עודד כוכביות

צוחקת...

New member
עודד כוכביות ../images/Emo41.gif

צריכה את עזרתך בנושא איסיקיו... יאללה תתעורר כבר ה
עוד מעט שוקעת...

phantom

New member
אהובתי לשעבר...

יש פה עוד כמה שמבינים באיי סי קיו... אוףףףףףף, צריך להתחנף אחרי 15 שנה בתחום המחשבים... שלך, פנטום הצ´ט

צוחקת...

New member
פנטום איש יקר

מאופו לי לדעת במה אתה עוסק... הרי רק היכרנו...(באילוצה של ליהי
) וישר נכנסנו לתחום הדיבור הצפוף על אהבה... אז מנצלת אותך...(לא מינית...
) והרי השאלות לפני שלושה ימים החל הפרח החמוד של האיסי להבהב לי תוך כדי שיחה...כל שניה התחלף לו מאדום לירוק...עד שנדם לגמרי...שיתוק מוחין. מאז אני לא מצליחה להתחבר והוא רק כותב לי שיש לי בעיות תקשורת ושאבדוק את החיבור לאינטרנט. אז הפעלתי את המוח הקטן שלי ועשיתי אנאינסטול לאיסיקיו. כשבאתי להתקין אותו שוב נכתבה לי הודעה בזו הלשון: can´t establish connection. check your internet connection and reconnect icq יש שם בתפריט הזה תת תפריט של connecting setting אז נכנסתי לשם וניסיתי להיעזר בתפריט של auto configure אבל אז נכתב לי שיש לי בעיה ב - DATA BASE פליז עזרתך שתתקבל בברכה. צוחקת...

phantom

New member
צוחקת אישה יקרה...

למיטב הבנתי מדובר בבעיה של תקשורת פנימית ברשת האיי סי קיו. את יכולה לגשת לכתובת הבאה ולבדוק את מצב הרשת שלך. גם לי זה קרה לא מזמן ואחרי מספר ימים זה עבר... מקווה לטוב, פנטום הצ´ט

עינת.. :-)

New member
צוחקת...... (ופנט.....)

למה את לא מנצלת אותו מינית??????? הוא הכי אוהב כשמנצלים אותו ככה....
שנההההההה נפלאהההההההה ע י נ ת . .

ODED99AA

New member
קבלי תשובה

יש מיספר אפשרויות שיסבירו תבעיה שלך א. באג בקובץ כך שאי אפשר להיתחבר היות ויש התנגשות בין תוכנות מבוימות על המחשב ומופיע לך הודעת שגיע בזמן שאת מיתחברת לאתר מסוים כך שחיבים להוריד תתוכנה מחדש התוכנה מצויה באתר שלי במדור אייסיקיו ב. בעיות בשרת של אייסיקיו עקב פריצות לשרת שלהם הפיתרון היחידי הוא הזמן הפיתרון הכי טוב הוא לעשות גיבוי לרשימה שלך למחוק את כל סיפריית האייסיקיו להוריד אייסיקיו חדש ולהתקין וזהו.... ואם למישהו יש פיתרון יותר טוב הבמה כולה שלו

nashit

New member
טוב....אני מנסה

להוריד את התוכנה בתקווה שאוטוטו תגידו לי "תתחדשי" אבל זה נשמע לי כמו יום לימודים ארוךךךךךך לעאזאזל הטכנלוגיה הזו בטח אטבע בים של בעיות עם האיי סי הזה יאללה ביי

למעלה