עדכונים =
- ארוך!

עדכונים = ../images/Emo99.gif - ארוך!

לא הייתי כאן הרבה זמן שכן יש לי עומס על הראש לא נורמלי. כבר 3 ימים שאני לומדת בכיתה א'. היום הראשון היה בבית ויומיים אני כבר בבית הספר ביום הראשון הייתי רק שעתיים ואתמול כל היום. היום אני לא הולכת וביום ראשון 3 שעות. ביום שני יום חופש של המורה ואין לימודים אלא מלאכה, ציור, התעמלות וכו'. ככה שיצא לי להיות בסך הכל 3.5 ימים בבית ספר כל שבוע = מעייף אבל נעשה את זה. בנוסף החלפנו לרותם את שיטת לימוד הקריאה לשיטה של בלי סודות עם אלפי שזה כולל גם הדבקות של מדבקות וציורים מה שאין בשיטה של ליטף. זה קליט ביותר והילדה סיימה איתי אתמול בשעתיים ברצף את החוברת הראשונה שכוללת (72 עמודים). נכון אין הרבה מלל בכל דף אבל זה עדיין 72 עמודים לעשות. בעידוד המורה נתקדם במהלך השבת בחוברת 2 לאן שנגיע ונמשיך ביום א' את חוברת 2 בכיתה. אח"כ אני אקפוף לחנות שנמצאת קרוב לקנות את חוברות 3-4 שיהיה לנו להמשך השבוע. בסיכום עם המורה אני אתקדם עם הילדה עד חוברת 6 עצמאית והחל מחוברת 7 היא תתחיל לצלם חומר לילדה כמו שהיא עושה לכל הילדים האחרים. היא לא מצלמת לה עכשיו כי אין טעם כאשר הילדה לא נמצאת באותה רמה עם שאר הילדים. בנוסף עשינו אתמול חצי עמוד בספר החשבון שלה, וכמה תרגילים בחוברות מיוחדות שקנינו להם באגודת שמע לילדים ליקויי למידה. יום הלימודים עבר בהצלחה מירבית עם אמא ובסופו קיבלתי מכתב מהמורה כמו שקיבל גם ילד נוסף שעבדנו נפלא והלוואי שרותם תמשיך ככה עם הצוות וכל הכבוד לדרך בה התחלתי. אז תאחלו לי בהצלחה כי עושה רושם שאני הולכת לתקן את היחסים עם הילדה שלי גם בבית הספר. ולסיכום היום הנהדר עשינו אותיות בגואש על דפים, במקלחת על הקירות עם גואש ובבצק. ורותם גם קראה לאבא שלה סיפור לפני השינה מהמלים שלמדה איתי בבית הספר. (יש תמורה לאגרה). אני כל כך מאושרת. וכל זה למה - בגלל שיש לנו וועדה בעוד שבועיים להחליט מה עושים כי אנחנו מתנגדים לפנימיה (בבקשה לא לשאול שאלות) וכל המשפחה תומכת בנו בהתנגדות הזו כולל הבעל שלי שקודם היה בעמדה קצת שונה ועכשיו אחרי 3 שיחות עם המטפלת החדשה שלנו (פרטי ורק פרטי בחיים לא לוקחת יותר עזרה של המדינה לדברים האלה) עושה דרך חדשה עם הילדה ואיתי. אני מרגישה שכל המשפחה קיבלה תפנית רצינית וכולם התגייסו לעזור במלחמה על רותם ועם רותם בבית הספר ואם אני יגמר לי הכוח יום אחד אז יהיה מי שילך איתה לבית הספר במקומי וישב לעבוד איתה ובהדרגה נעביר את העבודה חזרה לצוות בית הספר כאשר היא תרגיש שוב בטוחה לעבוד איתם ולא עם בני המשפחה. ולסיכום סיכום הסיכומים - לא יודעים מאיפה אבל רותם יודעת לכתוב כמה מילים על המחשב מעצמה וזה לפני שבכלל התחלתי לעבוד איתה בחוברות של בלי סודות. איריס.

יסמין43

New member
יופי! באמת נשמע נהדר!

ובאמת, אם רק אפשר להימנע מפנימייה ולספק את צרכי הילדה בבית... אני ממש בעד.

anat30g

New member
איזה כיף לשמוע בשורות כאלה

אחרי כל מה שעברת, כל כך כיף לשמוע שיש הצלחות... המשיכי לעדכן אותנו.

יעל של 4

New member
בלי סודות או יש לי סוד ?

מנסיון שלי כמורה שיטת בלי סודות מאוד קשה אלה אם כן זה יש לי סוד שגם אלו חוברות של אלפי, חוברות קלות מאוד. שיהיה בהצלחה לרותם, יעל

למעלה