עד איפה מגיע גבול הוויתורים???

2ודדה

New member
עד איפה מגיע גבול הוויתורים???

הוא שונא ימי הולדת - אני אוהבת <מאוד אפילו> אנחנו חוגגים ימי הולדת בהפרש של יומיים.. הוא ראשון.. עשיתי שמיניות באוויר כדי לשמח אותו - רק הצלחתי להכעיס.. מחר שלי - ממנו - אני לא אקבל כלום.. בטח לא נשיקה אפילו.. לא יודעת אם זו התפשרות שאני רוצה.. הצעתי למצוא נקודת אמצע.. הוא לא מוכן.. לא רוצה לבלות את שארית חיי בלי לחגוג ימי הולדת במיוחד שמחר אני אהיה לבד - בלי משפחתי ובלי אף אחד מלבדו - והוא - מן הסתם יעשה לי את המוות, במקום לשמח אותי.. http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=LonelyMe80

בארי

New member
ממממ...

להגיד לך את האמת. הייתי עף מזמן,אבל הייתי מחכה עד לאחר היום הולדת !!! כדי לאמת את זה !! תחכי ותראי מה יקרה ביום הולדתך... אם ולא יהיה מצידו כלום,תשקלי אופציות שונות. כי זה באמת קשה להיות עם אדם שלא אוהב אירועים משמחים שכאלה. אף אחד לא מדבר על מסיבה רבת משתתפים,אבל המינימום זה בין זוג האוהבים. המתיני מעט...ואז תראי איפה את עומדת,אנחנו כאן כדי לעזור ולתמוך.

2ודדה

New member
תודה..

אני כבר רואה את עצמי מחר..
אבל מנסה לא לצפות לכלום כדי לא להתאכזב.. באמת תהיו כאן לעזור לאסוף את השברים?

בארי

New member
אנחנו לא נאסוף את השברים...

אבל נעזור לך להדביק ולחבר אותם שוב...
אל תצפי לכלום כדי שלא תתאכזבי,למרות שאת תתאכזבי אולי בכל מקרה. אני רק יכול לקוות שהוא אכן ישכיל ויעשה לך הפתעה נעימה. ואכן בעיניי אם הוא יעניק לך נשיקה חמה,זה יספיק.

הדס100

New member
לאחר שלמדתי לקחים יש לי עצה לך.

אני יודעת שאת רוצה שזה יבוא ממנו... ושהוא ייזום וישקיע. אבל אם את יודעת שהוא לא יעשה את זה, תושיבי אותו לשיחה ותבהירי לו שהיומולדת שלך חשוב לך ושאת רוצה שהוא יהיה אתך ביום הזה, שתצאו לאנשהוא או מה שלא יהיה. תגידי לו דוגרי- זה חשוב לי וזה מה שאני רוצה ואתה חבר שלי לכן עליך (סליחה על הפאשיסטיות...) מן הסתם לרצות שאהיה מאושרת... ככה אני רואה את זה. אוקיי? אל תהפכי את עצמך לקדושה מעונה ותחכי במסכנות שהוא יעשה משהו אם את יודעת שהוא לא יעשה. תקדימי תרופה למכה. מזל טוב והמון אושר ושמחה... הדס

m a n k o

New member
תנסי להקדים תקופה למכה

אולי תנסי לדבר איתו תוודאי שהוא יודע כמה היום הזה חשוב לך ותספרי לו כמה שעצוב לך שהמשפחה לא איתך אולי אם הוא יבין כמה היום חשוב לך הוא יתאמץ...

refael ruso

New member
אני מסכים עם מנקו

אתם חייבים להגיע לפשרה כלשהי באצמעות שיחה מלב אל לב לפני היום הולדת, הוא צריך להבין כמה היום הזה חשוב לך. אם הפשרה לא תעזור, לכי לפי העצה של בארי ותתני לו אולטימטום. שיהיה לך
מכל הלב מכל חברי הפורום

אפילו לא פרחים או סתם להתקשר

בשביל לומר מזל טוב?!?!? זה כבר מוגזם... מילא לא לעשות מזה חגיגה ענקית עם חברים וכל זה, אבל באמת את המינימום צריך לפחות מזל טוב וזר פרחים (כל אחד ומה שידו משגת).... לפחות איזה משהו קטן...

T i g r e s s

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo48.gif../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif

אז זה היום... שיהיה לך יומולדת שמח והמון מזל טוב ורק טוב ואהבה ואושר!!! אתם נשמעים נורא שונים ביחס שלכם לאירוע ודווקא במקרה הזה כדאי וצריך לחשוב לא מה אנחנו אוהבים, אלא מה בן הזוג מעדיף ולחגוג לו בהתאם. הוא לא אוהב חגיגות - לא צריך להכריח אותו לחגוג את שלו. את כן צריכה יחס - הוא צריך להבין ולכבד את זה ולהתאמץ קצת... זה יום ההולדת שלך. היום המיוחד שלך. זכותך להיות מאושרת בו. למה את מניחה מראש שהוא יעשה לך את המוות? למה את לבד? למה את עדיין אתו, אם כ"כ רע? אני מניחה שיש כמה נקודות של אור... בינתיים אנחנו כאן. את לא לבד!

../images/Emo65.gifהמון מזל טוב!!!!!../images/Emo65.gif

שתהני ותעשי חיים... תשתוללי אפילו בגיל 120 שמשאלותיך יתגשמו במהרה.... תמיד תשמחי ותהני

Sefy

New member
את אף פעם לא תהיי לבד ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

גם אם לא תרצי, אנחנו נשאר פה ונשגע אותך עד שתתני לנו לגרום לך לחייך במשך כל היום!

2ודדה

New member
ואכן גרמתם!! ../images/Emo9.gif

כל האנשים הוירטואלים שבירכו אותי.. משהו מדהים! רציתי להודות לכולם על התגובות ועל הכל היום נגמר.. תודה לאל זה היה היום הולדת הגרוע בחיי.. אבל אתם שימחתם אותי.. אני צריכה לעשות הרבה חושבים מעכשיו והלאה.. יהיה טוב.. תודה לכולם!

למעלה