עד לאן ?

מחורפנת

New member
עד לאן ?

עד לאן ניתן למשוך חבל דק ? יש שיאמרו עד שיקרע . ולאן נמשיך מרגע שיקרע החבל?! חבל . חבל על כל אותן מילים , על כל אותן הברות , דמעות , אושר מעושה , חיבוקים , נשיקות , חבל… חבל על כל אותן מחשבות התבדחויות , רמיזות , קריצות , שתיות , כוסות , יינות , סיגריות . חבל על כל רגע ורגע מבוזבז לשווא , לתקווה , לציפייה , לחרדה , להתמודדות , לכתיבה , לריקוד , לחוסר שינה . חבל על האוצרות שהוטמנו בארגז כבד ממתכת יקרה . שננעל ונעלם כלא היה אך יצוץ מדי פעם עם עוד שכבת אבק ואפר . חבל על ארון הקבורה הממורק והמעובד , משויף ומגולף שעומד על תילו לא משומש ומחכה … חבל על האנרגיה , בזבוז … בזבוז של זמן , זמן וכוח , מוח , עומק , תהום, מאגרים שבוזבזו ונותרו ריקים מתוכן . חבל על חוסר הבנה , חוסר התאמה , חוסר כימיה או פיסיקה או מתמטיקה . חבל על זמן . שבועות , חודשים , ימים , שעות , דקות , שניות , זמן אוויר . חמצן , אוויר , נשימות , דפיקות לב , כאבי בטן , פרפרים , חרקים , זוחלים , דבורים , יתושים , זחלים , לטאות , נחשים מתפתלים על עורף וגרון , איברי מין , עובש , יובש , נופש . ששש… שקט . שקט , שתיקה , מבוכה , שלווה , רוגע , מנוחה , שינה … הרבה שינה … גלולות , כדורים , מקלות , טילים , פצצות , חתיכות , רסיסים , זכוכיות , דיו. דיו שנשפך , די! סימנים , אותיות , קווים , נקודות , לבבות קטנטנים . חבל על האמת . לא יצאה לאור , לא הוקרנה על מסך גדול , לא התפרסמה בחוצות העיר , רחבי העולם . חבל על האשליה המבוזבזת והדמיון המפותח , הפנטזיה העוטפת ומושכת וסוחפת וגורפת וטורפת – מטורפת . מזל . מזל שיש טירוף . תירוץ . מרוץ . אז עד לאן נמשך חבל דק ?

הטירוף ...

הוא דבר נהדר ... ומצד שני אני לא חושב שחבל על כל הרמזים או קריצות או מחשבות .. גם אם הם מלטפים לזמן קצר ..זה שווה את זה . על הכשרון והדמיון אני מסכים .. שזה חבל .. ואהבתי את תיאור הפנטזיה .. בקיצור די התבלבלתי ..שתיארת אמת ..שהיא קיימת בכל אחד ואחד .. אוהב טולי ...

עופרי-

New member
הטירוף הוא דבר נהדרו..יחסי!

מה שאני מגדירה כטירוף הוא וודאי לא מה שאתה או אחרים מגדירים כטירוף. אני אישית נמשכת לטירוף. עדיין, אני מוצאת הרבה אנשים שטירוף בשבילם הוא לצאת באמצע הלילה לבית-קפה. ככה, בלי אזהרה. וואו!! בשבילי טירוף מתבטא בהרבה דברים. אבל..כמוך אני חושבת שזה נהדר.

עופרי-

New member
לא יודעים אם לא מנסים.

אני בדיוק מאלה שמותחים את החבל עד הסוף. והוא אף פעם לא נקרע. אז חבל על מליון דברים ובכל זאת, לא חבל על כלום. כי כל דבר שעושים הוא התנסות. התנסות יצירה. בתנסות באהבה. התנסות בקשיים. התנסות במימוש. התנסות בדברים חדשים. בהכל.

רותי ב.

New member
באמת נדמה לי עד שיקרע.

ואצל כל אחד זה נדמה לי שזה קורה בנקודה שונה.

דספרדו

New member
איזו שאלה זו??

למתוח את החבל עד הסוף!!! כי אם לא מה יהיה? אז נמות. אבל סתם ככה? תני למות בכייף עם חיוך להגיד ראבק אני ניסיתי הצלחתי או לא, לא משנה בכלל אבל לפחות היה שווה. נכון שאומרים ``הדרך לגן עדן רצופה מכשולים רבים`` הדרך לגהנום רצופה כוונות טובות`` אבל ביננו למי איכפת באמת לאן נגיע אחר כך תני לחיות קודם אחר כך כבר נראה. ובכלל יש דבר כזה אמת?? אמת של מי? האמת שלי למשל פשוטה לאללה ``חייה ותן לחיות`` לא מתאים לך? לא נורא, אני ממשיך.. ביי..

למעלה