עד לבית

מיאב

New member
עד לבית

לכל מי שמעוניינת בבניית ציפורניים באזור תל אביב רמת גן בת ים ההיתי בעלת עסק לבניית ציפורניים ושעווה באשקלון (אשקלונית לשעבר) עכשיו אני גרה בבת ים בוגרת בית ספר לאיפור ירין שחף מאפרת מהמם!!!אני ציירת במקצועי לכן אני אלופה בקישוטים ובפיסול באקריל זהו לכל מי שמעוניינת באיפור ייעוץ אישי חוגיי בית באיפור בניית ציפורניים ושעווה הטלפון שלי זה 0544766812 מירי

מיאב

New member
את ממורמרת שיש עוד תותחיות מבת ים?

דרך אגב המרכאות שלך מיותרות כי יש לי שם חזק באשקלון ועכשיו גם בבת ים...

איפה את רואה מרכאות ?

היא בסך הכל הציעה שנראה עבודות שלך מה רע ברעיון הזה ?

כשמתקשרות אלי לקוחות חדשות אני

מפנה אותן לאתר שלי לצפות בתמונות ורק אם זה מוצא חן בעינהן הן חוזרות אלי. אני לא ממהרת לקבוע ולסגור פגישה כי אני יודעת שיש לי סגנון יחודי שלא מתאים לכולן. ההמלצה של הילי היתה במקום!!! לקוחות מגיעות בדרך כלל לאחר שראו עבודה שלך והיא מצאה חן בעינהן. יום טוב , אורית.

פחחחחח הצחקת אותי ממורמרת - ממך הצחקת אותי

מי רשם מרכאות בכלל ואיפה ואם את חושבת שאת תותחית תעלי עבודות כדיי שנראה וכנראה שאין לך אז את יותר מדברת מאשר עושה

נ.ב.- בבת-ים יש מלא תותחיות את האחרונה שתדאיג

אותי ומלבד זאת שלכל אחת יש את הפרנסה שלה ואמן שלכל אחת מאיתנו יהיה שפע של עבודה אולי שתתבגרי תביני

מיאב

New member
להילי החמודה

את האחרונה שתגיד לי להתבגר אני אולי בת 24 אבל הספקתי הרבה ותאמיני לי שאני מבינה הרבה יותר טוב מימך(חתונה בית עסק) ולא חסר לאף אחת פרנסה ושגם לא יחסר אז את ממש לא מודל לבגרות...

infatuation

New member
בנות להרגיע בבקשה

אני לא אוהבת את הנימה הזו שמישהי פה מרגישה יותר מהשנייה בגלל אולי הגיל, אולי הזמן שהיא עוסקת בזה... אנחנו פה כדי לעזור אחת לשנייה, לענות על שאלות, לתת ביקורת בונה, ולהראות עבודות ולהתגאות בעצמנו. מקווה שהגענו להבנה בנושא.

למעלה