עד כמה מסוכן לעשות עסקים באמירויות?

Asilevin

New member
שלום, אני עוסק בנדל"ן כבר הרבה שנים, משקיע לקבוצת משקיעים בנדל"ן מניב וביזמות בעיקר באירופה.
חשבתי לנסות גם באמירויות, אבל עוד לפני זה אני חושש מהתנאים הבסיסיים - אין שם באמת דמוקרטיה, 90% מהאוכלוסייה היא אוכלוסייה זרה ועדיין יש סיכון של איסלאם שהולך ומתחזק בעולם.
נפגשתי עם שותף בסומך חייקין שהסביר שכלכלית ומיסוית מאד כדאי להשקיע שם וגם מבחינה נדלנית אני מבין שזה שוק לא רע, בעיקר ביזמות, אבל אשמח .לתשובות בקשר לחששות הבסיסיים

noa tal 31

New member
זה לא מסוכן כמו שאתה חושב אז מה אם המדינה איסלאמית? אנחנו שוכחים שישי מדינות במצב מסוכן כלכלית ואפילו סין הגדולה היא מדינה לא דמוקרטית . אני לא .
חושבת שצריך לפסול בגלל האיסלאם ובגלל שהאמיריות מקום לא דמוקרטי.
בכל מקרה צריך כמובן להיזהר תמיד וגם באמיריות אפילו יותר
אני זוכרת שאמרו שמזרח אירופה מסוכנת להשקעות והמשפחה שלנו השקיעה ובשנים האחרונות הרווחים מאד טובים למרות הסיכון.

שלום אסי,
ברכותיי על הרצון להקים עסק במדינות המפרץ.

האיסלאם באמירויות נחשב מתון וליברלי.
ההתערבות של הרשויות בקפיטליזם המקומי כמעט ואינה מורגשת, ולמעשה הן מעודדות כבר שנים השקעות זרות במדינה. אפשר לראות זאת גם על ידי המיסוי הנח שהזכרת.
היחס כלפי זרים הוא חם ולא תמצא שם את האנטישמיות עליה אנחנו שומעים תכופות מהאסלאם הרדיקלי כאן במזרח התיכון הקרוב.
רבים מהאמירתים הם מסורתיים ואפילו לא דתיים, ועם זאת המשטר לא מקפיד עליהם בשום צורה.

הרבה ישראלים מחפשים להשקיע כרגע באמירויות, הייתי ממליצה לך לעמוד בקשר איתנו לפרטים נוספים.
נוכל להבהיר לך את שאלותייך בנושא ולעזור לך.

למעלה