עד כמה יקפידו רוכשים לחפש דירה עם ממ"ד?

עד כמה יקפידו רוכשים לחפש דירה עם ממ"ד?

לאור המציאות העגומה שסביבנו, אני מאמינה שיותר ויותר אנשים ירצו את השקט הנפשי של חדר ביטחון בתוך דירתם.
האם זה יעלה ביקוש לדירות יד2 משנתונים "מתקדמים"? האם המדינה תאיץ מתן אישורים לתמ"א38?

ימים יגידו

וויר

New member
לא היה קשה ולא נעלים ..

הדירות הכי טובות במיקום הכי טוב בתל אביב יושבות כולם בלי ממ"ד ...

טשאפק

New member
למה דווקא דרומה?

לא צריך להיות אסטרטג צבאי ולא היסטוריון כדי להבין שטילים יכולים להגיע עד ת"א גם מלבנון.

וויר

New member
שלא נדע ..

אבל מה שיגיע מלבנון יוריד חצאי רחובות, אלו טילים שפגיעה ישירה תחסל כל מי בממ"ד רק מההדף ...

אפשר גם ממ"ק

מקסימום הולכים כמה מטרים במסדרון.

כן, עבורי זהו קריטריון להשקעה. אומנם, התשואה נמוכה יותר, אבל אני שמח שהשוכרים שלי יהיו בטוחים.

וויר

New member
תפסול הכול ... חבר'ה אתם מדברים שטויות

מעל מליון דירות בישראל בלי ממ"ד .. תפסלו מליון דירות ? בגלל ממ"ד ? ערך הדירות הישנות יציב ומצויין .. וימשיך להיות ככה הרבה שנים אחרי המבצע הזה . מה אם ממ"ד באוטובוס ?, יש ממ"ד באוטובסים המתפוצצים ? יש מיגון נגד צונמי ? כי לפני חודש היה בתל אביב התרגיל נגד צונמי ורעידת אדמה .. יש אנשים עכשיו שמדברים מפוזיציה בעיקר של סוחרי הקומות של תמא 38 ... והם רוצים שתכנסו לפניקה ... אני שמח שיש ממ"ד ואין לי גם שום דבר נגד חנייה ומרפסת שמש אבל כל דירה יש לה קונה- והדבר הכי חשוב בדירה זה המיקום והמטרז שלה ..

בפריפריה

הדירות עם הממ"ד (בדרך כלל) נמצאות בשכונות חדשות, וכידוע מטאטא חדש מטאטא טוב.

לא פוסל

ולא שולל אפשרות של השקעת תמ"א38, שבסוף תניב דירה עם ממ"ד. בנוסף אם תהיה למחבלים רקטה עם ראש נפץ כבד מאוד (טון +) אז ממ"ד כנראה לא יעמוד כנגד הפיצוץ.

jaffainvestor

New member
כן, ממ"ק זה דבר מעולה.

בבניין בו נמצאות 2 הדירות שרכשתי לפני כשנה וחצי ישנו ממ"ק גדול בכל קומה, שאין לו קירות חיצוניים (הממ"קים נמצאים במרכז מגדל הדירות, בצמוד לחדר המדרגות ופיר האשפה). מדובר בבניין שכל הדירות בו הן דירות סטודיו ודירות 2 חדרים, לכן לא ניתן היה לבנות ממ"דים בתוך הדירות.

gimi540

New member
לשכירות זה חובה, למכירה לא תלוי באיזה אזור

בגלל שמהמצב הנוכחי אנחנו לא יודעים מה יהיה ההמשך ולכןלתקופה הקרובה כן כדאי שכל אחד יהיה מקום כמה שיותר בטוח
אבל לטווח רחוק ודאי שזה לא ימשך ולכן אם מוכרים דירה זה לא כל כך חשוב

מניחה שיירדו מאוד מחירי דירות ללא ממ"ד

אנשים יחשבו פעמיים בחוזי שכירות ובחוזי מכר אם לקחת צ'אנס כזה.

וויר

New member
באיזה חברת תמ"א 38 את עובדת ?

כן את צודקת כל הצעירים ששוכרים בתל אביב ורמת גן וגבעתיים יברחו משם בגלל שאין להם ממ"ד .. בטח ,את מבינה גדולה בנדל"ן ...

The Bulldog

New member
ממתין לקשקשנים של עיריית תל הביב

שאומרים שלא הוכחה היעילות של תמ"א 38 ברעידות אדמה. לדעתם זה רעיון טוב לחכות לרעידת האדמה כדי לראות אם היה כדאי לחזק מבנים...

נראה עם איזה תירוצים עלובים הם יצוצו עכשיו.

למעלה