עובדה על בילי המושלם שלי ורק שלי

XD

ketas

New member
בילי המושלם שלך ורק שלך?

אולי כדי שתודיעי לאדריאן
ודי כבר עם החרא של בילי המושלם....זה מעצבן בטירוף.

sapirush1

New member
דוגרי

אני כבר לא יודעת מי עושה את זה בכוונה ומי רצינית

no name141

New member
צודקת!זה נמאס כל הודעה שנייה

של הילדה הזאת זה כאילו שיאו בילי כזה כאילו הכי שווה בעולם כאילו דההה.. זה כבר מעצבן!

GD ROCKS

New member
נכון

מה ניהיה מהפורום פתאום? לא עברנו את התקופה של "שיואו בילי כזה חתיך איזה כוסוןןןןן האא!" ?!? זה מעצבן!!!!!!!!!!!!!!

לוטמוש

New member
../images/Emo46.gifיודעים מה........

לא נאה לכם אל תגיבו אבל אני באמת מתה עליו ברצינות כמה שאתם תחשבו שזה פטתי אני לא מפסיקה לחשוב עליו ותפסיקו להיות מגעילים ולהגיד שזה מעצבן אותכם ואם זה כן פשוט בבקשה בשיא הנחמדות אל תגיבו תודה........

*מגלגלת עיניים לתקרה*../images/Emo60.gif

אם לא נגיב אז זה יחשב הצפה, ואם את רוצה שלא נגיב אז אל תכתבי בכלל. ושמישהו יקרא ל-greenday girl שתדכא אותה קצת (היא טובה בזה
)

no name141

New member
אויש נו באמת..את צודקת אני חושבת

שזה (מאוד) פטתי!..אבל אותי זה משעשע חחחחחחח

LoVe NeVeR DiEs

New member
אוי, את המקרה הכי חמור פה...

פשוט נגמרו לי כל המילים לאתר אותך
ואני בטוחה שהרבה יסכימו אותי :)

חיחיחי איזה נחמדות יש פהההההה

אז ככה: אתם לא תציפו בהודעות ה"מושי מושלם" שלכם (כי עם כל הכבוד - אף אחד לא מושלם...) ואתם - תפסיקו להראות את הנחמדות שלכם בדרך כל כך נחמדה... כי זה לא נחמד.. אפשר להגיד יפה ולא לעשות מי זה הודעת שרשרת..

שני דברים:../images/Emo163.gif

1. כשאני כבר טורחת להזיז את עצמי לפה ולטרוח עוד יותר ולהגיב, אני אעשה את זה בדרכי שלי:] 2. כשיש משהו שלא מוצא חן בעיניי אני אגיד. 3. אמרתי בדרך מאוד נחמדה.

לוטמוש

New member
גם כן חושבת את עצמך...

אם זו כזו תרחה אל תכנסי וכבר אמרתי לך לא נאה לך אל תגיבי אני חושבת שהוא מושלם וזהו לא משנה מה תגידו את לא אוהבת משו שמרי לעצמך או שכן תגיבי אבל בצורה יותר נחמדה כי את פשוט אגרסיבית ורעה...!

אני מניחה שזה היה אליי.../images/Emo163.gif

אני לא אגיב לך, כי לא מתחשק לי להיות כלבה. ויש פה אנשים שיודעים שאני טובה בזה.

למעלה