עוגת הבאונטי מוכנה!!!

מייקי73

New member
עוגת הבאונטי מוכנה!!!

וסליחה מהמנהלים, אבל זה באמת דרש הודעה חדשה

navy123

New member
בשם הגרושים הצעירים סניף US:

יש משלוחה
יאממממממ

Rtitan

New member
אתה - משלוחה??? אפילו לפסדינה לא הגעת...

לא נורא - בסוף הפסדתם על האש אמריקאי למהדרין עם משחק בייסבול (איזה שיעמום!! אבל מצחיק לאללה). סופ"ש הזה מתארגנים למסיבת רווקים (רווק יהודי כשר למהדרין, אחד משנה סטאטוס) באחד המועדונים בברלי-הילס - אתה מגיע?

א פרסקי

New member
אתהההההההההההההההההההההה

חי טוב אפשר גם להגיע למסיבות האלו שמעתי שעושים ליים שם רק שאלה להיכן אתה מדביק את השטר ? :)

Rtitan

New member
אניייייייייייייייייייייייייי !!! ../images/Emo65.gif../images/Emo14.gif

חנון שעדיין מאוהב בזו שנפרדה ממני
ולא איכפת לי שהיא תראה שאני כותב את זה. תמיד כשמסיבות כאן היו מגיעות לקטעים האלו הייתי מתרחק מהאיזור כי בעיני הייתי "נשוי" לה - ואני עדין עושה את זה וכך יהיה גם במסיבה הזו. אידיוט, מטומטם, חנון - אבל זה מה יש...

אתה לוקח כבד מידי את עניין ה'נשוי לה'..

אם זו הסיבה בגינה התרחקת מדברים כאלו, זו טעות לדעתי. חלק ממערכת יחסים כנה ואמיתית היא להתנהג חופשי איתה ובלעדיה <כמובן שבגבולות המותרים...>

Rtitan

New member
כשלא תראה אותה ולא תרגיש אותה...

חודשים שלמים לידך, תתגעגע ותחלום עליה בלילות ותדע שאתה רוצה לחיות איתה כל החיים - והיא במרחק של 13,500 ק"מ ממך - זה קצת שונה... לפחות לאצלי.

ברור שזה שונה...

רק שאני לא מוצא קשר בין הדברים. ההגדרה שלך נראית מתאימה לכל סוג של קשר - רחוק כקרוב, רק שהיא כובלת. לדעתי זה משהו בתפיסת הקשר הזוגי - וויתור על התקרבות לחשפנית או וויתור על משחק כדורגל...אין הבדל לטעמי.

Rtitan

New member
דבר ראשון - משחק כדורגל וחשפנית...

זה שונה. דבר שני, לפני כמה חודשים הייתי כאן במסיבת רווקים עם שתי חשפניות. האמריקאים... "מתדלקים" את עצמם במסיבות לרמות שאנחנו (אני בעצם) לא ממש מכיר - אני לא מכיר את המצב שבו אדם שותה עד שהוא מאבד כיוון. המסיבה הלכה והתחממה, ומרקיאות רמות של התפעלות למראה החשפנית - הידים החלו להישלח והיה נחמד לאללה - אני ביישן מטבעי, לכן לא נגעתי ודי צחקו עלי ברוח טובה על זה. טענו שהן לא מספיק ירוקות
. כשהמסיבה התחממה לרמה שבה החלו יחסי מין פעילים בין חלק מהאורחים לחשפניות באחד החדרים הפנימיים - מה אומר... לא הרגשתי שבא לי לבעוט את הכדור לשער, ואפילו לא לצפות בפנדל. גם כי זה לא נכון בעיני - וגם כי כשאני בקשר עם מישהי, אפילו אם בעיני זה לגיטימי (וזה לא!) - אני יודע שדבר כזה יכול להרוס את האמון ההדדי, אז למה לחפש צרות? הן מוצאות אותנו מצויין גם בלי שנחפש אותן.

../images/Emo178.gif....

וואלה שונה. אם אני בכזו מסיבה, אני נכנס לחדר ונהנה לראות את הכדורגלן מרים את החשפנית לחבר שלו שבועט אותה לחיבורים שבמפשעה של המאמן..
זה לא יעשה אותי פחות 'נשוי לה' מאשר אותך. בקיצור - אתה מחפש לחיות בכלוב מזהב.

kleo patra

New member
דווקא אני הייתי גם מסתכלת../images/Emo189.gif

סתם סקרנות שלי, ואגב הייתי נותנת לזה שמעליי גם להסתכל טפו טפו חזרו לו העיניים בשלום
מעבר לזה- זה הגבול שאתה מציב לעצמך בלי שום קשר כי אתה חושב שכך ראוי ונכון- אך בעצם זו הבחירה שלך, לא כך זה אמור להיות, כך אמור להיות לגביך- כי אתה החלטת כך.. מקוה שהובנתי

למעלה