עד שלא ירצח כדורגלן לא ישתנה כאן כלום

איציק5111

Well-known member
עד שלא ירצח כדורגלן לא ישתנה כאן כלום

העונש של זהבי מהשופט העלוב והרמאי וממערכת הרקובה שמעודדת אלימות ההתאחדות לכדורגל ושאר שותפיה איגוד השופטים נותנים לנו להבין שחיי כדורגלן הפכו להפקר. מהתחלה חשבתי שלא אותו אוהד אומלל הוא האשם בפיצוץ הדרבי,הוא הקורבן של מערכת מושחתת שמעודדת אלימות ושינאה.
הכדורגל מנוהל ע"י חבור ערסים מגעילה. אגב מישהו שמע את אלי גוטמן המאמן של נבחרת ישראל מגנה את האירוע? ומגבה את זהבי? שאלה מיותרת ברור שגוטמן הערס לא יגנה את האירוע.
לסיכום אמן אמן שנבחרת ישראל הגזענית המושחתת תכשל ותקבל תבוסות .

כולנו שונאים את נבחרת ישראל בכדורגל שתימחק אמן

טל 2010

New member
מסכים, הכדורגל כאן צריך להסגר ולהפתח מחדש

גם כי פשוט רואים שבמתכונתו הנוכחית הוא לא מתקדם לשום דבר.
לדעתי נגד בוסניה ישראל תוציא תיקו, אלא אם כן באמת השחקנים יתנו 150 אחוז.
אני כבר הפסקתי להאמין בנבחרת הזאת, אגב, יש סיכוי שהחכימו והמשחקים הביתיים לא ישוחקו בר"ג?

רוסב

New member
מעניין מדוע לא נתנו להם הפסד טכני

אחרי הפריצה של לוצקי בדרבי שקובי מוסא נתן לו איפון
&nbsp
וגם העונש בדרבי המוטות לא ממש מרתיע

טל 2010

New member
המשחק הופסק וחודש אחרי המקרים האלה.

ומסכים לגבי העונש- הוא אכן היה חלש, בדרבי המוטות, הפועל היתה צריכה לקבל הפחתת 2-3 נקודות לפחות, אבל למה אתה לא מדבר גם על מקרים של בית"ר/חיפה/מכבי/קבוצות אחרות?
על נהמות לטוטו תמוז, על זריקת בלוקים מחוץ למגרש בתחילת העשור הקודם, על אינספור פעמים של זריקות גרעינים, בננות, וגם אבנים בחלק מהמשחקים לכיוון אבוקסיס- זכור לי שהיה גם מקרים כאלה(בעיקר מהצד הבית"רי) תסתכל על משחקים מהעונות הטובות של בית"ר, ותשמע איך גם הם שרים נאצות וקללות., תסתכלו איך מכביסטים במקומות עבודה /בתי ספר/תיכונים/צבא ושאר אוהדי הקבוצות מתנהגים כשהם שומעים חס וחלילה על אוהד הפועל שנמצא במקום- ישר "קומוניסט" "עוכר ישראל" "מטונף" "חיזבאללונים"(אני עושה סלט, אבל רבאק, תהיו אובייקטיבים- זה בגדול)

כאן בדרבי האחרון המשחק פוצץ דווקא אחרי שאוהדי מכבי נכנסו לאחר התערבות של אנשי הצוות שלהם שלא היו אמורים בכלל להיות על הדשא, למה לעזאזל אתם מתעלמים מהדברים האלה?????
אני לא בעד האלימות הזאת, אבל כאילו, מה, אתם נהנים לעצבן את אוהדי הפועל עוד קצת ועוד קצת עם החוסר אובייקטיביות שלכם?? מה נסגר איתכם??

טל 2010

New member
אני מאוד מאוד מקווה שלהבא יתחילו לשים שם לב יותר לדברים האלה

תראה אני כבר אומר לך, זה יקח זמן לטפל במקרים האלה,וזה יקח זמן עד שיביאו למשחקים האלה אנשים באמת ברמה גבוהה שאין להם זהות עם אף קבוצה, לא כמו המאבטחים במשחקים שהיו עד כה, ידוע שחלק מהכוחות הזדהו בפרצוף של אוהדי הפועל שהם אוהדי בית"ר/מכבי או סתם שונאים הפועל- זה לא צריך להיות.
כנראה שיהיו עוד מקרים, גם הקהל של הפועל המתון מתחיל לקבל את זה שהוא צריך להוקיע מעצמו את המופרעים, אבל עד שזה יכנס למצב של מעשי- יקח עוד זמן, צריכים להיות עוד כמה וכמה פעמים שממש אבל ממש יגרמו לכולם לשנוא כל כך את האנשים שיושבים בשערים האלה.
לגבי כשל האבטחה בדרבי האחרון, באמת לא ברור מה הלך שם ואיך זה קרה, אני רק חייב להגיד- למרות שהפועל אירחה, אם להפועל מורידים על הדבר הזה נקודות, גם למכבי צריכים להוריד לפחות נקודה אחת- דיברתם על זה שעונש צריך לגרום לקהל לשנות את ההתנהגות שלו- אז גם לגבי מכבי, לא יכול להיות שאתם תתעלמו כאן, ואני רואה בדיונים שכמעט ולא הזכרתם- שמכבי שלחה באמצעות אנשי הצ-ו-ות המ-ק-צ-ו-עי!!!! אנשים שילבו עוד יותר את היצרים, גם מכבי צריכה לספוג כאן עונש ואני מקוה שאנשי הפועל יתעוררו למען ההגינות, וילחמו על זה.
אופ"א היתה עושה מזה מטעמים , תדעו לכם. גם מהפועל וגם מזה שאנשי מכבי ירדו לדשא והלכו לשער 11- זה דבר שאסור לו לקרות.

רוסב

New member
מאותו רגע שהוא התנפל על זהבי

כבר לא היה ערך ספורטיבי למשחק ולא היה טעם בחידושו

tapuzo2

New member
העונש מאותת לאוהדי הפועל תל אביב להמשיך במסע האלימות שלהם

GentlePunter

New member
עופר עיני יו"ר התאחדות הכדורגל שלך ושלי

ובזאת סיימתי את דברי.

רוסב

New member
חושב שמכבי צריכה לעזוב את החור הזה

ולעבור לשחק בקפריסין
&nbsp
אולי אנגלידיס ו/או ג'ורדי יוכלו לסדר לנו מעבר

pgprince

New member
כדורגל מעניין את עיני כמו שמזג האוויר במונגוליה מעניין את

רוב חברי הפורום

טל 2010

New member
תקשורת אדומה אה? תראה איזה יופי של אייטם של טביב נגדנו

זה נוקאאוט מוחץ של מדינת ישראל נגד הפועל.
אבל אתם תמשיכו בשלכם, ב"התאחדות האדומה" וב"תקשורת השמאלנית".
את האוהד הזה פואד, מוני הראל עוד היה צריך להרחיק בזמנו מהמגרשים כולל עוד כמה חברים מופרעים שלו שם בשער המטונף הזה.
אם לא נותנים לו כלא על כאב הראש שהוא גרם, אני מפסיק לראות כדורגל ישראלי , חד וחלק.
לא יכול להיות שהפועל/מכבי/בית"ר/חיפה יסבלו בגלל כמה מטומטמים שבאו ללכת מכות ולעשות בלאגן, זה פשוט לא יכול להיות. פעם אחת שיהיה תקדים, זאת ההזדמנות.

איציק5111

Well-known member
הבעיה בשופט שחימם את המצב ומעודד אלימות

הבעיה הגדולה היא בשופט בהתאחדות באיגוד השופטים ולא באוהד.

אם זהבי לא היה מורחק על זה שאוהד תקף אותו המשחק היה נמשך כרגיל ולא היה את כל הבאלגן.

לאחר המשחק הגופים של ההתאחדות המשיכו לגבות את השופט האומלל.
מה שניתן להבין שהם תומכים בפגיעה בכדורגלנים.

אגב חיי שחקן כדורגל לא פחות חשובים מחיי שופט, ההתאחדות הפקירה את חיי הכדורגלן והפכה את דמו לזול.

אם שופט מותקף המשחק מופסק ואם שחקן מותקף המשחק נמשך כרגיל

גם אחרי שירצח חלילה כדורגלן לא ישתנה כלום

בדיוק כמו שאחרי שנרצח כאן ראש ממשלה לא השתנה כלום, כי אנשים לא משתנים.

למעלה