עוברים איטיים

malina83

New member
עוברים איטיים

אז עד ששרדתי את השאיבה ויצאתי מסכנת גירוי יתר, ואפילו הרירית המעצבנת שלי נראתה קצת יותר טוב, הגיעה צרה חדשה. היום הייתי צריכה להחזיר בלסטוציסט. מתוך 12 ביציות 10 הופרו והתפתחו כולן יפה. אבל אף אחת לא הגיע לשלב בלסטו?!! כרגע שמונה מהם תקועים בין 8-10 תאים, בדרגות 1-2.
החזירו לי עובר דרגה ראשונה עם 12 תאים ואחד דרגה ראשונה 9 תאים. היה לכן משהו דומה? מדוע זה קרה?
כל פעם משהו חדש מאכזב, כבר אין כוחות.

שני העוברים שכתבת הוחזרו ביום 5?

ובכל מקרה יש שלבי מעבר שגם בהם מחזירים עוברים
מורולה חלקית..
מורולה...

malina83

New member
כן היום

הטחזרו ביום 5. לא יודעת האם היו מורולות או לא, יודעת רק מספר תאים. המילים של הרופא שהחזיר לי היו ״ יש יופי של עברים אבל הם נעצרו בהתפתחות״. איך אני אמורה להבין משהו מזה???? את הטובים ביותר החזירו את השאר השאירו לגדול עוד. אני אמורה להתקשר בעוד כמה ימים לשאול האם מי מהם שרדו להקפאה. פשוט עצוב ואין כוחות.

Lucyk27

New member
הכי טוב להם ברחם.

נחזיק אצבעות שימשיכו להתפתח יפה אצלך.

אצלי גם התפתחו לאט

גם אצלי בשאיבות שעשיתי העוברים התפתחו לאט יחסית ולא תאמו ליום שבו היו. התשובה שקיבלתי מהרופאים היא שהסיבה יכולה להיות: סטימולציה לא מתאימה, בעייה בזרע, בעייה בביצית, תנאי מעבדה לא טובים. בקיצור- כל התשובות אפשריות. אחרי 2 שאיבות לא מוצלחות בפרוטוקול קצר החלפתי לפרוטוקול ארוך עם מינונים גבוהים, מה שעשה הבדל רציני והעוברים התפתחו יותר טוב מאשר בסבבים קצרים ואפילו השגתי לראשונה בלצוסציטים . גם בשאיבה הזו משהו קרה ואחרי היום ה4 ההתפתחות הואטה, אבל כרגע אני ממש בתחילת הריון מהחזרת שני בלצו' מוקפאים יום 6 בדרגת איכות - 3bb 3cb (ששניהם התפתחו ביום 6 לבלצו' ולא ביום 5). איזה פרוטוקולים עשית עד כה?

malina83

New member
הפרוטוקול הזה היה ארוך

בפעם הראשונה עשו לי פרוטוקול קצר , נשאבו 10 ביציות והיו 6 עוברים טובים ביום 3. החזירו 2 טרי , אחר כך בסבב מוקפאים עוד 2. לא נקלטתי. יש לי רירית מאוד דקה וכדי לנסות להתגבר על זה הרופא החליט הפעם לעשות דיכוי בפרוטוקול ארוך. היה קצת שיפור ברירית, הכל היה נראה טוב עם העוברים עד היום. הם כל כך איטיים שזה פשוט לא ברור בעליל... אבל לא מתים ובדרגות טובות יחסית (1-2). לא מבינה את זה וכל מידע שאני קוראת באינטרנט לא מעודד.

acka

New member
עוברים

קודם כל אני שמחה לשמוע שיצאת מסכנת גירוי היתר.
דאגתי לך.
לא תמיד ההתפתחות היא לפי הספר. אולי הפרוטוקול ואולי סתם מזל נאחס.
אני מקווה שהם יצליחו להדביק את הפעם ברחם וישארו ל9 חודשים מתוקים.

malina83

New member
תודה

אני מבינה שהסיכויים ממש לא גבוהים...קשה לי לשמור על אופטימיות, ורק זה כבר פוגע בי ובהם.

למעלה