עד עצם היום הזה 7 20

עד עצם היום הזה 7 20

סוף סוף הקללה נשברת
אז מסתבר שהקללה לא רק הביאה את לכולם לHyperion Heights אלא גם החזירה את כולם בזמן
הנרי משוחח עם העצמי הצעיר שלו, נחמד.
וסיפור הרקע מתרחש בזמן הסיפור העכשיוי
ועוד משהו שעשה קמבק רמפלסטילסקין וכבר הספיק להרוג את דר' פסיליי
בסך הכול פרק נחמד ויפה

פרק מתוק
720

הסוף כבר מורגש.
הקללה נשברה בדרך מצוינת שהולמת את הסדרה.

הדמויות נמצאות בעבר! רעיון פשוט ומבריק שמסביר למה בני המשפחה הלא מקוללים לא יצרו קשר עד עכשיו.

עוץ לי גוץ לי המטורף קפץ לבקר ופטר אותנו מהנבל הבלתי נסבל פסילייה.

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה וסוף הקללה 20-7

הסוף של אמא גות'ל הזכיר לי את הצורה בה הקללה של דארק הוק עבדה בעונה החמישית. הגיוני מבחינת הדמות שלה. עם זאת, אני מרגיש שאם לא היו מנחיתים גרזן על הסדרה, אמא גות'ל לא הייתה מגיעה לסוף הזה ומעגל המכשפות שבנתה בעמל כה רב לא היה מסיים בצורה כזו עלובה. היא בהחלט מצטיירת כדמות חזקה מספיק לפרנס כמה עונות.
המסע של הנרי אחרי האני האמתי שלו היה מעניין. יפה מצדה של ויקטוריה בלפרי לשמור את הספר המקורי בחלקת הקבר שלה. הדרך בה הנרי סוף סוף נזכר בעצמו הייתה הפעם דרך לשמוע את עצמו הצעיר יותר שהייתה יחסית מקורית. אני חייב לציין שהוא ורג'ינה עשו דרך ארוכה מאד מאז העונה הראשונה. עם זאת, נראה לי מוזר להתעלם מהתפקיד של אמה בחייו. הם מתנהגים כאילו רג'ינה היא ההורה העיקרי בחייו ולא שהאחריות משותפת.
ד"ר פסילייה מנסה סוף סוף לבצע את העבודה שלשמה הגיע. וכמובן מגלה שהוא איחר את רכבת העלילה ונבל חדש עלה לקטר. נראה לי שהוא הקורבן העיקרי של ביטול הסדרה.

למעלה