עד כמה נסיעות לחו"ל חיוניות בעולמכם הפנימי?

עד כמה נסיעות לחו"ל חיוניות בעולמכם הפנימי?

רציתי לחשוף אותכם לעולם שאולי חלקכם מכיר וחלקכם לא. כשרובינו שומעים חו"ל חושבים על ערים גדולות: לונדון, ניו-יורק, פאריס, קניות, כנסיות וכ'ו.
יש חלק אחר, אולי קצת פחות מתוייר על ידי הישראלים, זה ששורר פה השקט, שאון המפלים, פעמוני הפרות, כזה שרואים את הטבע במלוא עוצמתו ושנותן משמעות אחרת לחיים. אני מדבר על שוויץ אם כי זה רלוונטי לעוד מקומות.

נכון שתמיד אתם רואים פרסומות של צימרים, מקומות בארץ או בעולם וכשמגיעים אז אתם מתאכזבים כי "זה לא כמו בתמונות" ? אז זהו שכאן זה בדיוק כמו בתמונות, יפה כמו גן עדן ושליו.
בשבילי זה לא סתם עוד טיול של לעשות וי ולראות מקומות, זה מקום של התחברות לשקט, לחופש ולכל מה שחסר לנו כאן במירוץ היומיומי. זה משהו שאני מחכה לו כל השנה משהו שמשנה את ההשקפה על החיים.

אוסיף כמה תמונות כדי שתראו על מה אני מדבר.

היי ,חמוד...

שמחה שמצאת מקום שמחבר אותך לשקט.
לדעתי כל עוד טיול למקום זה או אחר לא הופך למרדף בפני עצמו, זה נהדר
ואני בהחלת בעד.

אני גם חושבת שאפשר להתחבר לשקט ולשלווה בכל מקום ובכל יום.
לא תמיד זה מצליח לי, וזאת השאיפה. חופשות זאת המצאה די מודרנית
ויוצר אצל לא מעט אנשים תחושה שאם הם לא נסעו לחו"ל או לקחו חופשה, אז הם חנוקים לגמרה. כל הזמן מחכים...מחכים לסופ"ש, לחופשה,לפנסיה........
אני חושבת שלא צריך לחכות. ללמוד להתחבר לשקט הפנימי
שיש בתוך כל אחד מאיתנו.(אייקון של מדיטציה)

תמונות אכן מדהימות.

האמת שחו"ל לא מושך אותי כל כך...

אני לא ממש נהנית ומתחילה להנות בד"כ כשכבר מסתיים הכל, כי לוקח לי זמן להשתחרר.
קשה לי לנסוע במיוחד למקומות שבהם לא מדברים אנגלית ומרגישה בחוסר שליטה.

יש מקומות מדהימים גם בארץ ולצערי אני מרגישה שמפספסת את זה כי אנחנו בקושי מטיילים במיוחד בשנתיים האחרונות.

תמיד רציתי לטייל הרבה, בארץ ובחו"ל, ולאחרונה

הבנתי שלא המקומות מושכים אותי אלא האפשרות להיות עם אנשים, יותר נכון אדם אחד, שעוזר לי לסדר את הטיול ונוסע איתי ומעניק לי את חֶברָתו. נסיעה עם זרים (טיול מאורגן) יכולה להיות כמעט גיהינום. וחברה של חבר(ה) טוב(ה) מעניקה את האושר בכל מקום בו את נמצאת.

בן זוגי סיפר לי שבצעירותו אהב לטייל...

היה מטייל בארץ ונוסעה לסיני כל חצי שנה בערך.
הוא סיפר שהיה בטוח שמאוד אוהב טיולים עד שעבר לגור
לבד מחוץ לבית ההורים ופתאום אהבה הגדולה לטיולים נעלמה.

כנראה שפשוט הוא מאוד לא אהב להיות בבית של ההורים שלו
וזה מה שדחף אותו לטייל כל הזמן.

קצת דומה לסיפור שלך.

tovala5

New member
באמת גן עדן אמיתי יופי של תמונות

אני "מתה" על נופים ואלו נופים כובשים בהחלט.המרחבים והיופי השקט והפראי כאחד נותנים להיסחף בהרגשה עד שהסרוטונין מתחיל לנזול

התמונות משגעות

למעלה