עד עכשיו 6 גלימות ו6 חצאיות נסיכותיות...

עד עכשיו 6 גלימות ו6 חצאיות נסיכותיות...

מבצע התחפושות לגן נמשך, על אף שאני כבר לא יכולה להסתכל על מכונת התפירה וכל הבית מלא חוטים . כמובן שניצלתי את התפירה לצילום והעלאת רשומות לבלוג אז הנה חצאית אחת

netamir

New member
כל הכבוד לך!

זה נראה המון עבודה, והפריטים יוצאים יפים מאוד.

ponyplus

New member
וואו הדס! כל הכבוד!

על ההספק וגם על המבחר והעיצוב! אני בסך הכל צריכה להקטין תחפושת של צב נינג'ה. נשארה בכפר השעשועים רק מידה 10 והיא ענקית עליה ואני כבר בסרטים.... שאפו!

holly hobi

New member
ברחה לי ההודעה

רציתי להגיד, שחבל שאין אמא כזו בגן שלנו. ואז נזכרתי, שזו אני.... יאללה, אני חייבת להתיישב לעבוד קצת
חוצמזה, אני מקווה שגם לך הכנת איזו שמלת נשף או לפחות גלימה מלכותית. חג שמח!

ענת זך

New member
וואו הדס... איזה גלימות וחצאיות משגעות...

איזה כיף שיודעים לתפור כמוך....

הפעם אני לא בתפקיד האמא

כשהילדים שלי היו בגן באמת התנדבתי לתפור, אבל הפעם זה גן שאני עובדת בו כמה שעות בשבוע, אז זה על חשבון שעות העבודה. השנה מסתמן שאני לא תופרת שום תחפושת
הבת בחרה משהו שיש בבית ואני רק אקצר לה חצאית בשביל זה והבן עוד לא החליט אבל כנראה שיוותר (הוא בן 10 ולא מת על הקטע) היתר גדולים כבר...

סיגלין

New member
אהבתי את זה שאת ../images/Emo10.gif שאין לך מה לתפור השנה

אני בדיוק ההפך ..... מאד
למרות שהשנה דווקא הפתעתי את עצמי וכן תפרתי. הגלימות והחצאיות שלך ממש יפייפיות ועושות שמח , הצבעים יפים .

שושה118

New member
כל הכבוד הדס! יופי של חצאיות וגלימות....

יישר כוח על היוזמה להכין כל כך הרבה תחפושות, בעניין שאריות החוטים שבבית - תתנחמי בכך שמיד לאחר פורים מגיע הניקיון הגדול לפסח....

את מלכת ../images/Emo47.gif פורים ../images/Emo151.gif

ולכן אני מציעה להורי הגן לתפור לך בגדי מלכות. איזה השקעה יופי וחן יש בעבודות שלך. גם אם הן ע"ח שעות העבודה בגן. זו השקעה אדירה. אני בטוחה שכולם נהנים מהתוצאות. ואנחנו ממראה עיניים מרהיב.

למעלה