עוד אחד מבקש לעזוב

עוד אחד מבקש לעזוב

פאפא מבקש לסיים מוקדם את העונה.

משהו רע עובר העונה מאחורי הקלעים בקבוצה.
לא יודע אם ניתן או לא היה ניתן לעשות בו שימוש יעיל יותר, אבל כאשר מדובר בשחקן שני המבקש לסיים חוזה מרצונו הוא, הדבר מעיב על ההשגים של הקבוצה.
הרעיון עם בלאט לאחר, שהעונה תסתיים, יהיה מאוד מעניין.

הגיע הזמן!!!

היום מול גליל שחקנים שלא שווים חצי ממנו קבלו דקות וזהו אין יורוליג ואתם לא מצפים ממנו לשבת על אזרחי עד סוף העונה.
תנו לו לשחק כרכז ראשון על חשבון זר אחר או תנו לו ללכת.

הוא היה צריך לעשות את זה בחורף

עכשיו זה מאוחר מדי....
צריך אותו למקרה של פציעה של יוגב, כי אין רכז אחר.

אין לך בושה?

לא מספיק מכבי יבשו אותו ולא נתנו לשחקן כזה בכלל להתלבש ואם הוא היה לבוש נתנו לו דקה והחוצה גם ביורוליג שבו הוא יכל להביא אותנו לטופ 16 עם פחות לחץ דם גבוה לאוהדים?
לא נשכח כמובן את הפעמיים שהוא הציל אותנו ביורוליג למרות שלא נתנו לו לשחק רוב הזמן.
תחשוב על זה ככה, אם מכבי תרצה שחקן אחר כזה בעתיד הוא יחשוב פעמיים אם בכלל להגיע לכאן אחרי המקרה של פאפא,כי לא יכול להיות שכל פעם זר אחר מקבל עדיפות עליו גם בקופלזבל ובלוף של ישראל!

ולובינסקי אל תגיב לי בכלל,כי אתה לא אוהד מכבי אחרי הדברים שרשמת על מכבי.

בושה למה? איזו מן כותרת?

לדעתי ההחתמה שלו הייתה מוטעית ונבעה כנראה מלחץ של עזיבת פארגו הוא כבר לא מתאים לרמות הגבוהות. זה שאין לו קליעה, את זה ידענו, אבל הוא גם חור בהגנה ולא מתאים לגישה של משחק קבוצתי... לא יתכן שמאמן מסמן תרגיל, והוא יסמן משהו אחר מהספסל.
אם היו משחחרים אותו בחורף אולי היה כסף לשחקן ברמה גבוהה יותר מאשר מאלט

הייתי מסכים איתך,אבל שחקן כזה לא בא לשבת

על אזרחי ובעוד במכבי. לשבת על הספסל הוא יכל לעשות בקבוצות אחרות שיש להן יותר כסף ממכבי.

מכבי החתימה אותו ובסוף מי משחק? מלאט,הזר השני או אחיון וגם בורשטיין מקבל על חשבונו דקות,האם נראה לך שהם יותר טובים ממנו? אנימ זכיר לך שהוא הציל את הישבן של מכבי בטופ16 לפני שאתה עונה כאשר בלאט כבר נתן לו לשחק והוא בין היחידים שנלחם בתבוסה שמכבי קבלה במשחק הראשון של העונה הזו ביורוליג.
אני מזכיר לך את ההיסטוריה שכבר שאינך זוכר בגלל כמה הופעות טובות של אוחיון או שחקן אחר מול פאו.

לא מתאים ? לפי מה?

לפי ההתעללות שעבר אצל בלאט העונה? לעוף לספסל על כל טעות עד תום המשחק בלי טיפת קרדיט?

אם אתה מצפה משחקן להצליח באוירה כזו אתה לא רציני.

lb22

New member
התעללות? מה נסגר איתכם אנשים ?

אף אחד לא מתעלל באף אחד.
הוא שחקן מקצועני מקבל כסף בשביל להיות חלק מקבוצה.
זכותו של המאמן לא לשתף אותו ולו לדקה אחת אם הוא לא לדעתו לא מתאים לקבוצה.
פאפא הוחתם לא בהכרח על ידי בלאט אלא על ידי גורמים בנהלה (לפחות ככה זה נראה) כדי להשתיק את האוהדים אחרי מה שקרה עם פארגו.
בלאט לא מחוייב לשתף אותו ולא מחוייב בעצם לכלום.
הוא המאמן הוא האוטוריטה היחידה בעניינים מקצועים וזכותו לעשות מה שבא לו גם אם זה שחקן כמו פאפא.

אני קורא פה ובכלל ברחבי הנט תגובות כמו : בלאט מתעלל , לא מאמן , לוזר , והכל בהקשר של פאפא.

אין אף שחקן שהוא גדול מהקבוצה וכל שחקן מחוייב לשמוע להוראות המאמן שלו נקודה.
אם הוא ככ סבל הוא היה יכול לקום ולעזוב באמצע העונה בדיוק כמו שהוא רוצה לקום ולעזוב עכשיו.

אבל חלאס עם הבכייניות הזו של " התעלל בו"...

התעללות

לא רציני מה שאתה כותב.
ההנהלה הכריחה שחקן שלא מקובל על בלאט ברמה כזו שהוא לא משתף אותו כמעט במשך עונה שלמה?? עד כדי כך אין לבלאט סיי בהחתמות? תרשה לי לפקפק בתזה המלומדת הזו שמגכיחה את המעמד של בלאט כדי לנקות אותו בעינין פאפאלוקאס.
ככה או ככה , לא מביאים שחקן בסד"ג של פאפאס ומוסשיבים אותו על הספסל כמעט עונה שלמה, טכנית אפשר, אבל זה מגעיל.

התעללות , זה מה שזה.

lb22

New member
אני יודע שקשה לך להבין

או לקלוט את זה , בלאט לא הביא אף אחד למכבי תל אביב שעונה לשם פאפאלוקס.
הוא לא רצה אותו , לא פילל אליו ולא חשב אפילו שהוא יגיע.
וכן אם זה חדש למאמן במכבי תל אביב לרוב אין סיי בהחתמת שחקנים שיכולים למכור מנויים כמו פאפא.

ואם המאמן לא רוצה את אותו שחקן זכותו המלאה לא לשתף אותו ולו לשניה אחת.
מגעיל? לא ממש , כל עוד המאמן חושב שאותו שחקן לא יכול להועיל לו הוא יכול לא לשתף אותו.

אתה לא מקבל את זה? יופי אתה לא המאמן אתה סה"כ אוהד.
בוא נראה אותך עומד בלחצים של להיות מאמן במכבי , או בכלל להיות מאמן כדורסל נראה אותך.
הכי קל זה לשבת בצד ולהעביר ביקורת מתעלל , מגעיל , אני מפקפק ... הכל זה הבלי הבלים.

אני מבין שאתה לא מרשה לי לחשוב ככה

אבל זה לא במקום טיעון.

אתה כותב כאן מה בלאט רצה , מה בלאט לא רצה , בוא נתחיל ממשהו אחד ברור.
אתה לא יודע מה בלאט רצה , אני לא יודע מה בלאט רצה , אנחנו רק יודעים מי נמצא בסגל , ומה הרקורד שלו.

אם פאפאלוקאס הגיע לכאן בלי לדעת שהוא החתמה למטרות מכירת מנויים בלבד , לשיטתך כמובן , מה זה אומר ? שזה בסדר להחתים שחקן כזה לפוסטר ולגנוב את דעתו? הבן אדם חיפש להיות חלק מקבוצה שתיאבק למעלה , לא חלק מהפוסטר שלה , סביר מאד שלו היה חושב שזה מה שיקרה לא היה מגיע,קוראים לזה גניבת דעת , ואם גניבת דעת זה סבבה בעיניך , הרי שראוי שתבחן את התפיסה הערכית שלך.

זכותו של המאמן לעשות מה שהוא רוצה , ואם הוא נותן להנהלה לרקוד לו ככה על הראש גם מגיע לו לאכול את הדיסה הזו , אבל לא לו לבד , זה לא ממש עקרוני לי להוציא את בלאט רע , כי אני מחזיק מבלאט כמאמן ,אבל אותי כאוהד מענין לראות לא רק מכבי הישגית , אלא גם מכבי שיודעת להתנהג לשחקנים ,ולא רק יודעת לספר שהיא יודעת להתנהג לשחקנים.
זה לא משנה מי שבמכבי יוצא רע מהסיפור הזה, מכבי יוצאת רע מהסיפור הזה, קבוצה עם פוליטיקות ששחקן עטור הישגים ובן אדם מוערך צריך לעבור עונה כזאת בגלל משחקי כוח מעל הראש שלו.

הסיפא שלך לא רלוונטי לכלום , את הזכות שלי לכתוב אני לא צריך להרויח רק אם אאמן את מכבי , לכן בדיוק אני מרויח מה שאני מרויח , ובלאט מרויח מה שהוא.
ראוי שתתפוס פרופורציות , מכבי לא נראית מההיבט הזה טוב העונה , וזה לא סוד גדול.
אבל עוד לפני כן , נסה להתמקד בטיעונים , ולא בזכות שיש לי לכתוב ביקורת על הקבוצה שגם אחרים אוהדים מלבדך.

waviram

New member
בקשר למכירת מינויים

לפי מה שאני זוכר, פאפאלוקאס הוחתם בשלב שכבר כמעט כל המינויים נמכרו.

waviram

New member
זה שהתגובה שלי הייתה מתחת להודעה שלך

לא אומר בהכרח שהדברים כוונו למה שכתבת...

בסה"כ סתרתי את האפשרות שפאפאלוקאס הוחתם לצורך מכירת מינויים. זה עדיין לא אומר שהוא לא החתמה של ההנהלה, אבל בטח שלא אומר שהוא לא החתמה של בלאט.

יהיה מעניין לשמוע את מה שיש לבלאט לומר על הסיפור הזה. אני מקווה שהוא לא יתחמק מלתת תשובות רציניות.

ממציאים תיאוריות...

כן.. ממש ממציאים , ממש מהדמיון הקודח שלי , תיכף תספר לי שבלאט נתן לפאפאס צ'אנס אמיתי.
זו עובדה שלא , הדבר היחיד שאנחנו לא יודעים זה ,למה.

העובדה היא שפאפאס לא שיחק הרבה דקות

לדעתי אם היה מצדיק אותן בלאט היה נותן לו יותר.
עכשיו השאלה היא למה

למעלה