עדכוני בוקר!!!!

טל שמאי

New member
זה בהחלט מרשים. כבר זמן רב שאני לא

זוכר צפי לנתונים כאלה ברום 500 מ"ב (לפחות מבחינת טמפ') לטווח שכזה.

טל שמאי

New member
GFS צופה מצב חריג ביותר

על פיו במשך כמעט יממה איזותרמת מינוס 30 מע' במפלס 500 מ"ב שוהה מעלינו (בצפון הארץ אף פחות ממינוס 31-32 מע' באופן קבוע כמעט), כאשר בשיא הערכים מגיעים עד לכדי מינוס 32 מע' באזור ירושלים. במידה וזה יתרחש, אולי נשבור שיא...

shlomobar

New member
תמהיל טמפרטורות

מפלס 500 "חזק בתמונה" המפלסים הנמוכים לא מספיק תומכים בשלג מעבר לפסגות ההרים בצפון, במרכז וגם באזור מצפה רמון. עכשיו צריך לשמור על ההישג...

לוי אסף

New member
שים לב שלמה, שלפי המפה שהעלת עכשיו

המינוס 2 ממש נושק לצפון רמת הגולן. מש שיכול להביא ( בשילוב עם הרום הקטלני ) לשלג מרום נמוך ברמה ( 500-600 מטר?? ). גם ה- 700 מ''ב עם מתחת למינוס 12 יכול לעשות טוב בצפון, בוא ונזכור מה היה בסוף דצמבר האחרון. לפי המפה הזאת לא הייתי פוסל שלגים גם מרום נמוך מ- 800 מטר בצפון.

shlomobar

New member
אי יציבות שלגית...

ביום חמישי נהיה ברוב שעות היממה במצב של אי יציבות. עקב הטמפרטורות הנמוכות ואי היציבות הלא גדולה אין לצפות למופעים מרשימים, אבל המשקעים בהחלט ילוו בסופות רעמים. מצ"ב דוגמא מ"אקורד הסיום".

shlomobar

New member
וגרף משעת שיא האפיק

(אותה שעה שצירפתי מפת 500 ותמהיל טמפרטורות) כאן אי היציבות נראית מרשימה יותר.

drums123

New member
לעומת זאת קצת קשה להתעלם מהחור בלחו

ת שבין מפלס 850 ל-500 מ"ב...

3Style

New member
ראינו שלGFS יכול להיות טווח טעות

מכובד מאוד ב850. כל מעלה חשובה אז...נחייה ונראה מה יהייה.

יאן ו

New member
היי טל, טוב שהצטרפת לשרשור!

יאלה בלאגן

תודה טל תעלה בבקשה מפה של איסי

פשוט הגרמני לא התעדכן (טופרקן) והצרפתילא עולה !! תודה

חברה כנסו אני חושב ששלג נראה בבירה

חברה היו מקרים שירד שלג ב -25 על -2 זה הכל תלוי בתנאין ויש לנו תנאים בסדר יש לנו משקעים קרחיים משהוא בין -30 -31 על ירושלים ככה שזה גם מעודד !! נקווה לטוב !!

אה ולא לשכוח

שיהיה רוח מאוד חזקה וקרה שהיא יכולה להשפיע רקצת על הקור לא הרבה כי היא יותר מוראגשת על האדם אבל עדין כי גורמת לגשם לקפוא לפעמים

אני חושב ששלג ירד בצפון מגובה

700 מ ובמרכז מגובה 900-1000 מ ושאר הארץ סוער הרבה CBes וענני סערה שיורידו כמויות נכבדות של גשם ומטחי ברד מלווים סופות ברקים ורעמים מרשימים

למעלה