עובדי משרד החוץ בניגוד ענינים.......

kabulkabul

New member
עובדי משרד החוץ בניגוד ענינים.......

במקרה מצאתי ברשת מידע על "עובדי משרד החוץ" שמתגוררים בהתנחלויות (( מדובר במידע שהתפרסם בגלל הפיגוע בשגרירות ישראל בבואנוס איירס - הפיגוע הראשון ולא השני - ואני מגלה כאן "ניגוד ענינים ענקי" . הם עצמם מהווים מכשול ביחסי ישראל עם הפלשתינים. (( אני חיפשתי בגוגל את המילה "זהבה נהרגה" בגלל שגיליתי מכון בשם "זהב"ה כלומר המילה זהבה כראשי תיבות של משהו ואז הגעתי לפרשת מותה של הגב "זהבה זהבי" ז"ל ולעובדה שמשפחתה הגיעה מהתנחלות

kabulkabul

New member
להפוך התנחלות למחנה השמדה .....

אני מאמינה שההתנחלויות הוקמו עם תוכנית ארוכת-טווח להסבתן למחנות-השמדה בגלל מיקומן המרוחק והכבישים המעולים

zoti

New member
שכחת כמובן שהרכבת הקלה תגיע להתנחלויות

אחרת איך יעשו טרנספורטים?

nygener

New member
מי הוא יהודי ????????

או יותר נכון מה היא התנחלות? מי החליט שהם גרים בהתנחלויות? מי מחליט מה היא התנחלות? שייך מוניס? הקיבוצים שיושבים על אדמה של ערבים שברחו במלחמת השחרור הם לא היו התנחלויות ? יפו, רמלה, עכו, לוד, לטרון, רמות, מודיעין וכן הלאה והלאה. ואם תגיד לי שהאום שמום קבע על סמך קוו ירוק כחול או שחור דמיוני ששורטט באמצע ארץ ישראל אני יענה לך שהאום שמום מורכב מ-191 מדינות (פחות או יותר) שרובם המכריע לא דמוקרטיות לחלוטין כמו נורת' קוריאה או סעודיה או לא נחשבות דמוקרטיות כמו סין וקובה, למה שנשמע להם? ואם תגיד לי שרוב העולם רואה בהם התנחלויות אני אגיד לך שבשנות הארבעים רוב העולם קבע שאנחנו צריכים ללכת לכבשנים, האם היינו צריכים להקשיב להם בגלל שהם היו הרוב בשנות הארבעים? ואם רוב העולם בעוד ארבעים שנה יגיד שאנחנו צריכים להתאסלם או לצום ברמאדאן גם נצטרך להתאסלם? הבעייה היא לא עם רוב העולם הבעייה היא עם קומץ ישראלים שמשניאים אותנו בעולם! בלעדיהם היו מסתדרים טוב מאוד עם שכנינו הערבים שגרים ב-22 מדינות ענקיות ומלאות נפט שלהם ועם מדינת פלסטינית בשם ירדן ששמנים אחוזים ממנה הם פלשתינאים ושהיו יכולים לעזור אם הם באמת רצו לפתור את הבעייה שמכונה "פלסטינית" רק תתאר לעצמך שהיו לנו 22 מדינות עשירות וענקיות מלאות ביהודים עם נפט מסביב לישראל הקטנה והפיצפונת האם בכלל היתה לנו בעייה עם קומץ קטן של אחינו היהודים או שהיינו נותנים לכול יהודי מליון דולר ומאה דונמים עם ווילה קטנה רק שיבואו להתגורר אצלנו וסוף הבעייה

sirpad

New member
מתי אתה רץ לכנסת? הקול שלך שלי.

הקול שלי שלך? יש לך קול? עוד פעם, הקול שלי שלך.

vinney

Well-known member
וואו, מחוסר בטחון עצמי אתה מגיב אפילו לגולם..

למעלה