עוברים ל ivf

sisil22

New member
עוברים ל ivf

היי בנות ,החודש עשיתי טיפול 4 של גונל f הזרעות, זהו טיפול אחרון כי אנחנו מהלא מוסברים,היום התחילו לי קצת קטמים חומים שמסמנים את בואו של המכשפה לצערי
. עכשיו אנחנו עומדים ליקראת ivf ראשון, מצד אחד אני מיתרגשת לעלות כיתה כי אני יודעת שהסיכוים טובים יותר אבל מצד שני אני קצת מפחדת להגיע לזה כי אני יודעת שזה יותר קשה ריגשית,וגם שמהזרעות אפשר לעבור לivf ומכאן זאת התחנה האחרונה ,אני קצת חוששת ומפחדת להיתעכזב. רוצה לדעת מניסיון של בנות בפורום האם אני אספיק לעשות הפריה כבר החודש או שבכל מצב מפספים חודש בגלל כל הבדיקות והניירת??? כל מדע שתוכלו לתת לי ולעודד אותי יעזור לי מאוד.

היי סיסיל ../images/Emo24.gif

החודש לצערי כבר לא תספיקו כי רוב הרופאים מתחילים עם הדיכוי מהיום ה21 למחזור ורק אחרי קבלת המחזור ביום השלישי מתחילים עם ההורמונים. שזה יהיה הטיפול הראשון והאחרון שלך
.

3מרגו

New member
דיכוי זה חלק של פרוטוקול ארוך

שמתחילים אותו לפני המחזור.אבל לא כל הרופאים הולכים על ארוך. איך שלא יהיה אין לך פרוטוקול גם כדי להתחיל מייד.

3מרגו

New member
נראה לי מעבר לניירת ובדיקות

לא תספיקי לקבל פרוטוקול לIVF,כי אם היית מגיעה לרופא,היית מדברת איתו האם אפשר להכין הכל(כולל אישור) עד שאיבה. אבל צריך מייד להזריק,לא? בהצלחה!

Angel 30

New member
ישנה סדרה של בדיקות דם

בנוסף לכל הניירת. אז למה להלחץ קחי חודש הפסקה. אני התחלתי עם הדיכוי ביום השני למחזור

שישון

New member
סיסילי ../images/Emo140.gif

קודם כל בהצלחה. מאחלת שעליית המדרגה הזו תוביל אותך היישר למדרגה הסופית והאחרונה לפורום העגלגל
אני מתארת לעצמי את האכזבה מהטיפול הנוכחי והרגשות המעורבים של המעבר לIVF ויחד עם זאת אני מצטרפת להמלצתה של אנג'ל. הרופא ירכיב לך פרוטוקול. קחי לך את הזמן לבדוק אותו, להבין, לראות אילו בדיקות את צריכה ולהבין לקראת מה את הולכת ותבצעי את הטיפול בנחת בחודש הבא. ממילא עלייך להמתין מעט לאישור והחודש הזה מבולגן בגלל החגים. מחזיקה אצבעות למתנת חגים מאוחרת! בהצלחה.

פּוֹנְג

New member
בהצלחה בכל מה שיהיה, עדיף כמובן

שהסימנים החומים לא יהיו מה שאת חושבת, אלא...
סביר להניח שהחודש הקרוב לא תתחילי בהפרייה, יש מספר בדיקות ו"מנהלות" שצריך לעשות לפני הפריות. וחוץ מזה, שתמיד כדאי לתת צאנס לספונטאני לפני הפרייה ראשונה
בהצלחה.

למעלה