עדכוני ערב, יום 88

שימו לב: יוני צריך להפיל את הדומינו

ושאף אחד לא יעצור את זה. אבל המשרתים לא יודעים שזו המשימה, והם כנראה ינסו לעצור את הנפילה... מה שאומר שהולך להיות מעניין...

jaycom

New member
ההפך

הם כן יודעים שזו המשימה... לאון ושחר דיברו על זה מקודם בחדר שירות.. הם לא יתנו ליוני בכלל להיכנס לשירותים בלי ליווי.. יוני חושב שזה יילך לו בקלות אבל הוא לא יודע שלאון ושחר יודעים על המזימה..

a10a

New member
ליאון ושחר נדבקים להם לתחת!! הם בחיים לא יתנו

להם להפיל!! השאלה היא אם שחר וליאון יודעים שאפשר לסדר את הדומינו ב10 דקות שנשאר או לא??

אור אלה

New member
נהייה משעמם באח הגדול מאוד, אני

הפסקתי כבר לצפות בזה, אפשר למות משעמום. כל היום אוכלים שם לחם מטוגן, אין אקשן ואים שו עניין. מה דעתכם?

חיימלס

New member
ממש הצילו SOS!!! אי אפשר לשמוע את הנביחות שלו

כל היום, הבנאדם וולגרי בצורה שלא תאמן!!! כמו רוטווילר!!! מוציא את החשק לראות את השידור כשהוא נמצא בפריים!!!

שפרה חרא של בנאדם! כנסו!

לאון אולי יתחיל כבר לקלוט כמה עמוק חדרה לשונה של שפרה לחומיתו. היא ממש מוציאה דברים מפרופורציה, גזענית(מקטגרת אנשים על פי מראה חיצוני), ובתור בנאדם אין לה טיפה של מעורות חברתית. היא חייבת לעוף הביתה כי יש לה השפעה רעה על אנשים! כל דבר שהיא הוציאה מהפה על שחר היא גורמת לנו להרהר "מה קשור?!" לפחות היא מעצבת טוב, יש לה עתיד בזה, אבל חבל על מי שנופל לציפורניה. אגב, יש הבדל בין ה"אידיוט" שעינב זרקה לשחר לבין ה"יש גבול לכמה שבנאדם מגעיל ומכוער" ששיפרה זרקה לשחר, שזה מחוץ לכל פרופורציה, וממחיש עד כמה היא חסרת טאקט.

כרמלית10

New member
שומבלע שומבלע

אתה עבד? תקרצף לשפרע פנלים? אין לך טיפת כבוד עצמי? כולה סנובית מתנשאת שעל אפס כמוך היא לא תשת.. תרגיע

boyroni

New member
קשה לה לשנות את פרצופה האמיתי אפילו עכשו

לפני הגמר

10ronen1

New member
היא בדיחה השיפרה הזו בשביל זה השאירו אותה

רק שיהיה לה קשה להסתובב בחוץ כמו לשי צבר ורנין.

קפרי

New member
דוקא חברה של אחיין שלי ראתה את שי עם ערן

וצבר שבוע שעבר בת"א במסעדה, מחוייכים "ונראים מעולה" הכפשותיכם לא יפסקו כל עוד יקירכם לא בפרונט אה?

כרמלית10

New member
קפרי

שי נראה רע מאוד בשלישי האחרון בערוץ 2 כשרנין הודחה. אני מקווה שהוא מרגיש טוב. לא מאמינה ששי כל כך מחוייך. וערן באחות הקטנה נשמע אכול קנאה, קיווה שאיתי יודח. לא נראה לי שהם כל כך מאושרים.

קפרי

New member
אם היא משנה אני מפסיקה להעריך אותה-משפחתי

ומכריי אוהבים אותה כפי שהיא, הקבלה: יוסי השתנה, הפסיק להצחיק...

חיימלס

New member
בכל מה שקשור לשחר, לא הייתי יכולה להתנסח טוב

יותר ממנה. הוא מתנהג בצורה בהמתית! כל היום רק צועק וצועק. אה, וגם אוכל.

למעלה