עובדה....

dev4onka1

New member
עובדה....

אתמול סיימתי קורס חובשים והיום הודיעו לי שאני הולכת לשרת בעובדה..... אין לי מושג איך לעכל את זה...אני מהמרכז והדבר האחרון שחשבתי עליו זה לשרת באילת.... מישהו מכיר תבסיס? איך שם? משהו...אני זקוקה למידע.....תנקס.....

Krishi

New member
עובדה

חצי שעה מאילת (או 5 מת"א באוטובוסים ורכבות.. חח) שני שליש מדבר.. שליש בניינים.. חח.. יש קולנוע (לא יודע אם עובד עדיין) ובריכה.. שקם נחמד (יש אפילו חנות מזכרות
).. חדר כושר.. בגדול זה די חור באמצע המדבר אבל מחיילים שמשרתים שם הבנתי שהחיים שם די סבבה... בכל זאת, זה חיל האויר

Krishi

New member
נ.ב.

אם שדה דב לא רחוק ממך.. תבררי דרך תובלות שדה-דב אם יש איזו תובלה (טיסה שאת מנצלת בחינם על חשבון הצבא
) שמגיעה לעובדה.. בדרך כלל יש (ואם יש, עולים לפי דרגות, אז תקווי שיהיה מקום בשבילך)... את הבירור עושים בערב לפני הטיסה. אם את רוצה אני אתן לך במסרים את המספר שלהם. אחרי שתיקלטי בעובדה תבצעי את הבירורים לגבי התובלות דרך הפקמ"ציות בעובדה.. ne volnuisya.. vso budet horosho

ChilD SouL

New member
המשפט ברוסית הצחיק אותי...

ועשה לי חשק לצבוט אותך כמו שאני עושה לאחיין שלי, עד שהלחיים שלו אדומות והוא עושה לי "לכי".

הייתי שם בטירונות+קורס. הקולונע לא

עובד... רק למורקי"ם מושקעים ומגניבים ביותר! ובאמת האנשים שמשרתים שם קובע עושים רושם שהם נהנים.. ועד כמה שעובדה באמצע מדבר ובאמת יש שם המוון שטחים פתוחים, יש גם דשא וירוק. המקום נראה כמו קיבוץ קטן... והאכול סבבה יחסית. ויש כספומט ושקם/חלביה/בשריה וספריה עם נט אזרחי... זה הרבה יותר ממה שיש לי עכשיו (בסיס מודיעין קטן וחמוד בצפון)

Krishi

New member
גם אני הייתי שם בקורס

ועכשיו בבסיס קטן וחמוד בצפון
האוכל באמת טוב (למרות שעכשיו טוב יותר
) בקיצור בסיס של חיל האויר.. יש הכל.. כולל ספריה עם אינטרנט אזרחי ובנק
(עכשיו יש לי אינטרנט אזרחי משלי
)

amircn1

New member
עובדה...

זה אחלה של בסיס חוץ מהמרחק שזה החסרון הגדול שלו, הכל סבבה שם מבחינת תנאים, כמו יתר הבסיסים של חה"א שירות מהנה

למעלה