי היה לקטוע אותו כמה שיותר מוקדם וגם עכשיו, כי מאלט עדין כאן .

אני רק זוכר את הסיפורים בשלהי סיבוב הראשון , ואחר כך הטופ 16 , שהנה אוטוטו הוא מתחיל לעלות כשיגיע המאני טיים,הגיע המאני טיים וחלף לו , ופאפאס קיבל בו בדיוק את אותה קדחת שקיבל קודם , הצטיין בכמה דקות שלו במשחק הנצחון באתונה , ועשה 2 סלים קריטיים (איך אומר שלח - מן הגורן ומן היקב) , לא עזר לו בשיט למשחק הבא.
כמו שמשחקים טובים באדריאטית לא נענו בהמשכיות.

תשרקו עם מבט למעלה באויר , תיתממו , הרפלקס האוטומטי הזה להגן על החלטות עקומות בכל מחיר הוא רע קודם כל למכבי.

waviram

New member
בלאט הבטיח לספק תשובות לנושא הזה בתום העונה

מעניין מה יש לו לומר שהוא לא יכול להגיד עכשיו...

מה שבטוח, עד שהוא לא ייתן את הצד שלו לסיפור, כל הדיון הזה הוא על בסיס תמונה מאוד מאוד מצומצמת.

sms050697

New member
הוא שחקן מכבי ויישאר כזה עד סוף העונה

צריך אותו לפיינל פור האדריאטי, ולמקרה שיקרה משהו ליוגב או לקית', כי ראינו שדמונד מאלט לא ממש אופציה למעט התאבדויות משלוש. כרגע הוא רק גארד שלישי/רביעי, ובגלל סיפור הליגה והחוקים הגזעניים של קופל וניר אלון הוא לא יכל לבוא לידי ביטוי בליגה הישראלית, שמאופיינת לרוב במשחק מהיר, שפאפאס ממש לא מצטיין בו.
ולגבי מי שרשם על "התעללות", נו באמת. פאפאס כבר הרבה מעבר לשיא. יוגב בעונה נהדרת, לנגפורד מעולה, וזה מה שנשאר לפאפאס. מותר למאמן לספסל שחקן, או לחשוב שהוא לא מתאים, וזה לא נקרא "התעללות", במיוחד כשהשחקן לא בשיאו ולא משחק יותר מדי טוב במשחקים שדווקא כן נותנים לו לשחק.

ראינו גם שבלי אקדח לרקה בלאט לא יעלה אותו

ראינו כבר שמאלט מועדף עליו , שכל שחקן בסגל מועדף עליו , עכשיו ששייר איננו.

יהיה מעניין בסוף העונה לדעת אולי גם למה שאייר

לא קיבל קרדיט בדיוק כמו פאפא גם הוא נדחק לסוף בצורה לא יפה.
ותסלח לי בורשטיין או שחקן אחר יכל להיות על אזרחי במקום שאייר או פאפא לשם שינוי במיוחד שיש לנו את את הקופל זבל והליגה ה 3 חוץ מהיורוליג.

sms050697

New member
פאפאלוקאס הולבש למשחק נגד ראשון בליגה

יחד עם ג'יימס, הנדריקס ולנגפורד.

צירוף מקרים?

למעלה